Infolinia: 801 055 205, 58 732-70-70
Działamy już 14 lat!

Wyszukiwanie przetargów

Kategorie:

..pokażukryj podkategorie

Województwa:

Wyszukiwanie szczegółowe

Najczęściej czytane (dziś)

Przetargi z kategorii

Partnerzy serwisu

 • investmap.pl Actum - Administrowanie nieruchomościami
 • elektro.info.pl monitor-inwestycji.pl

Facebook

Przetarg: Wykonanie prac naprawczo – remontowych na dachu posesji (dla Spółdzielni) - naprawa...

Przedmiot:

Wykonanie prac naprawczo – remontowych na dachu posesji (dla Spółdzielni) - naprawa popękanej ściany maszynowni, naprawa (19 szt.) czap kominowych, konserwacja części dachu o pokryciu papowym (ok. 75 m2)

Data zamieszczenia: 2017-07-10
Dane kontaktowe Zamawiającego: Zarząd Środowiskowej Spółdzielni Mieszkaniowej Niewidomych w Warszawie
ul. Wilcza 70 lok. 44

Osoba do kontaktu:
Władysław Stawski, tel. 607 970 990
Aleksander Zygadło, tel. 502 051 361
Województwo: mazowieckie
Miasto: Warszawa
Wadium: ---
Termin składania ofert: 2017-07-17 OGŁOSZENIE JEST JUŻ NIEAKTUALNE

Zarząd Środowiskowej Spółdzielni Mieszkaniowej Niewidomych w Warszawie zaprasza do składania ofert na wykonanie prac naprawczo – remontowych na dachu posesji przy ulicy Prochowa nr 12 w Warszawie (Grochów).

Zakres prac:

 • Naprawa popękanej ściany maszynowni dźwigu o powierzchni ok. 22 m2. Usunąć luźne fragmenty ściany, umyć, zagruntować, przykleić (wtopić) warstwę siatki zbrojącej z włókna szklanego. Na narożach okna wkleić kawałki siatki pod kątem 450 aby zapobiec pękaniu ściany na narożach. Szpachlować, nanieść podkładową masę tynkarską z drobinami kwarcu. Po wyschnięciu podkładu położyć mineralny tynk strukturalny o fakturze baranka grubości ziarna 1,2 – 2mm. Pomalować tynk farbą elewacyjną.
 • Naprawa 19 szt. czap kominowych o łącznej powierzchni ok 36 m2 . Czapy kominowe oczyścić z porostów i mchu, usunąć luźne, odspojone kawałki betonu oraz kurz, zmyć, wyrównać. Nanieść na oczyszczoną powierzchnię bitumiczny środek gruntujący. Na czapie przymocować obróbkę z blachy ocynkowanej w kształcie kątownika. Jego jeden bok o długości grubość czapy + 4 cm z wywiniętym do wewnątrz kapinosem a drugi bok o długości ok  10 – 15 cm mocowany do powierzchni czapy. Na tak przygotowaną czapę ( po zagruntowaniu i uszczelnieniu bituminem w tym również przejścia wywiewki PVC )  na całej jej powierzchni przyklejamy papę termozgrzewalną.
 • Konserwacja części dachu o pokryciu papowym ( ok 75 m2 ). Wymienić (ewentualnie dołożyć) papę termozgrzewalną w korycie odpływowym wody z dachu o powierzchni ok 5 m2. Następnie dach zagruntować bitumicznym gruntem i nanieść wałkiem regeneracyjną masę bitumiczną na powierzchnię dachu krytą papą.

Konieczne wykonanie dokumentacji fotograficznej powykonawczej czap kominowych na elektronicznym nośniku pamięci.

Planowany termin zakończenia prac  22 sierpień br.

Z obiektem można się zapoznać po uzgodnieniu wizyty z:

Gospodarzem Posesji – Władysław Stawski tel. 607 970 990

lub Administratorem ŚSMN – Aleksander Zygadło tel. 502 051 361.

Oferty na całkowitą wartość brutto powyższych prac z określonym terminem gwarancji proszę składać do 17.07.2017. w biurze Spółdzielni lub mailowo.

Przetargi z podobnych kategorii

© eurobudowa.pl 2004-2018

Współpracujemy z:

 • Money.pl
 • Gratka.pl
 • tabor24.pl
 • trader
 • rynekinstalacyjny.pl
 • InvestMap.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.