Infolinia: 801 055 205, 58 732-70-70
Działamy już 11 lat!

Wyszukiwanie przetargów

Wyszukiwanie szczegółowe

Najczęściej czytane (dziś)

Partnerzy serwisu

  • investmap.pl Actum - Administrowanie nieruchomościami
  • elektro.info.pl monitor-inwestycji.pl

Facebook

Przetarg: Zapytanie ofertowe – przystosowanie dla potrzeb osób niepełnosprawnych sanitariatu...

Przedmiot:

Zapytanie ofertowe – przystosowanie dla potrzeb osób niepełnosprawnych sanitariatu ogólnodostępnego

Data zamieszczenia: 2016-11-23
Dane kontaktowe Zamawiającego: Stowarzyszenie Wsparcie Społeczne "JA-TY-MY"
ul. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich 71/73
90-558 Łódź
tel. 695 14 14 06
e-mail: tmusielski@wsparciespoleczne.pl
Województwo: łódzkie
Miasto: Łódź
Wadium: ---
Termin składania ofert: 2016-11-29 15:00:00 OGŁOSZENIE JEST JUŻ NIEAKTUALNE

Zapytanie ofertowe

 

W związku z realizacją projektu „Zakład Aktywności Zawodowej ZAZ w Łowiczu” w ramach Poddziałania IX.1.1 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Stowarzyszenie Wsparcie Społeczne „Ja-Ty-My” z siedzibą w Łodzi przy ul. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich 71/73, w ramach procedury rozeznania rynku zaprasza do przedstawienia oferty cenowej na przystosowanie dla potrzeb osób niepełnosprawnych sanitariatu ogólnodostępnego dla pracowników Zakładu Aktywności Zawodowej poprzez przebudowę i remont, przebudowa otworów drzwiowych z wymianą stolarki w korytarzu.

 

Szczegółowy opis przedmiotu/zakres wymagań oraz opis zadań związanych z przystosowaniem dla potrzeb osób niepełnosprawnych sanitariatu ogólnodostępnego dla pracowników Zakładu Aktywności Zawodowej poprzez przebudowę i remont oraz przebudową otworów drzwiowych z wymianą stolarki w korytarzu – został przedstawiony poniżej w opisie przedmiotu zamówienia oraz w Załączniku nr 1 – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia.

 

Termin składania ofert upływa 29.11.2016 r. o godz. 15:00.

 

Oferty wg wzoru podanego w załączeniu należy składać mailowo na adres: tmusielski@wsparciespoleczne.pl wpisujące w temacie wiadomości „Oferta prace remontowo-budowlane w ZAZ w Łowiczu”, osobiście lub za pośrednictwem poczty z dopiskiem na kopercie „Oferta prace remontowo-budowlane w ZAZ w Łowiczu” na adres 90-558 Łódź, ul. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich 71/73 (decyduje data wpływu do siedziby Stowarzyszenia!).


Aby zapewnić porównywalność wszystkich ofert, Zamawiający zastrzega sobie prawo do skontaktowania się z właściwymi Oferentami w celu uzupełnienia lub doprecyzowania ofert. Realizator projektu zastrzega sobie również prawo do odpowiedzi tylko na wybraną ofertę oraz negocjacji warunków po wyborze oferty.

Niniejsze rozeznanie nie stanowi oferty w myśl art. 66 Kodeksu Cywilnego, jak również nie jest ogłoszeniem w rozumieniu ustawy Prawo zamówień publicznych.

Wszelkich dodatkowych informacji udziela Pan Tomasz Musielski,
tel. 695 14 14 06 lub e-mail: tmusielski@wsparciespoleczne.pl lub tmusielski@gmail.com  

Łódź, dnia 19.11.2016

Przetargi z podobnych kategorii

© eurobudowa.pl 2004-2018

Współpracujemy z:

  • Money.pl
  • Gratka.pl
  • tabor24.pl
  • trader
  • rynekinstalacyjny.pl
  • InvestMap.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.