Infolinia: 58 732-70-70

Wyszukiwanie przetargów

..pokażukryj podkategorie
Wyszukiwanie szczegółowe
Liczba ogłoszeń
3818z ostatnich 7 dni
15171z ostatnich 30 dni

Najczęściej czytane (dziś)

Przetargi z kategorii

Partnerzy serwisu

  • investmap.pl Actum - Administrowanie nieruchomościami
  • elektro.info.pl monitor-inwestycji.pl

Przetarg: Porządkowanie i renowacja terenu, wykonanie przewiertów i wykopów, wywóz gruzu i ziemi,...

Przedmiot:

Porządkowanie i renowacja terenu, wykonanie przewiertów i wykopów, wywóz gruzu i ziemi, odtworzenie terenów zielonych po robotach na urządzeniach elektroenergetycznych

Data zamieszczenia: 2017-12-11
Dane kontaktowe Zamawiającego: TAURON Dystrybucja S.A.
Oddział w Krakowie
ul. Dajwór 27
31-060 Kraków
Telefon: (012 ) 261 21 11
Faks: (012) 421 27 19
Województwo: małopolskie
Miasto: Kraków
Wadium: ---
Nr telefonu: ---
Termin składania ofert: 2018-01-09 10:00:00 OGŁOSZENIE JEST JUŻ NIEAKTUALNE
Porządkowanie i renowacja terenu, wykonanie przewiertów i wykopów, wywóz gruzu i ziemi, odtworzenie terenów zielonych po robotach na urządzeniach elektroenergetycznych na obszarze działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Krakowie
Numer 2017/TD-OKR/TD-OKR/04782/L
Rodzaj Roboty budowlane
Kategoria zakupowa 22.8. Rekultywacja terenów (22.8.)
Miejsce realizacji zamówienia teren działania TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Krakowie
Termin wykonania zamówienia
do dnia 2019-03-30
Typ Niepubliczne
Tryb Przetarg nieograniczony
Okres związania ofertą
przez okres 60 dni
Wymaga się wniesienia wadium NIE
Wartość wadium w PLN  
Kryteria oceny ofert Porządkowanie i renowacja terenu, wykonanie przewiertów i wykopów, wywóz gruzu i ziemi, odtworzenie terenów zielonych po robotach na urządzeniach elektroenergetycznych na obszarze działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Krakowie - zadanie 1.1 - Region SN i nN Nowa Huta: Jednostka Terenowa Słomniki WST 21, Jednostka Terenowa Proszowice WST 22, Jednostka Terenowa Kłaj WST 23:
Cena - 100,00%

Porządkowanie i renowacja terenu, wykonanie przewiertów i wykopów, wywóz gruzu i ziemi, odtworzenie terenów zielonych po robotach na urządzeniach elektroenergetycznych na obszarze działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Krakowie - zadanie 1.2 - Region SN i nN Nowa Huta: Jednostka Terenowa Nowa Huta WST 24:
Cena - 100,00%

Porządkowanie i renowacja terenu, wykonanie przewiertów i wykopów, wywóz gruzu i ziemi, odtworzenie terenów zielonych po robotach na urządzeniach elektroenergetycznych na obszarze działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Krakowie - zadanie 2.1 - Region SN i nN Podgórze: Jednostka Terenowa Myślenice WST 31, Jednostka Terenowa Skawina WST 33:
Cena - 100,00%

Porządkowanie i renowacja terenu, wykonanie przewiertów i wykopów, wywóz gruzu i ziemi, odtworzenie terenów zielonych po robotach na urządzeniach elektroenergetycznych na obszarze działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Krakowie - zadanie 2.2 - Region SN i nN Podgórze: Jednostka Terenowa Wieliczka WST 32, Jednostka Terenowa Dobczyce WST 34:
Cena - 100,00%

Porządkowanie i renowacja terenu, wykonanie przewiertów i wykopów, wywóz gruzu i ziemi, odtworzenie terenów zielonych po robotach na urządzeniach elektroenergetycznych na obszarze działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Krakowie - zadanie 2.3 - Region SN i nN Podgórze: Jednostka Terenowa Podgórze WST 35:
Cena - 100,00%

Porządkowanie i renowacja terenu, wykonanie przewiertów i wykopów, wywóz gruzu i ziemi, odtworzenie terenów zielonych po robotach na urządzeniach elektroenergetycznych na obszarze działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Krakowie - zadanie 3.1 - Region SN i nN Krowodrza: Jednostka Terenowa Zabierzów WST 42, Jednostka Terenowa Krzeszowice WST 43:
Cena - 100,00%

Porządkowanie i renowacja terenu, wykonanie przewiertów i wykopów, wywóz gruzu i ziemi, odtworzenie terenów zielonych po robotach na urządzeniach elektroenergetycznych na obszarze działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Krakowie - zadanie 3.2 - Region SN i nN Krowodrza: Jednostka Terenowa Krowodrza ZWW WST 41:
Cena - 100,00%

Porządkowanie i renowacja terenu, wykonanie przewiertów i wykopów, wywóz gruzu i ziemi, odtworzenie terenów zielonych po robotach na urządzeniach elektroenergetycznych na obszarze działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Krakowie - zadanie 3.3 - Region SN i nN Krowodrza: Jednostka Terenowa Krowodrza ZWZ WST 44:
Cena - 100,00%

Porządkowanie i renowacja terenu, wykonanie przewiertów i wykopów, wywóz gruzu i ziemi, odtworzenie terenów zielonych po robotach na urządzeniach elektroenergetycznych na obszarze działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Krakowie - zadanie 4.1 - Region SN i nN Nowy Targ: Jednostka Terenowa Jabłonka WST 61, Jednostka Terenowa Jordanów WST 64:
Cena - 100,00%

Porządkowanie i renowacja terenu, wykonanie przewiertów i wykopów, wywóz gruzu i ziemi, odtworzenie terenów zielonych po robotach na urządzeniach elektroenergetycznych na obszarze działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Krakowie - zadanie 4.2 - Region SN i nN Nowy Targ: Jednostka Terenowa Szczawnica WST 62:
Cena - 100,00%

Porządkowanie i renowacja terenu, wykonanie przewiertów i wykopów, wywóz gruzu i ziemi, odtworzenie terenów zielonych po robotach na urządzeniach elektroenergetycznych na obszarze działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Krakowie - zadanie 4.3 - Region SN i nN Nowy Targ: Jednostka Terenowa Zakopane WST 63:
Cena - 100,00%

Porządkowanie i renowacja terenu, wykonanie przewiertów i wykopów, wywóz gruzu i ziemi, odtworzenie terenów zielonych po robotach na urządzeniach elektroenergetycznych na obszarze działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Krakowie - zadanie 4.4 - Region SN i nN Nowy Targ: Jednostka Terenowa Nowy Targ WST 65:
Cena - 100,00%

Porządkowanie i renowacja terenu, wykonanie przewiertów i wykopów, wywóz gruzu i ziemi, odtworzenie terenów zielonych po robotach na urządzeniach elektroenergetycznych na obszarze działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Krakowie - zadanie 5 - Region SN i nN Limanowa: Jednostka Terenowa Mszana Dolna WST 71, Jednostka Terenowa Limanowa WST 72:
Cena - 100,00%

Porządkowanie i renowacja terenu, wykonanie przewiertów i wykopów, wywóz gruzu i ziemi, odtworzenie terenów zielonych po robotach na urządzeniach elektroenergetycznych na obszarze działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Krakowie - zadanie 6.1 - Region SN i nN Nowy Sącz: Jednostka Terenowa Krynica WST 82, Jednostka Terenowa Nowy Sącz WST 83, Jednostka Terenowa Piwniczna WST 85:
Cena - 100,00%

Porządkowanie i renowacja terenu, wykonanie przewiertów i wykopów, wywóz gruzu i ziemi, odtworzenie terenów zielonych po robotach na urządzeniach elektroenergetycznych na obszarze działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Krakowie - zadanie 6.2 - Region SN i nN Nowy Sącz: Jednostka Terenowa Grybów WST 81, Jednostka Terenowa Gorlice WST 84:
Cena - 100,00%
Miejsce składania wniosków/ofert Oferty należy składać w dni powszednie tj. od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 14.00 w siedzibie TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Krakowie przy ul. Dajwór 27, 31-060 Kraków, w Kancelarii TOK, w pok. 01 na parterze w budynku „B”.
Termin składania ofert/wniosków 2018-01-09 10:00
Planuje się przeprowadzenie aukcji elektronicznej NIE
Postępowanie prowadzone jest w celu zawarcia umowy ramowej NIE
Wymagania pozostałe Zawarto w dokumentach zamieszczonych poniżej

Podobne przetargi

© eurobudowa.pl 2004-2018

Współpracujemy z:

  • Money.pl
  • Gratka.pl
  • tabor24.pl
  • trader
  • rynekinstalacyjny.pl
  • InvestMap.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.