Infolinia: 58 732-70-70

Wyszukiwanie przetargów

..pokażukryj podkategorie
Wyszukiwanie szczegółowe
Liczba ogłoszeń
440z dziś
2888z ostatnich 7 dni
12060z ostatnich 30 dni

Najczęściej czytane (dziś)

Przetargi z kategorii

Partnerzy serwisu

  • investmap.pl Actum - Administrowanie nieruchomościami
  • elektro.info.pl monitor-inwestycji.pl

Przetarg: Prace konserwatorskie i dokumentacyjno-badawcze malowideł ściennych

Przedmiot:

Prace konserwatorskie i dokumentacyjno-badawcze malowideł ściennych

Data zamieszczenia: 2018-07-11
Dane kontaktowe Zamawiającego: Muzeum Narodowe w Krakowie
ul. Al. 3-go Maja 1
30-062 Kraków
powiat: Kraków
tel. 12 43 35 621, faks 12 43 35 555
Województwo: małopolskie
Miasto: Kraków
Wadium: ---
Nr telefonu: ---
Termin składania ofert: 1970-01-01 01:00:00 OGŁOSZENIE JEST JUŻ NIEAKTUALNE
Prace konserwatorskie i dokumentacyjno-badawcze malowideł ściennych autorstwa Tadeusza Popiela w Kaplicy Polskiej w Bazylice św. Antoniego w Padwie (Włochy)
Prace konserwatorskie i dokumentacyjno-badawcze związane z konserwacją malowideł ściennych autorstwa Tadeusza Popiela w Kaplicy Polskiej znajdującej się na terenie Bazyliki św. Antoniego w Padwie (Włochy)

Dokument nr: 500160646-N-2018, EP-ZP-271-25/18

Uwagi:
III.2) Podstawa prawna
Postępowanie wszczęte zostało na podstawie art. 67 ust. 1 pkt 1) lit. a) ustawy Pzp.
III.3 Uzasadnienia wyboru trybu
Należy podać uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu oraz wyjaśnić, dlaczego udzielenie zamówienia jest zgodne z przepisami:
Zgodnie z treścią art. 67 ust. 1 pkt. 1) lit. a) ustawy Pzp, Zamawiający może udzielić zamówienia z wolnej ręki, jeżeli dostawy, usługi lub roboty budowlane mogą być świadczone tylko przez jednego wykonawcę: z przyczyn technicznych o obiektywnym charakterze - jeżeli nie istnieje rozsądne rozwiązanie alternatywne lub rozwiązanie zastępcze, a brak konkurencji nie jest wynikiem celowego zawężenia parametrów zamówienia. Przedmiotem zamówienia są prace konserwatorskie i dokumentacyjno-badawcze malowideł ściennych autorstwa Tadeusza Popiela w Kaplicy Polskiej, na terenie Bazyliki św. Antoniego w Padwie (Wochy). Obiekty te otoczone są ścisłym nadzorem konserwatorskim Sopraintendenzy oraz Veneranda Arca. Zamawiający zamierza powierzyć wykonanie prac konserwatorskich i dokumentacyjno-badawczych firmie: dma associati Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą Corso Italia 9/4, 35010 Borgoricco (PD) Włochy, którą reprezentuje pani Elżbieta Barbara Lenart. Wykonawca został wskazany w drodze wyboru przez Sopraintendenzy oraz Veneranda Arca, tj. służby lokalnego nadzoru konserwatorskiego, które zastrzegają sobie prawo wyboru wykonawcy prac konserwatorskich spośród osób posiadających stosowne uprawnienia ważne na terenie Włoch. Pani Elżbieta Barbara Lenart od lat jest w posiadaniu wszystkich koniecznych zezwoleń od wymienionych wyżej instytucji także do prowadzenia prac konserwatorskich na terenie świątyni. Mając powyższe na względzie nie ma możliwości aby jakikolwiek inny podmiot, za wyjątkiem: dma associati Sp. z o.o. , którą reprezentuje na podstawie pełnomocnictwa Pani Elżbieta Barbara Lenart, zrealizował prace przewidziane w ramach przedmiotowego zamówienia.

SEKCJA IV: ZAMIAR UDZIELENIA ZAMÓWIENIA

NAZWA I ADRES WYKONAWCY KTÓREMU ZAMAWIAJĄCY ZAMIERZA UDZIELIĆ ZAMÓWIENIA:
dma associati Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą: Corso Italia 9/4, 35010 Borgoricco (PD) Włochy , , Corso Italia 9/4, , 35010 Borgoricco, kraj/woj. Włochy

Podobne przetargi

Przetargi z podobnych kategorii

© eurobudowa.pl 2004-2018

Współpracujemy z:

  • Money.pl
  • Gratka.pl
  • tabor24.pl
  • trader
  • rynekinstalacyjny.pl
  • InvestMap.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.