Infolinia: 58 732-70-70

Wyszukiwanie przetargów

..pokażukryj podkategorie
Wyszukiwanie szczegółowe

Najczęściej czytane (dziś)

Przetargi z kategorii

Partnerzy serwisu

  • investmap.pl Actum - Administrowanie nieruchomościami
  • elektro.info.pl monitor-inwestycji.pl

Przetarg: Remont i malowanie 2 klatek schodowych w budynku Wspólnoty Mieszkaniowej

Przedmiot:

Remont i malowanie 2 klatek schodowych w budynku Wspólnoty Mieszkaniowej

Data zamieszczenia: 2017-08-11
Dane kontaktowe Zamawiającego: Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Inowrocławiu - spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ul. ks. Piotra Wawrzyniaka 33
88-100 Inowrocław

Osoba do kontaktu:
Jerzy Czerwiec, tel. 52 35-61-445
Województwo: kujawsko-pomorskie
Miasto: Inowrocław
Wadium: ---
Termin składania ofert: 2017-08-30 12:00:00 OGŁOSZENIE JEST JUŻ NIEAKTUALNE

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Inowrocławiu Spółka z o.o. w imieniu WSPÓLNOTY MIESZKANIOWEJ budynku przy ulicy HARCERSTWA POLSKIEGO 14 zaprasza do składania OFERT CENOWYCH na wykonanie zadania remontowego w zakres którego wchodzi:

Zadanie – Remont i malowanie 2 szt. klatek schodowych ( I kl. i II kl.).

1. – Przygotowanie starego podłoża ścian (267,05 m²) i sufitów (120,68 m²) korytarzy poprzez zagruntowanie emulsją Atlas „ UNI-GRUNT ” .

2. - Szpachlowanie, położenie gładzi oraz malowaniem dwukrotne (zgodnie z technologią) farbą emulsyjną ścian (267,05 m²) i sufitów (120,68 m²) dwóch klatek schodowych ( I i II kl.) w/w budynku

3. - Przygotowanie podłoża ściennego (202,37 m²) pod ułożenie lamperii z tynku mozaikowego h-1.40 m.

4. - Położenie na ścianach lamperii z dekoracyjnego tynku mozaikowego h- 1,40 o powierzchni (202,37 m²).

5. - Przemalowanie (30,00 mb.x1,10h)x2 dwukrotnie farbą olejną balustrad metalowych.

6. - Szpachlowanie i malowanie farbą olejną parapetów okiennych.

7. - Wymiana 2 szt. wewnętrznych drzwi piwnicznych z futrynami na dwustronne obite blachą lakierowaną plus kpl. kluczy (ogółem 30 szt.).

8. - Zakup i montaż w każdej klatce ( ogółem 2 szt.) aluminiowych tablic ogłoszeń na magnesy z zamkiem o wymiarach ≈ 1000 x 750 mm.

9. – Oczyszczenie i przemalowanie farbą olejną wszelkich elementów metalowych na klatkach (rury czy skrzynki gazowe na kolor żółty, pozostałe elementy jak rury, grzejniki, pokrywy skrzynek – kolory do uzgodnienia, zniszczone czy uszkodz. pokrywy do wymiany).

Przy realizacji robót należy uwzględnić wszystkie niezbędne prace podstawowe, pomocnicze i dodatkowe konieczne do prawidłowego wykonania zleconego zadania zgodnie ze sztuką budowlaną. Zainteresowane osoby w/w pracami remontowymi mogą uzyskać dodatkowe informacje w siedzibie Biura Obsługi Wspólnot Mieszkaniowych w budynku przy ul. Jaśkowskiego nr 11 w Inowrocławiu bądź telefonicznie pod numerem tel. 52 35-61-445. Oferty z podaniem ceny, okresu gwarancji i terminu realizacji, należy składać na podstawie w/w zakresu i ewentualnego własnego przedmiaru robót do dnia 30-08-2017 roku do godz. 12ºº w BOWM PGK i M Sp. z o.o. (pokój nr 4 - I piętro sekretariat) przy ul. Jaśkowskiego nr 11 w Inowrocławiu. Przedstawiciel wybranej oferty zostanie powiadomiony pisemnie lub telefonicznie o warunkach dalszej współpracy. Jednocześnie Wspólnota Mieszkaniowa zastrzega sobie prawo do nie rozstrzygnięcia złożonych ofert (bez powiadamiania) w przypadku gdy zaproponowane ceny przez wykonawców będą zbyt wysokie i przekroczą wartość środków finansowych przeznaczonych na w/w remont, niezadawalający okres gwarancji lub zbyt długi termin realizacji.

Podobne przetargi

Przetargi z podobnych kategorii

© eurobudowa.pl 2004-2018

Współpracujemy z:

  • Money.pl
  • Gratka.pl
  • tabor24.pl
  • trader
  • rynekinstalacyjny.pl
  • InvestMap.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.