Infolinia: 58 732-70-70

Wyszukiwanie przetargów

..pokażukryj podkategorie
Wyszukiwanie szczegółowe
Liczba ogłoszeń
194z dziś
2948z ostatnich 7 dni
16164z ostatnich 30 dni

Najczęściej czytane (dziś)

Przetargi z kategorii

Partnerzy serwisu

  • investmap.pl Actum - Administrowanie nieruchomościami
  • elektro.info.pl monitor-inwestycji.pl

Przetarg: Wykonanie wewnętrznej instalacji gazowej w budynku Wspólnoty Mieszkaniowej

Przedmiot:

Wykonanie wewnętrznej instalacji gazowej w budynku Wspólnoty Mieszkaniowej

Data zamieszczenia: 2018-05-25
Dane kontaktowe Zamawiającego: ZBM II TBS Sp. z o.o. ROM-4
ul. DZIEWANNY 2
44-102 GLIWICE
powiat: Gliwice
tel. 32 231-53-24 wew.103
e-mail: rom4.oferty@tbs2.pl
Województwo: śląskie
Miasto: Gliwice
Wadium: ---
Nr telefonu: ---
Termin składania ofert: 2018-06-15 14:30:00 OGŁOSZENIE JEST JUŻ NIEAKTUALNE
Zapytanie ofertowe dotyczące wyboru wykonawcy na wykonanie zadania:
,, BUDOWA WEWNĘTRZNEJ INSTALACJI GAZOWEJ W BUDYNKU PRZY UL. ŚWIĘTOJAŃSKIEJ 15 W GLIWICACH DLA POTRZEB ZASILANIA PIECÓW I KUCHENEK GAZOWYCH."
Zakres zadania:
1. Wykonanie wewnętrznej instalacji gazowej w budynku Wspólnoty Mieszkaniowej nieruchomości przy ul. Świętojańskiej 15 w Gliwicach zgodnie z dokumentacją projektową.
2. Wykonanie prac demontażowych i montażowych zgodnie z przedmiarem robót.

Składanie ofert:
Termin składania oferty: 15.06.2018r. do godz. 14:30.

Wymagania:
Uwagi:
- Wykonawca powinien posiadać odpowiednie kwalifikacje, wiedzę i doświadczenie, zasoby kadrowe z odpowiednimi uprawnieniami, właściwy sprzęt i narzędzia do wykonania zadania z najwyższą starannością, zgodnie z przepisami techniczno- budowlanymi, obowiązującymi normami i zasadami wiedzy technicznej. Nie wyraża się zgody na powierzanie zamówienia w całości bądź w części podwykonawcom.
- Wykonawca w oparciu o załączoną dokumentację projektową, przedstawi szczegółowy kosztorys zgodnie z jej wytycznymi, harmonogram robót oraz okres gwarancji. W celu dokonania pełnej wyceny robót Wykonawca jest zobowiązany przed złożeniem oferty dokonać wizji lokalnej i zapoznać się z warunkami prowadzenia robót, zweryfikować dane z przedmiaru ze stanem rzeczywistym i dokumentacją projektową. Załączone przedmiary należy traktować jedynie jako materiały pomocnicze.
- Wykonawca zobowiązany jest uwzględnić w ofercie materiały dopuszczone do obrotu powszechnego i stosowania w budownictwie, posiadające aktualne certyfikaty, aprobatę techniczną i atesty.
- Cena podana w ofercie winna obejmować wszystkie koszty i składniki związane z wykonaniem całości przedmiotu zamówienia tj. wszystkich prac, robót i towarzyszących im prac i dostaw niezbędnych do realizacji przedmiotu zamówienia, które przy zachowaniu należytej staranności należy przewidzieć na etapie oferowania, jak również następujące pozycje: Koszty wszystkich robót przygotowawczych, porządkowych, projektu organizacji placu budowy wraz z jego późniejszą likwidacją, koszty utrzymania zaplecza budowy, koszty związane z odbiorami wykonanych robót oraz inne koszty wynikające z projektu, umowy i obowiązujących przepisów w tym technicznych oraz norm;

Uwagi:
godzinach 7:00- 15:00

Przetargi z podobnych kategorii

© eurobudowa.pl 2004-2019

Współpracujemy z:

  • Money.pl
  • Gratka.pl
  • tabor24.pl
  • trader
  • rynekinstalacyjny.pl
  • InvestMap.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.