Infolinia: 58 732-70-70

Wyszukiwanie przetargów

..pokażukryj podkategorie
Wyszukiwanie szczegółowe
Liczba ogłoszeń
2877z ostatnich 7 dni
14302z ostatnich 30 dni

Najczęściej czytane (dziś)

Przetargi z kategorii

Partnerzy serwisu

  • investmap.pl Actum - Administrowanie nieruchomościami
  • elektro.info.pl monitor-inwestycji.pl

Przetarg: Zakup i dostawa mączki ceglanej

Przedmiot:

Zakup i dostawa mączki ceglanej

Data zamieszczenia: 2020-02-14
Dane kontaktowe Zamawiającego: Centralny Ośrodek Sportu - Ośrodek Przygotowań Olimpijskich im. Feliksa Stamma Cetniewo we Władysławowie
ul. Żeromskiego 52
84-120 Władysławowo
powiat: pucki
tel. (+48 58) 674 63 00, fax (+48 58) 674 63 30
przetargi.wladyslawowo@cos.pl
Województwo: pomorskie
Miasto: Władysławowo
Wadium: ---
Nr telefonu: ---
Termin składania ofert: 2020-02-23 01:00:00 OGŁOSZENIE JEST JUŻ NIEAKTUALNE
Zapytanie ofertowe na zakup i dostawę mączki ceglanej
Centralny Ośrodek Sportu - Ośrodek Przygotowań Olimpijskich im. Feliksa Stamma ,,Cetniewo" we Władysławowie, ul. Żeromskiego 52, zwraca się z uprzejmą prośbą o przedstawienie oferty cenowej na zakup wraz z dostawą 6 ton mączki ceglanej D10 - mączka ceglana drobna (0-2 mm) z dodatkiem gliny mielonej w stosunku 10:1 (zawartość gliny 9%).

Dokument nr: WŁ.ZSR.271.4.2020.AB.547

Specyfikacja:
INFORMACJE ADMINISTRACYJNE - Adres strony internetowej, na której jest dostępna dokumentacja przedmiotu zamówienia: http://www.bip.cos.ol i http://www.cetniewo.cos.pl

Składanie ofert:
Oferty przesłane w postaci elektroniczne] w formie plików PDF proszę kierować na adres: przetargi.wladyslawowo@cos.pl. Oferty składane pisemnie należy opakować w kopertę, odpowiednio opisać, zaadresować i przesłać na adres Zamawiającego (liczy się termin dostarczenia oferty do Zamawiającego).
Termin składania ofert upływa w dniu: 23.02.2020 r.
W tytule e-maila należy podać: MĄCZKA CEGLANA

Wymagania:
TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA - Powyższe zapytanie prowadzone jest bez zastosowania rygorów ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych, tj. na podstawie art. 4 pkt 8 ustawy, który stanowi, iż ustawy nie stosuje się do zamówień i konkursów, których wartość nie przekracza wyrażonej w złotych równowartości 30 000 euro oraz w trybie art. 47 ustawy z dnia 27 sierpnia 2009 r. o finansach publicznych.
Kryterium oceny ofert: cena 100%.
Informujemy, iż zostanie wybrana oferta firmy proponującej najniższą cenę.
Cena podana w ofercie powinna obejmować wszystkie koszty i składniki związane z wykonaniem zamówienia. W przypadku złożenia oferty przez osobę nieprowadzącą działalności gospodarczej oferowana cena będzie maksymalnym zobowiązaniem, które poniesie Zamawiający, tj. cena powinna uwzględniać wszelkie narzuty, które poniesie Zamawiający i Wykonawca w ramach realizacji Zamówienia, w tym w szczególności podatki, składki na ubezpieczenie społeczne.
Zamawiający zastrzega sobie prawo rezygnacji z zamówienia, bez wyboru którejkolwiek ze złożonych ofert, odstąpienia od podpisania umowy bez podania jakiejkolwiek przyczyny, negocjacji z wybranym Wykonawcą oraz do unieważnienia niniejszego postępowania na każdym etapie jego trwania bez podawania uzasadnienia przed i po terminie otwarcia ofert, a także po dokonaniu wyboru oferty najkorzystniejszej.
Wszelkie pytania proszę kierować za pośrednictwem drogi elektroniczne] na wszystkie podany adres, tj.: przetargi.wladyslawowo@cos.pl.
Termin związania ofertą 30 dni licząc od daty otwarcia ofert.

Podobne przetargi

Przetargi z podobnych kategorii

© eurobudowa.pl 2004-2020

Współpracujemy z:

  • Money.pl
  • Gratka.pl
  • tabor24.pl
  • trader
  • rynekinstalacyjny.pl
  • InvestMap.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.