Infolinia: 58 732-70-70

Wyszukiwanie przetargów

..pokażukryj podkategorie
Wyszukiwanie szczegółowe
Liczba ogłoszeń
2420z ostatnich 7 dni
11495z ostatnich 30 dni

Najczęściej czytane (dziś)

Przetargi z kategorii

Partnerzy serwisu

 • investmap.pl Actum - Administrowanie nieruchomościami
 • elektro.info.pl monitor-inwestycji.pl

Przetarg: Świadczenie usług w zakresie odśnieżania dachów budynków

Przedmiot:

Świadczenie usług w zakresie odśnieżania dachów budynków

Data zamieszczenia: 2017-11-29
Dane kontaktowe Zamawiającego: Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa
ul. Tytusa Chałubińskiego 4/6
00-928 Warszawa

Osoba do kontaktu:
Dariusz Rossa, tel. (22) 630 15 28, e-mail: dariusz.rossa@mib.gov.pl
Cyprian Stefaniak, tel. (22) 630 15 29, e-mail: Cyprian.stefaniak@mib.gov.pl
Województwo: mazowieckie
Miasto: Warszawa
Wadium: ---
Nr telefonu: ---
Termin składania ofert: 2017-12-05 OGŁOSZENIE JEST JUŻ NIEAKTUALNE

Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa zwraca się z prośbą o przesłanie w ramach procedury rozeznania rynku oferty na  „Świadczenie usług w zakresie odśnieżania dachów budynków Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa przy ul. Chałubińskiego 4/6  w Warszawie”.
 
Informacje dla oferentów dotyczące zamówienia objętego zapytaniem:

 1. Miejsce realizacji zamówienia: siedziba Zamawiającego, Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa przy ul. Chałubińskiego 4/6 w Warszawie.

 2. Oferty należy składać poprzez wypełnienie załączonego formularza ofertowego.

 3. W ceny jednostkowe brutto Wykonawca zobowiązany jest wliczyć wszystkie koszty związane z realizacją zamówienia zgodnie z warunkami określonymi w załączonym do rozeznania Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia.

 4. W celu zapewnienia porównywalności wszystkich ofert, Zamawiający zastrzega sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi Wykonawcami w celu uzupełnienia lub doprecyzowania przesłanych dokumentów.

 5. Niniejsze zapytanie nie stanowi oferty w myśl art. 66 Kodeksu Cywilnego, jak również nie jest ogłoszeniem w rozumieniu ustawy Prawo Zamówień Publicznych.

 6. Zamawiający zastrzega sobie również prawo do negocjacji warunków po wyborze oferty oraz rezygnacji z zamówienia bez podania przyczyny.

 7. Oferty przysłane po terminie nie będą rozpatrywane.

 8. Zamawiający przewiduje możliwość przeprowadzenia wizji lokalnej do dnia upływu terminu składania ofert (włącznie) w godzinach 8:15 – 14:15. Udział w wizji lokalnej należy zgłosić osobie wskazanej do kontaktu najpóźniej na jeden dzień roboczy przed planowanym udziałem w wizji lokalnej.

Oferty należy składać w formie wypełnionego Formularza ofertowego do 5 grudnia 2017 r.  w formie pisemnej na adres e-mail: rossa@mib.gov.pl" title="dariusz.rossa@mib.gov.pl">dariusz.rossa@mib.gov.pl.

W celu uzyskania dodatkowych informacji dotyczących przedmiotu zamówienia oraz zgłoszenia chęci uczestnictwa w wizji lokalnej, proszę się kontaktować z Dariuszem Rossa tel.: (22) 630 15 28, e-mail: rossa@mib.gov.pl" title="dariusz.rossa@mib.gov.pl">dariusz.rossa@mib.gov.pl lub  z Cyprianem Stefaniakiem tel. (22) 630 15 29 e-mail:  stefaniak@mib.gov.pl" title="Cyprian.stefaniak@mib.gov.pl">Cyprian.stefaniak@mib.gov.pl.

Podobne przetargi

Przetargi z podobnych kategorii

© eurobudowa.pl 2004-2018

Współpracujemy z:

 • Money.pl
 • Gratka.pl
 • tabor24.pl
 • trader
 • rynekinstalacyjny.pl
 • InvestMap.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.