Infolinia: 58 732-70-70

Wyszukiwanie przetargów

..pokażukryj podkategorie
Wyszukiwanie szczegółowe
Liczba ogłoszeń
620z dziś
4466z ostatnich 7 dni
16013z ostatnich 30 dni

Najczęściej czytane (dziś)

Przetargi z kategorii

Partnerzy serwisu

  • investmap.pl Actum - Administrowanie nieruchomościami
  • elektro.info.pl monitor-inwestycji.pl

Przetarg: Budowa i przebudowa schodów terenowych w budynku Szkoły Podstawowej wraz z demontażem i...

Przedmiot:

Budowa i przebudowa schodów terenowych w budynku Szkoły Podstawowej wraz z demontażem i odtworzeniem ogrodzenia szkoły i nawierzchni drogi prowadzącej na boisko szkolne

Data zamieszczenia: 2020-05-20
Dane kontaktowe Zamawiającego: Szkoła Podstawowa nr 13 im. ks. Franciszka Blachnickiego
ul. Katowicka 35
44-335 Jastrzębie-Zdrój
powiat: Jastrzębie-Zdrój
tel. 324710197, faks 324710197
Województwo: śląskie
Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Wadium: ---
Nr telefonu: ---
Termin składania ofert: 2020-06-20 13:45:03 OGŁOSZENIE JEST JUŻ NIEAKTUALNE
Budowa i przebudowa schodów terenowych w budynku Szkoły Podstawowej nr 13 im. ks. Franciszka Blachnickiego w Jastrzębiu-Zdroju wraz z demontażem i odtworzeniem ogrodzenia szkoły i nawierzchni drogi prowadzącej na boisko szkolne"
1) Przedmiotem niniejszego postępowania jest doprowadzenie do należytego stanu sanitarno-technicznego schodów terenowych zewnętrznych przy wschodniej elewacji budynku oraz schodów prowadzących na boisko szkolne wraz z balustradami i murkami obrzeżowymi. 2) Doprowadzenie do należytego stanu sanitarno-technicznego nawierzchni drogi utwardzonej prowadzącej na boisko szkolne, wymiana obrzeży chodnikowych wraz z robotami towarzyszącymi. 3) Demontaż i odtworzenie ogrodzenia szkoły. 4) Inwestycja winna być zrealizowana zgodnie z dokumentacją techniczną pt.: ,,Projekt przebudowy schodów zewnętrznych prowadzących na boisko szkolne wraz z nawierzchnią drogi i fragmentami ogrodzenia". obejmującymi: 1. projekt budowlany , 2. projekt zagospodarowania terenu , 3. projekt schodów terenowych nr 1 i 3, 4. projekt chodnika, 5. szczegółowe specyfikacje techniczna, 6. kosztorysy ślepe (przedmiary robót), oraz zgodnie z przepisami prawa budowlanego, wiedzą techniczną i obowiązującymi normami. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności: I etap prac: 1. roboty rozbiórkowe, 2. projektowanie chodników, 3. projektowanie schodów terenowych, 4. skarpa przy schodach nr 3, 5. projektowanie ściany oporowej, II etap prac: 6. roboty rozbiórkowe, 7. projektowanie chodników, 8. naprawa fragmentów ogrodzenia oraz przygotowanie kompletnej dokumentacji powykonawczej wraz z oświadczeniami i dokumentami niezbędnymi do zgłoszenia Zamawiającemu zakończenia robót. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 6 do SIWZ, dokumentacja projektowa stanowiąca załącznik nr 9, specyfikacje techniczne - załącznik nr 10 oraz kosztorysy ślepe (przedmiary robót) - załącznik nr 12

CPV: 45000000-7

Dokument nr: 550085752-N-2020

Uwagi:
III.2) Podstawa prawna
Postępowanie wszczęte zostało na podstawie 39 ustawy Pzp.
III.3 Uzasadnienia wyboru trybu
Należy podać uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu oraz wyjaśnić, dlaczego udzielenie zamówienia jest zgodne z przepisami:
Oferta spośród 4 złożonych zdobyła najwyższą ilość wymaganych punktów w kategorii oceny ofert.

SEKCJA IV: ZAMIAR UDZIELENIA ZAMÓWIENIA

NAZWA I ADRES WYKONAWCY KTÓREMU ZAMAWIAJĄCY ZAMIERZA UDZIELIĆ ZAMÓWIENIA:
P.P.U.H. WASP-BUD Jarosław Spandel, waspbud@o2.pl, ul. Jagiellońska 25a , 43-410, Kończyce Małe, kraj/woj. śląskie

Podobne przetargi

Przetargi z podobnych kategorii

© eurobudowa.pl 2004-2020

Współpracujemy z:

  • Money.pl
  • Gratka.pl
  • tabor24.pl
  • trader
  • rynekinstalacyjny.pl
  • InvestMap.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.