Infolinia: 58 732-70-70

Wyszukiwanie przetargów

..pokażukryj podkategorie
Wyszukiwanie szczegółowe
Liczba ogłoszeń
2877z ostatnich 7 dni
14302z ostatnich 30 dni

Najczęściej czytane (dziś)

Przetargi z kategorii

Partnerzy serwisu

  • investmap.pl Actum - Administrowanie nieruchomościami
  • elektro.info.pl monitor-inwestycji.pl

Przetarg: Zlecę wykonanie rozbudowy budynku handlowo-usługowego o stację kontroli pojazdów

Przedmiot:

Zlecę wykonanie rozbudowy budynku handlowo-usługowego o stację kontroli pojazdów

Data zamieszczenia: 2020-01-30
Dane kontaktowe Zamawiającego: Opoltrans 1 Sp. z . o .o
ul. Niechodzka 20
06-400 Ciechanów
j.matusiak@opoltrans1.pl
Województwo: mazowieckie
Miasto: 06-400 Ciechanów
Wadium: ---
Nr telefonu: 507116463
Termin składania ofert: 2020-02-29 OGŁOSZENIE JEST JUŻ NIEAKTUALNE
Planowana inwestycja polegać będzie na rozbudowie budynku handlowo-usługowego o stacje kontroli pojazdów o powierzchni użytkowej 144,60 m2.

Stacja kontroli pojazdów będzie tworzyć razem z istniejącym budynkiem spójna bryłę. Działka jest częściowo utwardzona z drogą dojazdową oraz parkingiem. Projektowany budynek będzie powiązany konstrukcyjnie z istniejącym budynkiem, który pozostaje bez zmian.

Konstrukcja budynku to zestaw półram stalowych wykonanych z profili walcowych. Dach hali ocieplony wełną mineralną 15 cm ułożonej na blasze trapezowej, wewnętrzna grubość 24 cm z bloczków gazobetonowych. Projektowany budynek to jednonawowy, jednokondygnacyjny obiekt o konstrukcji stalowej obudowany ścianami. Budynek dobudowany do istniejącego budynku i funkcjonalnie z nim połączony. Konstrukcja budynków oddylatowana. Powierzchnia jest prostokątna, szerokość osiowa w poziomie 6,40 m, długość całkowita 24,70 m, konstrukcja to zestaw 7 szt. półram stalowych opartych na ścianie fundamentowej gr 20 cm i wieńcu ściany gr 24 cm. Ściany szczytowe z profili zamkniętych. Budynek z dachem jednospadowym, nachylenie połaci 3 stopnie (5,24%), całkowita wysokość budynku od posadzki do wierzchu ścian attykowych to 5,35 m. Konstrukcja nośna to stalowe półramy o schemacie statycznym ramy dwu przegubowej. Każda półrama zbudowana ze słupa i rygla. Połączenie słupa i rygla sztywne. Słup oparty przegubowo na ścianie fundamentowej i d niej przekręcony kotwami fundamentowymi. Rygiel oparty przegubowo na wieńcu ściany i niego przykręcony kotwami. Ławy o kształcie prostokątnym szer. 60 i 80 cm posadowione bezpośrednio w gruncie na warstwie chudego betonu. Konstrukcja dachu płatwiowa, płatwie z profili zamkniętych w rozstawie 1,89 i 2,34 m przykręcone do rygla ramy, zlicowane wierzchem. Na półramy nośne wykorzystano profile gorącowalcowe HEA 160, na płatwie i ściany szczytowe zimnogięte profile zamknięte 120 x 120 x 4 mm a na stężenia pręty 16 mm. Elementy konstrukcji skręcane na śruby klasy 5.8 i 8.8, nie przewiduje się spawania.

Wyposażenie techniczne projektowanego budynku :

instalacja oświetleniowa ogólna i awaryjna
instalacja gniazd wtykowych
instalacja uziomowa i ochrony odgromowej
wyłącznik p.poż
instalacja centralnego ogrzewania (nagrzewnice)
instalacja wodociągowa wewnętrzna
instalacja kanalizacji deszczowej podciśnieniowa wewnątrz budynku

Podobne przetargi

Przetargi z podobnych kategorii

© eurobudowa.pl 2004-2020

Współpracujemy z:

  • Money.pl
  • Gratka.pl
  • tabor24.pl
  • trader
  • rynekinstalacyjny.pl
  • InvestMap.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.