Infolinia: 58 732-70-70

Wyszukiwanie przetargów

..pokażukryj podkategorie
Wyszukiwanie szczegółowe
Liczba ogłoszeń
2881z ostatnich 7 dni
11876z ostatnich 30 dni

Najczęściej czytane (dziś)

Przetargi z kategorii

Partnerzy serwisu

  • investmap.pl Actum - Administrowanie nieruchomościami
  • elektro.info.pl monitor-inwestycji.pl

Przetarg: Montaż konstrukcji umożliwiających produkcję sygnału telewizyjnego na potrzeby...

Przedmiot:

Montaż konstrukcji umożliwiających produkcję sygnału telewizyjnego na potrzeby transmisji meczy

Data zamieszczenia: 2018-06-08
Dane kontaktowe Zamawiającego: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu
ul. 3 Maja 41
41-200 Sosnowiec,
powiat: Sosnowiec
. (32) 266 34 26
dzial.techiczny@mosir.sosonowiec.pl
Województwo: śląskie
Miasto: Sosnowiec,
Wadium: ---
Nr telefonu: ---
Termin składania ofert: 2018-06-13 02:00:00 OGŁOSZENIE JEST JUŻ NIEAKTUALNE
Zapytanie ofertowe dla zamówienia publicznego o wartości nieptzektaczającej wyrażonej w złotych równowartości kwoty 30.000 EURO
W związku z prowadzonym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego zwracam się uprzejmie z prośbą o przedstawienie oferty na ,,Montaż konstrukcji umożliwiających produkcję sygnału telewizyjnego na potrzeby transmisji meczy na terenie Kompleksu Piłkarskiego przy ul. Kresowej 1 w Sosnowcu".
Konstruując ofertę proszę przyjąć następujące założenia:
1. Przedmiotem zamówienia jest:
a. Budowa dwóch wież, które służyć będą jako stanowiska pracy dla operatorów z kamerami. Zamawiający proponuje wykonanie wież przy użyciu elementów rusztowań. Wieże posadowione będą na podłożu gruntowym stanowiącym skarpę widowni ziemnej stadionu. Do miejsca montażu zapewniony jest bezproblemowy dojazd samochodem dostawczym. Wieże winny być skomunikowane z pomostem zamontowanym na sąsiadującym z nimi zadaszeniem trybuny. Odległość od krawędzi wieży do krawędzi konstrukcji ciągów pieszych pomostu (zdjęcie nr 1) wynosi około 7 m (prostopadle do skrajnego stanowiska kamer) Podłoga stanowiska pracy winna znajdować się na poziomie około 12,5 m licząc od poziomu posadowienia), stanowisko winno mieć wymiary 2,50 x 2,50 m, powinno być zadaszone na poziomie 2,20 m liczonym od podłogi, zadaszenie winno być wysunięte poza przednią krawędź stanowiska na minimum 80 cm oraz dodatkowo posiadać zakryte boki (dla ochrony przed warunkami atmosferycznymi) z pozostawieniem na obu bokach strefy nie osłoniętej o szerokości minimum 50 cm liczonej od przedniej krawędzi. Przednia bariera winna mieć wysokość maksimum 100 cm.
Wieże winny być połączone ze wspomnianym wyżej istniejącym pomostem zamontowanym na zadaszeniu trybuny celem zapewnienia bezproblemowej komunikacji. Miejsce połączenia (istniejący pomost) pokazuje zdjęcie nr 2.
Przewidywane maksymalne obciążenie stanowiska pracy to 200 kg.
Konstrukcja winna zapewniać bezkosztowe jej użytkowanie przez minimum 4 lata od daty bezusterkowego odbioru jej montażu.
b. Montaż zadaszenia oraz przesłonięcia boków z zachowaniem wytycznych opisanych w pkt. a istniejącego stanowiska (zdjęcie nr 3) o wymiarach 4,0 x 2,0 m z zachowaniem bezproblemowej komunikacji w obu kierunkach.
c. Montaż furtki (zdjęcie nr 4) w miejscu bariery na górnym podeście istniejących schodów prowadzących na pomost na zadaszeniu celem zapewnienia dojazdu i rozładunku sprzętu.

Dokument nr: 20/DIR/2018

Składanie ofert:
Ofertę proszę złożyć do dnia 13 czerwca 2018 roku:
1. Osobiście lub pocztą na adres: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji ul. 3 Maja 41, 41-200 Sosnowiec
2. Mailem na adres dzial.techiczny@mosir.sosonowiec.pl

Miejsce i termin realizacji:
5. Przewidywany termin podpisania umowy to 22 -- 26 czerwca 2018 roku. Bezusterkowy odbiór winien nastąpić do 6 lipca 2018 roku.

Wymagania:
2. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymogi BHP. Zamawiający oczekuje, że warunek ten spełniony będzie między innymi poprzez montaż wymaganych tablic informacyjnych.
3. Montaż i eksploatacja przedmiotu zamówienia winna odbywać się zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Zamawiający oczekiwać będzie spełnienia tego warunku, a na potwierdzenie tego faktu złożenia stosownego oświadczenia w tej sprawie.
4. Kalkulując cenę przedmiotu zamówienia należy przyjąć, że kosztem i staraniem wykonawcy przedmiot zamówienia podlegać będzie wymaganym przepisami przeglądom wraz z wystawieniem stosownego dokumentu potwierdzającego wykonanie tych czynności. Czynności te miałyby być realizowane kosztem i staraniem wykonawcy do 31 grudnia 2018 roku.
Kryterium wyboru oferty będzie cena brutto.

Podobne przetargi

Przetargi z podobnych kategorii

© eurobudowa.pl 2004-2018

Współpracujemy z:

  • Money.pl
  • Gratka.pl
  • tabor24.pl
  • trader
  • rynekinstalacyjny.pl
  • InvestMap.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.