Infolinia: 58 732-70-70

Wyszukiwanie przetargów

..pokażukryj podkategorie
Wyszukiwanie szczegółowe
Liczba ogłoszeń
3214z ostatnich 7 dni
13093z ostatnich 30 dni

Najczęściej czytane (dziś)

Przetargi z kategorii

Partnerzy serwisu

  • investmap.pl Actum - Administrowanie nieruchomościami
  • elektro.info.pl monitor-inwestycji.pl

Przetarg: Zakup koszy ulicznych

Przedmiot:

Zakup koszy ulicznych

Data zamieszczenia: 2018-08-06
Dane kontaktowe Zamawiającego: Gmina Miasto Mysłowice
Powstańców 1
41-400 Mysłowice
powiat: Mysłowice
Telefon: +48 22 101 02 02
cwk@platformazakupowa.pl
https://platformazakupowa.pl/transakcja/149264
Województwo: śląskie
Miasto: Mysłowice
Wadium: ---
Nr telefonu: ---
Termin składania ofert: 2018-08-09 02:00:00 OGŁOSZENIE JEST JUŻ NIEAKTUALNE
WYCENA SZACUNKOWA NA : I. Zakup koszy ulicznych - środki z rezerwy celowej na zadania wskazane przez Rady Dzielnic - Rada Dzielnicy Bończyk Tuwima. II. Zakup koszy ulicznych - środki z rezerwy celowej
1 I. Zakup koszy ulicznych - środki z rezerwy celowej na zadania wskazane przez Rady Dzielnic - Rada Dzielnicy Bończyk Tuwima - 1 dostawa 2 II. Zakup koszy ulicznych - środki z rezerwy celowej na zadania wskazane przez Rady Dzielnic - Rada Dzielnicy Morgi - 1 dostawa

Dokument nr: ID 149264

Składanie ofert:
Rozpoczęcie transakcji: 2018-08-06 14:04:42
Zakończenie transakcji: 2018-08-09 10:00:00
Formularz do bezpośredniego złożenia oferty:
https://platformazakupowa.pl/prepare-xls-for-adding-offers/149264

Miejsce i termin realizacji:
Najwcześniejszy termin dostawy:
Najpóźniejszy termin dostawy:
Miejsca dostaw
Powstańców 1
41-400 Mysłowice

Wymagania:
Wymagania i specyfikacja:
Gmina Miasto Mysłowice zwraca się z prośbą o przedstawienie wartości netto oraz brutto realizacji następujących zadań: I. Zakup koszy ulicznych - środki z rezerwy celowej na zadania wskazane przez Rady Dzielnic - Rada Dzielnicy Bończyk Tuwima II. Zakup koszy ulicznych - środki z rezerwy celowej na zadania wskazane przez Rady Dzielnic - Rada Dzielnicy Morgi W razie pytań proszę o kontakt tel. 32 3171111. W przypadku kwestii technicznych proszę o kontakt z Open Nexus Centrum Wsparcia Klienta (pn-pt 8:00-17:00) 61 679 19 00 e-mail: cwk@opennexus.com Szczegóły dotyczące zakresu zamówienia: I. ,,Zakup koszy ulicznych - środki z rezerwy celowej na zadania wskazane przez Rady Dzielnic - Rada Dzielnicy Bończyk-Tuwima" Kosz uliczny betonowy materiał : beton płukany materiał z którego wykonany jest wkład: blacha ocynkowana pojemność 40l kształt kosza sześciokątny wysokość kosza 62 cm średnica dolna 51 cm średnica górna 60 cm Wysokość zamówienia uzależniona jest od ceny jednostkowej brutto wraz z transportem - przewidziany zakup około 3 szt II. ,,Zakup koszy ulicznych - środki z rezerwy celowej na zadania wskazane przez Rady Dzielnic - Rada Dzielnicy Morgi" Zakup pojemników na śmieci typu DINOVA (kosze z tworzywa HDPE o pojemności 50l, kolor zielony, wyposażone w uniwersalne zamki, pokrywa spełniająca funkcję przeciwdeszczową). Wysokość zamówienia uzależniona jest od ceny jednostkowej brutto wraz z transportem - przewidziany zakup około 10 szt Wyceną należy również objąć koszt transportu koszy pod wskazany adres: Zakład Oczyszczania Miasta Sp. z o. o. ul. K. Miarki 38, 41-400 Mysłowice Okres gwarancji 24 m-ce Termin obowiązywania : do 10 września 2018 r. Kosze należy dostarczyć na adres: Zakład Oczyszczania Miasta Sp. z o.o. ul. K. Miarki 36 41-400 Mysłowice Odpowiedź należy przesłać tylko i wyłącznie za pomocą platformy zakupowej. Niniejsze zapytanie kieruje się wyłącznie celem ustalenia szacunkowej wartości zamówienia obejmującego ww. zakres. Ilość koszy do zakupu zostanie ustalona na podstawie cen jednostkowych koszy. Ofertę należy wycenić na każde zadanie z osobna.
Wymagania dodatkowe
Termin dostawy (30 dni, proszę potwierdzić)
Koszt dostawy (Po stronie dostawcy, proszę potwierdzić)
Warunki płatności (przelew 30 dni, proszę potwierdzić)
cena jednostkowa brutto dla I. Zakup koszy ulicznych - środki z rezerwy celowej na zadania wskazane przez Rady Dzielnic - Rada Dzielnicy Bończyk Tuwima (proszę podać cenę jednostkową brutto kosza)
cena jednostkowa brutto dla I. Zakup koszy ulicznych - środki z rezerwy celowej na zadania wskazane przez Rady Dzielnic - Rada Dzielnicy Morgi (proszę podać cenę jednostkową brutto kosza)
Preferowany termin płatności w dniach:

Uwagi:
Opis dodatkowy
1) Zakupy w naszej firmie realizowane są przez platformę zakupową Open Nexus. Dodatkowe informacje można znaleźć na stronie https://platformazakupowa.pl/ 2) Oferty można składać wyłącznie za pomocą formularza dostępnego na stronie zapytania za pośrednictwem Platformy Open Nexus. 3) Pełna specyfikacja oraz ewentualne załączniki są widoczne na stronie postępowania na Platformie Open Nexus. 4) Aby móc składać oferty w postępowaniach publicznych nie jest wymagana rejestracja i logowanie, a jedynym wymogiem jest wpisanie oferty w szablonie. 5) Składanie ofert jest zawsze bezpłatne.

Kontakt:
Gmina Miasto Mysłowice Powstańców 1 41-400 Mysłowice
E-mail: cwk@platformazakupowa.pl
Telefon: +48 22 101 02 02
Kontakt: Za pośrednictwem platformy Opennexus

Podobne przetargi

Przetargi z podobnych kategorii

© eurobudowa.pl 2004-2019

Współpracujemy z:

  • Money.pl
  • Gratka.pl
  • tabor24.pl
  • trader
  • rynekinstalacyjny.pl
  • InvestMap.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.