Infolinia: 58 732-70-70

Wyszukiwanie przetargów

..pokażukryj podkategorie
Wyszukiwanie szczegółowe
Liczba ogłoszeń
369z dziś
4186z ostatnich 7 dni
14781z ostatnich 30 dni

Najczęściej czytane (dziś)

Przetargi z kategorii

Partnerzy serwisu

  • investmap.pl Actum - Administrowanie nieruchomościami
  • elektro.info.pl monitor-inwestycji.pl

Przetarg: Wykonanie kontroli stanu technicznego budynków

Przedmiot:

Wykonanie kontroli stanu technicznego budynków

Data zamieszczenia: 2018-05-14
Dane kontaktowe Zamawiającego: Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie
pl. Bankowy 3/5
00-950 Warszawa
powiat: Warszawa
tel. 22 695-60-61, fax. 22 695-60-62
bou@mazowieckie.pl
Województwo: mazowieckie
Miasto: Warszawa
Wadium: ---
Nr telefonu: ---
Termin składania ofert: 2018-05-17 02:00:00 OGŁOSZENIE JEST JUŻ NIEAKTUALNE
wykonanie kontroli stanu technicznego budynków, w zakresie zgodnym z art. 62 ust. 1 pkt 1, 2 i 3 ustawy z dnia 7 lipca 1994 roku Prawo budowlane, dla obiektów zarządzanych przez Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie, zlokalizowanych w Warszawie i Zielonce, a także w Ciechanowie, Płocku, Radomiu i Siedlcach. Niniejsze zapytanie nie obejmuje przeglądu przewodów kominowych.
W ofercie należy uwzględnić obligatoryjną, dodatkową kontrolę dla obiektów, o powierzchni zabudowy przekraczającej 2000 m2 (do 30 listopada br.) oraz wykonanie we wskazanych obiektach badania szczelności instalacji gazowej.

Specyfikacja:
Miejsce i sposób uzyskania informacji określających szczegółowe wymogi dot. przedmiotu zamówienia
Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie, Biuro Obsługi Urzędu, pl. Bankowy 3/5, 00-950 Warszawa,
Piotr Śmielak tel. 22 695 60 12, e-mail: psmielak@mazowieckie.pl

Składanie ofert:
Ofertę należy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: bou@mazowieckie.pl lub złożyć osobiście w Biurze Obsługi Urzędu, wejście ,,B", pok. 52, pl. Bankowy 3/5 Warszawa, w terminie do 17 maja 2018 roku do godziny 13.00.

Wymagania:
Zakres i warunki przedmiotu zapytania
Szczegółowy wykaz obiektów i zakresu prac kontrolnych, zawiera załącznik nr 1 (formularz ofertowy) do niniejszego zapytania. Protokoły pokontrolne (oryginały w wersji papierowej w sztywnej okładce oraz w formie elektronicznej w formacie edytowalnym (w formacie *.xls lub *.doc na płycie CD lub pendrive), winny zawierać, jako załączniki, kopie uprawnień branżowych osób kontrolujących. Wykonawca zobowiązany będzie do przesłania do PINB zgłoszenia o wykonaniu kontroli dla obiektów o pow. zabudowy powyżej 2000 m2.
IV. Terminy realizacji przedmiotu zapytania
Szczegółowy harmonogram realizacji zlecenia ustalony zostanie ze zleceniodawcą z uwzględnieniem wymogów ustawowych oraz pierwszeństwa wykonania kontroli w budynkach, gdzie kończy się ważność aktualnie obowiązujących przeglądów.
V. Wymagania dotyczące złożenia oferty
Warunkiem złożenia prawidłowej oferty jest przedstawienie warunków wykonania usługi na formularzu stanowiącym załącznik nr 1 do zapytania ofertowego. Zamawiający zastrzega sobie prawo do nieudzielenia zlecenia żadnemu z oferentów. Zamawiający przewiduje podpisanie umowy na wykonanie zamówienia.
Zamawiający wymaga podania cen sumarycznych dla poszczególnych obiektów za cały okres kontroli, zgodnie z dołączonym formularzem ofertowym (załącznik nr 1).
Przesłanie oferty na inny adres poczty elektronicznej niż bou@mazowieckie.pl, a także złożenie oferty po ww. terminie skutkować będzie jej odrzuceniem.

Kontakt:
Piotr Śmielak tel. 22 695 60 12, e-mail: psmielak@mazowieckie.pl

© eurobudowa.pl 2004-2018

Współpracujemy z:

  • Money.pl
  • Gratka.pl
  • tabor24.pl
  • trader
  • rynekinstalacyjny.pl
  • InvestMap.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.