Infolinia: 58 732-70-70

Wyszukiwanie przetargów

..pokażukryj podkategorie
Wyszukiwanie szczegółowe
Liczba ogłoszeń
204z dziś
3959z ostatnich 7 dni
14600z ostatnich 30 dni

Najczęściej czytane (dziś)

Przetargi z kategorii

Partnerzy serwisu

  • investmap.pl Actum - Administrowanie nieruchomościami
  • elektro.info.pl monitor-inwestycji.pl

Przetarg: Wykonanie dokumentacji technicznej projektowo - kosztorysowej

Przedmiot:

Wykonanie dokumentacji technicznej projektowo - kosztorysowej

Data zamieszczenia: 2018-05-04
Dane kontaktowe Zamawiającego: Urząd Gminy Chełmiec
ul.Papieska 2
33-395 Chełmiec
powiat: nowosądecki
tel./fax. 18 414 56 10, 18 414 56 43
Województwo: małopolskie
Miasto: Chełmiec
Wadium: ---
Nr telefonu: ---
Termin składania ofert: 2018-05-16 02:00:00 OGŁOSZENIE JEST JUŻ NIEAKTUALNE
wykonanie dokumentacji technicznej projektowo - kosztorysowej dla zadania pn.
Projekt rozbudowy sieci wodociągowej m. Chełmiec
Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowo - budowlanej ze skutecznym zgłoszeniem rozpoczęcia robót / pozwoleniem na budowę. Długość ok. 400 mb.
Zakres prac - wymagania:
1. Wykonanie map do celów projektowych.
2. Wykonanie projektów budowlano - wykonawczych zagospodarowania działek wraz z opisem technicznym - w 4 egz.
3. Wykonanie kosztorysów inwestorskich, przedmiarów robót oraz specyfikacji technicznych wykonanie i odbioru robót budowlanych - w 3 egz.
4. Wykonanie niezbędnych uzgodnień, inwentaryzacji, opinii wynikających z przyjętych rozwiązań oraz spełniać wymagania wynikające z przepisów szczegółowych, uzyskanie warunków technicznych dla budowy lub przebudowy niezbędnej infrastruktury technicznej.
5. Uzyskać decyzję o pozwoleniu na budowę/zgłoszenie wykonania robót budowlanych w imieniu Zamawiającego.
6. Całość opracowania projektowego powinna być przekazana w postaci nagrania na nośniku elektronicznym w 2 egz. Rysunki - format dwg. i pdf, opisy doc. inne elementy, kosztorysy /Norma ath/ format do uzgodnienia z Zamawiającym.
7. Opinia geologiczna, Opinia sanepidu,
Wszystkie niezbędne uzgodnienia wymagane do uzyskania prawomocnego zgłoszenia bądź pozwolenia na budowę z Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu.
Warunki realizacji:
Oferowana cena za prace projektowe powinna obejmować kompleks czynności i kosztów z nimi związanych łącznie z opłatami pobieranymi przez urzędy i instytucje z tytułu uzgodnień prac projektowych oraz opłat związanych z uzyskaniem warunków technicznych dotyczących dostaw mediów, zakupem map i podkładów geodezyjnych oraz wypisów i wyrysów z ewidencji gruntów. Wykonawca powinien uwzględniać wymagania określone w założeniach programowych, warunkach technicznych wydanych przez właścicieli urządzeń infrastruktury, opiniach i uzgodnieniach. Zgoda na wejście powinna zawierać zapis, iż po wykonaniu ww. inwestycji właściciel nieruchomości podpisze umowę na pobór wody z ZGKiM w Chełmcu.
Wykonawca zobowiązuje się wykonać przedmiot zamówienia zgodnie z zasadami współczesnej wiedzy technicznej, obowiązującymi normami i normatywami. Zamawiający może unieważnić zapytanie bez podania przyczyny.

Składanie ofert:
Ofertę cenową należy złożyć do dnia 16.05.2018 r. Gmina Chełmiec, ul. Papieska 2, 33-395 Chełmiec -- Dziennik podawczy. Ofertę należy złożyć na dzienniku podawczym w szczelnie zamkniętej kopercie z napisem: ,,Projekt rozbudowy sieci wodociągowej m. Chełmiec przy ul. Szerokiej."

Miejsce i termin realizacji:
Wymagany termin realizacji wraz z uzyskanym prawomocnym zgłoszeniem / pozwoleniem na budowę z Starostwa Powiatowego do 31.01.2019 r.

Wymagania:
Cena stanowić będzie jedyne kryterium oceny ofert.
Wycena powinna zawierać wszelkie czynności towarzyszące niezbędne do wykonania przedmiotu zamówienia oraz uzyskania decyzji o pozwoleniu na budowę.
Dołączono mapkę sytuacyjną z zaznaczeniem proponowanej trasy. Mapę należy traktować jako pomocniczą w celu zobrazowania zakresu realizacji zadania.

Kontakt:
Tel. kontaktowy (018) 414 56 24 od godziny 8.00 do 15.00

© eurobudowa.pl 2004-2019

Współpracujemy z:

  • Money.pl
  • Gratka.pl
  • tabor24.pl
  • trader
  • rynekinstalacyjny.pl
  • InvestMap.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.