Infolinia: 58 732-70-70

Wyszukiwanie przetargów

..pokażukryj podkategorie
Wyszukiwanie szczegółowe
Liczba ogłoszeń
124z dziś
2572z ostatnich 7 dni
11744z ostatnich 30 dni

Najczęściej czytane (dziś)

Przetargi z kategorii

Partnerzy serwisu

  • investmap.pl Actum - Administrowanie nieruchomościami
  • elektro.info.pl monitor-inwestycji.pl

Przetarg: Przebudowa części halowej zespołu warsztatowego

Przedmiot:

Przebudowa części halowej zespołu warsztatowego

Data zamieszczenia: 2018-07-11
Dane kontaktowe Zamawiającego: Powiat Pińczowski
ul. ul. Zacisze 5
28-400 Pińczów
powiat: pińczowski
tel. 413 576 001, faks 413 576 007
Województwo: świętokrzyskie
Miasto: Pińczów
Wadium: ---
Nr telefonu: ---
Termin składania ofert: 1970-01-01 01:00:00 OGŁOSZENIE JEST JUŻ NIEAKTUALNE
Przebudowa części halowej zespołu warsztatowego Zespołu Szkół Zawodowych w Pińczowie - ul. Spółdzielcza 6, na terenie nieruchomości użytkowanej przez zespół Szkół zawodowych, oznaczonej w ewidencji gruntów nr 2/5 i 2/7; obręb 08
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przebudowy części halowej zespołu warsztatowego Zespołu Szkół Zawodowych w Pińczowie - ul. Spółdzielcza 6. Zadanie zrealizowane w ramach projektu ,,Podniesienie jakości i efektywności kształcenia w szkołach w których organem prowadzącym jest powiat pińczowski poprzez modernizację, doposażenie dydaktyczne, infrastrukturalne Liceum Ogólnokształcącego oraz Zespołu Szkół Zawodowych". W ramach zamówienia wykonane zostaną roboty: - demontażowe i rozbiórkowe - obejmujące ścianki działowe- stalowe, instalacje sanitarne, elektryczne, centralnego ogrzewania, demontaż świetlików dachowych i stolarki otworowej, rozbiórka posadzek, - murarsko-betonowe -nowe przegrody-ściany wewnętrzne, tynki, gładzie ,nadproża i wieńce, fundamenty, - malarskie i posadzkarskie- posadzki techniczne, typu gres, - montażowe nowej stolarki otworowej oraz świetlików dachowych, - instalacyjne- instalacje wodno-kanalizacyjne, centralnego ogrzewania, elektryczne, wentylacje

Dokument nr: 500159436-N-2018

Uwagi:
III.2) Podstawa prawna
Postępowanie wszczęte zostało na podstawie 67 ust1 pkt.4 ustawy Pzp.
III.3 Uzasadnienia wyboru trybu
Należy podać uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu oraz wyjaśnić, dlaczego udzielenie zamówienia jest zgodne z przepisami:
Zamawiający przeprowadził uprzednio postępowanie na wykonanie robót budowlanych obejmujących przebudowę części halowej zespołu warsztatowego Zespołu Szkół Zawodowych w Pińczowie - ul. Spółdzielcza 6, na terenie nieruchomości użytkowanej przez zespół szkół zawodowych, oznaczonej w ewidencji gruntów nr 2/5 i 2/7; obręb 08. Postępowanie było prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego dwukrotnie: 1. ogłoszenie z dnia 23.05.2018r, nr 562984 - N-2018, 2. ogłoszenie z dnia 07.06.2018r, nr 569679-N-2018. W obu przypadkach nie wpłynęła żadna oferta. Warunki zamówienia dla prowadzonego postępowania nie zostały zmienione, tym samym spełnione zostały wymagania art. 67 ust. 1 pkt. 4 Ustawy PZP, zgodnie z którym "Zamawiający może udzielić zamówienia z wolnej ręki, jeżeli zachodzi co najmniej jedna z następujących okoliczności: (...) w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie przetargu nieograniczonego (...) nie złożone zostały żadne oferty (...) a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione. Zadanie "przebudowa części halowej zespołu warsztatowego Zespołu Szkół Zawodowych w Pińczowie - stanowi cześć składową projektu ,,Podniesienie jakości i efektywności kształcenia w szkołach w których organem prowadzącym jest powiat pińczowski poprzez modernizację, doposażenie dydaktyczne, infrastrukturalne Liceum Ogólnokształcącego oraz Zespołu Szkół Zawodowych". na realizację którego uzyskał dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa 7 ,,Sprawne usługi publiczne", Działanie 7.4,,Rozwój infrastruktury edukacyjnej i szkoleniowej". Realizacja projektu w ramach Działania 7.4. winna zakończyć się 30 października 2018 roku. Zamawiający stara się także pozyskać dofinansowanie z Działania 3.3. poprawa efektywności energetycznej z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii w sektorze publicznym i mieszkaniowym, w ramach tego samego programu. Termin realizacji działania 3.3 - 30 grudnia 2020 roku.

SEKCJA IV: ZAMIAR UDZIELENIA ZAMÓWIENIA

NAZWA I ADRES WYKONAWCY KTÓREMU ZAMAWIAJĄCY ZAMIERZA UDZIELIĆ ZAMÓWIENIA:
Spółdzielnia Rzemieślnicza w Busku-Zdroju, , ul. Partyzantów 22 , 28-100, Busko-Zdrój, kraj/woj. świętokrzyskie

Podobne przetargi

Przetargi z podobnych kategorii

© eurobudowa.pl 2004-2018

Współpracujemy z:

  • Money.pl
  • Gratka.pl
  • tabor24.pl
  • trader
  • rynekinstalacyjny.pl
  • InvestMap.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.