Infolinia: 58 732-70-70

Wyszukiwanie przetargów

..pokażukryj podkategorie
Wyszukiwanie szczegółowe
Liczba ogłoszeń
3781z ostatnich 7 dni
13892z ostatnich 30 dni

Najczęściej czytane (dziś)

Przetargi z kategorii

Partnerzy serwisu

  • investmap.pl Actum - Administrowanie nieruchomościami
  • elektro.info.pl monitor-inwestycji.pl

Przetarg: Wykonanie okresowych przeglądów zgodnie z DTR agregatów prądotwórczych

Przedmiot:

Wykonanie okresowych przeglądów zgodnie z DTR agregatów prądotwórczych

Data zamieszczenia: 2019-10-14
Dane kontaktowe Zamawiającego: Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Gliwicach
ul. Rybnicka 47
44-100 Gliwice
powiat: Gliwice
Telefon: +48 22 101 02 02
cwk@platformazakupowa.pl
https://platformazakupowa.pl/transakcja/263191
Województwo: śląskie
Miasto: Gliwice
Wadium: ---
Nr telefonu: ---
Termin składania ofert: 2019-10-22 02:00:00 OGŁOSZENIE JEST JUŻ NIEAKTUALNE
PWiK Gliwice - Wykonanie okresowych przeglądów zgodnie z DTR agregatów prądotwórczych zainstalowanych na terenie Centralnej Oczyszczalni Ścieków w Gliwicach przy ul. Tomasza Edisona 16
Lp Nazwa Opis i załączniki Ilość / Jm Cena netto / Jm Vat Cena brutto / Jm Waluta Adres dostawy Dołącz Plik
1 Wykonanie okresowych przeglądów zgodnie z DTR agregatów prądotwórczych zainstalowanych na terenie Centralnej Oczyszczalni Ścieków w Gliwicach przy ul. Tomasza Edisona 16. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie okresowych przeglądów zgodnie z DTR agregatów prądotwórczych zainstalowanych na terenie Centralnej Oczyszczalni Ścieków w Gliwicach przy ul. Tomasza Edisona 16. Zakres prac obejmuje: a) Przeprowadzanie okresowych przeglądów agregatu kogeneracyjnego, zwanego dalej urządzeniem, typu: HE-SEC- 365/455-MG365-B o mocy 408 kVA (360kW), napięciu znamionowym 400 V, zainstalowanego na terenie Oczyszczalni Ścieków w Gliwicach (44-100) ul. Edisona 16, b) Przeprowadzanie okresowych przeglądów agregatu kogeneracyjnego, zwanego dalej urządzeniem, typu: GA 200 E2842 E202 napięciu znamionowym 400 V,zainstalowanego na terenie Oczyszczalni Ścieków w Gliwicach (44-100) ul.Edisona 16.
c) Przeprowadzanie okresowych przeglądów i remontów instalacji gazowej (zasilającej) w obrębie agregatu, szafy sterowania i automatyki.
d) Po każdej wymianie oleju wykonawca zobowiązany jest do wykonania badań w przepracowanym olej dla każdego z agregatów na obecność (przykładowe badania oleju w załączniku). Wymagania Zamawiającego zostały opisane w Załączniku nr 2 18 usługa 0% 23% 5% 7% 8% Różna stawka VAT nie podlega zw. PLN EUR Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Rybnicka 47 44-100, Gliwice

Dokument nr: ID 263191

Otwarcie ofert: Otwarcie: 22-10-2019 09:05:00

Składanie ofert:
Składanie: 22-10-2019 09:00:00
Formularz do bezpośredniego złożenia oferty:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/263191

Wymagania:
Wymagania i specyfikacja
W imieniu Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Gliwicach, informujemy o postępowaniu wszystkich solidnych wykonawców do składania ofert na wykonanie okresowych przeglądów zgodnie z DTR agregatów prądotwórczych zainstalowanych na terenie Centralnej Oczyszczalni Ścieków w Gliwicach przy ul. Tomasza Edisona16.
Opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie okresowych przeglądów zgodnie z DTR agregatów prądotwórczych zainstalowanych na terenie Centralnej Oczyszczalni Ścieków w Gliwicach przy ul. Tomasza Edisona 16.
Zakres prac obejmuje :
a) Przeprowadzanie okresowych przeglądów agregatu kogeneracyjnego, zwanego dalej urządzeniem, typu: HE-SEC-365/455-MG365-B o mocy 408 kVA (360kW), napięciu znamionowym 400 V, zainstalowanego na terenie Oczyszczalni Ścieków w Gliwicach (44-100) ul. Edisona 16,
b) Przeprowadzanie okresowych przeglądów agregatu kogeneracyjnego, zwanego dalej urządzeniem, typu: GA 200 E2842 E202 napięciu znamionowym 400 V,zainstalowanego na terenie Oczyszczalni Ścieków w Gliwicach (44-100) ul.Edisona 16.
c) Przeprowadzanie okresowych przeglądów i remontów instalacji gazowej (zasilającej) w obrębie agregatu, szafy sterowania i automatyki.
d) Po każdej wymianie oleju wykonawca zobowiązany jest do wykonania badań w przepracowanym olej dla każdego z agregatów na obecność ( przykładowe badania oleju w załączniku).
Wymagania Zamawiającego zostały opisane w Załączniku nr 2
Zamawiający wymaga:
1) Załączenie do oferty podpisanego załącznika nr 1 - Dane Wykonawcy
2) Załączenie do oferty podpisanego załącznika nr 2 - Opis Przedmiotu Zamówienia
3) Załączenie do oferty poniższych dokumentów:
a) potwierdzenie posiadania autoryzacji producenta kompletnego agregatu kogeneracyjnego lub posiadanie autoryzacji producenta kompletnego układu sterowania agregatem, uprawniającej Wykonawcę do świadczenia usług serwisowych w pełnym zakresie
b) Wykaz wykonanych w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy -w tym okresie co najmniej: pięć zadań polegających na prowadzeniu stałej obsługi serwisowej zespołu prądotwórczego zasilanego biogazem o mocy nie niższej niż 360kW:? w tym co najmniej dwóch z silnikami MAN serii E28. oraz trzech usług serwisowych polegających na utrzymaniu w ciągłym ruchu zespołów prądotwórczych osiągających roczny przebieg eksploatacyjny na poziomie nie niższym niż 8000 mth / rok.
c) Złożenie oświadczenia potwierdzającego dysponowanie odpowiednim sprzętem technicznym oraz osobami zdolnymi do wykonania zamówienia, określonymi w Opisie Przedmiotu Zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 2
Zamawiający załączył również
- Harmonogram wykonywanych czynności podczas wykonywania serwisów.
- Przykładowe wyniki badań składu fizykochemicznego przepracowanych olejów
Zamawiający informuje, iż ilość przeglądów jest uzależniona od pracy urządzeń,szacuje się ok 18 przeglądów w okresie 2 lat.
W przypadku pytań:
- merytorycznych, proszę o kontakt za pośrednictwem przycisku w prawym, dolnym rogu formularza "Wyślij wiadomość" lub pod nr tel (32) 428-44-08 - Pan Wojciech Koperwas
- związanych z obsługą platformy, proszę o kontakt z Centrum Wsparcia Klienta platformy zakupowej Open Nexus pod nr 22 101 02 02, czynnym od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 do 17:00.
Oficjalnym potwierdzeniem chęci realizacji zamówienia przez Zamawiającego jest wysłanie zamówienia lub podpisanie umowy.
Wiadomości z platformy zakupowej mają charakter informacyjny.
Adres dostawy
Adres dostawy podany jest w sekcji przedmiot postępowania przy pozycji zakupowej
Komunikaty
Osoba wystawiająca postępowanie nie zamieściła dodatkowych komunikatów
Kryteria i warunki formalne
Lp Nazwa Waga kryterium Opis i załączniki Twoja propozycja lub komentarz Dołącz Plik
1 Cena 100% Wartość oferty (Zamawiający wymaga załączenia pliku)
Załącznik nr 2 -Opis [...].pdf
Załącznik nr 1 - Dan [...].docx
0,00 PLN netto
0,00 PLN brutto
2 Warunki płatności - przelew 30 dni, proszę potwierdzić

Uwagi:
Opis dodatkowy
1) Zakupy w naszej firmie realizowane są przez platformę zakupową Open Nexus. Dodatkowe informacje można znaleźć na stronie https://platformazakupowa.pl/
2) Oferty można składać wyłącznie za pomocą formularza dostępnego na stronie zapytania za pośrednictwem Platformy Open Nexus.
3) Pełna specyfikacja oraz ewentualne załączniki są widoczne na stronie postępowania na Platformie Open Nexus.
4) Aby móc składać oferty w postępowaniach publicznych nie jest wymagana rejestracja i logowanie, a jedynym wymogiem jest wpisanie oferty w szablonie.
5) Składanie ofert jest zawsze bezpłatne.

Kontakt:
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Gliwicach
ul. Rybnicka 47
44-100 Gliwice
E-mail: cwk@platformazakupowa.pl
Telefon: +48 22 101 02 02
Kontakt: Za pośrednictwem platformy Opennexus

Podobne przetargi

Przetargi z podobnych kategorii

© eurobudowa.pl 2004-2020

Współpracujemy z:

  • Money.pl
  • Gratka.pl
  • tabor24.pl
  • trader
  • rynekinstalacyjny.pl
  • InvestMap.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.