Szkolenia po nowelizacji ustawy – warto wiedzieć…

Polska Platforma Szkoleniowa zaprasza na szkolenie:
Zamówienia publiczne po nowelizacji ustawy z dnia 22 czerwca 2016 r., które odbędzie się w dniach 24-25 października 2016 r., szkolenie prowadzone przez byłego Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych Jacka Sadowego.

Polska Platforma Szkoleniowa Sp. z o.o. wraz z Ośrodkiem Doradztwa Zamówień Publicznych zapraszają na dwudniowe szkolenie dotyczące zamówień publicznych. Szkolenie poświęcone zostanie nowym rozwiązaniom zawartym w nowelizacji ustawy Prawo zamówień publicznych z dnia 22 czerwca 2016 roku oraz nowych aktach wykonawczych. Przyjęte rozwiązania prawne wymagają od zamawiających jak i wykonawców dokonania istotnej zmiany dotychczasowej praktyki w zakresie zamówień publicznych. Szkolenie pozwoli Państwu zapoznać się z nowymi rozwiązaniami oraz w sposób profesjonalny przygotować się do ich stosowania w praktyce. Podstawowym celem nowelizacji ustawy jest implementacja Dyrektyw 2014/24/UE i 2014/25/UE do krajowego porządku prawnego. Otrzymujecie Państwo niepowtarzalną okazję zdobycia cennej wiedzy od eksperta, posiadającego najszerszą wiedzę w Polsce o rozwiązaniach ustawy i nowych Dyrektyw – Jacek Sadowy – Prezes UZP w latach 2008-2013). Dodatkowo w ramach szkolenia uzyskają Państwo dostęp do opracowanej przez eksperta elektroniczną wersję wzorcowej SIWZ dla postępowań poniżej i powyżej progów UE wraz z wzorcowymi oświadczeniami składanymi przez wykonawców (dwie wersje oświadczenia z art. 25a ustawy – szeroka oraz ograniczona do minimum, oświadczenie o grupie kapitałowej).
Dwudniowy (16 godzin dydaktycznych), obszerny program szkolenia, przewiduje szczegółowe omówienie najistotniejszych zmian przewidzianych w nowelizacji.

Więcej informacji na stronie: http://www.programwiedza.pl/Kalendarz,wydarzen/Zamowienia_publiczne_po_nowelizacji_ustawy_z_dnia_22_czerwca_2016_roku./7,,0,5,11

Podziel się!
  Ten wpis został opublikowany w kategorii Dokumentacje i procedury przetargowe i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

  3 odpowiedzi na „Szkolenia po nowelizacji ustawy – warto wiedzieć…

  1. NaturaCel pisze:

   This site truly has all the info I needed concerning thks subject and didn’t know who to ask.

   Also visitt mmy blog post; NaturaCel

  2. Madzia pisze:

   na takie szkolenia warto się wybierac i kształcić w nowym kierunku.

  3. Esteban pisze:

   Thanks foor finally writing about > Szkolenia po nowelizacji ustawy
   – warto wiedzieć…| Blog Eurobudowa < Loved it!

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  *

  Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>