Infolinia: 58 732-70-70

Wyszukiwanie przetargów

..pokażukryj podkategorie
Wyszukiwanie szczegółowe
Liczba ogłoszeń
2364z ostatnich 7 dni
10785z ostatnich 30 dni

Przetargi z kategorii

Partnerzy serwisu

  • investmap.pl Actum - Administrowanie nieruchomościami
  • elektro.info.pl monitor-inwestycji.pl

Przetarg: Wykonanie i montaż pokryć dachówkowych (każdego rodzaju). Montaż więźby dachowej i...

Ogłoszenie jest w trakcie weryfikacji. Po zaakceptowaniu przez administratora będzie widoczne dla wszystkich użytkowników.

Ogłoszenie z bezpłatnym dostępem.
Przedmiot:

Wykonanie i montaż pokryć dachówkowych (każdego rodzaju). Montaż więźby dachowej i konstrukcji. Montaż pokryć dachowych z blachodachówki, blachy trapezowej lub blachy modułowej. Klejenie papy termozgrzewalnej, podkładowej, konserwacja połaci dachu. Montaż okien, świetlików i wyłazów dachowych w połaci dachu. Montaż rynien, zbiorników rynnowych i rur spustowych oraz montaż kompletnych systemów odprowadzania wody z dachu. Montaż obróbek blacharskich, wszelkiego rodzaju i wymiaru. Ocieplenia dachów papowych styropianem lub wełną mineralną. Ocieplenia poddaszy, stropów drewnianych wełną mineralna lub styropianem. Budowa domów z bala prostokątnego, altan i wiat, drewutni i tym podobne. Montaż podbitki dachowej z boazerii plastikowej, drewnianej, płyty OSB lub blachy powlekanej. Stawianie ścian szczytowych z boazerii lub deski drewnianej. Deskowanie oraz papowanie powierzchni dachu. Wymiana membrany dachowej lub łatanie. Kompleksowe remonty i przebudowy dachów. Łatanie/poprawianie dachu papowego, a także łatanie/poprawianie, starych/nowych dachów z dachówki lub gontu bitumicznego. Rozbiórka altan wiat z metalu, drewna i tym podobne. Murowanie kominów z cegły klinkierowej. Montaż instalacji odgromowej na dachu. Montaż płotków śniegowych na dachach skośnych . Montaż wentylacji dachowej, kominków bądź ozdób dachowych. Montaż podług z deski,osb, balustrad i tym podobnych. Odśnieżanie dachów i usuwanie nawisów śnieżnych i sopli zagrażających życiu.

Data zamieszczenia: 2018-06-26
Dane kontaktowe Zamawiającego: Jesteśmy średnim Zakładem OgólnoBudowlanym Ciesielsko-Blacharsko-Dekarskim Robert Frąckowiak. Firma istnieje na rynku od ponad 20 lat. Nasz zakład trudni sie wykonywaniem konstrukcji dachowych , blacharstwem i dekarstwem.

Posiadamy duże doświadczenie praktyczne oraz bardzo dobre i nowoczesne zaplecze techniczne. Naszymi klientami są zarówno osoby prywatne jak i duże firmy. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Zapewniamy fachową pomoc w doborze, zakupie i transporcie materiałów na budowe.

Gwarantujemy uczciwość (brak ukrytych opłat), terminowość oraz wysoką jakość wykonywanych usług przy jednoczesnym zachowaniu konkurencyjnych cen.
Województwo: wielkopolskie
Miasto: gniezno
Wadium: ---
Nr telefonu: ---
Termin składania ofert: 2020-07-02
Dokumenty do pobrania
Nasza firma nie świadczy tylko usług na terenie Powiatu Gnieźnieńskiego i Gniezna. Działamy bardzo prężnie w Poznaniu, Obornikach, Słupcy i Strzelna. Nasz zakład świadczy usługi w wielu pomniejszych innych miejscowościach, mieszczących się w granicach: 45/55 kilometrów od pierwszej stolicy Polski.

© eurobudowa.pl 2004-2018

Współpracujemy z:

  • Money.pl
  • Gratka.pl
  • tabor24.pl
  • trader
  • rynekinstalacyjny.pl
  • InvestMap.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.