Infolinia: 58 732-70-70

Wyszukiwanie przetargów

..pokażukryj podkategorie
Wyszukiwanie szczegółowe
Liczba ogłoszeń
149z dziś
3364z ostatnich 7 dni
12156z ostatnich 30 dni

Najczęściej czytane (dziś)

Przetargi z kategorii

Partnerzy serwisu

  • investmap.pl Actum - Administrowanie nieruchomościami
  • elektro.info.pl monitor-inwestycji.pl

Przetarg: Wykonanie remontu lokalu mieszkalnego w branżach ogólnobudowlanej, sanitarnej i elektrycznej

Przedmiot:

Wykonanie remontu lokalu mieszkalnego w branżach ogólnobudowlanej, sanitarnej i elektrycznej

Data zamieszczenia: 2018-09-07
Dane kontaktowe Zamawiającego: Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy
ul. Irysowa 19
02-660 Warszawa
powiat: Warszawa
tel. 022 549-37-21 tel. 022 549-37-00 fax. 549-37-77
Województwo: mazowieckie
Miasto: Warszawa
Wadium: ---
Nr telefonu: ---
Termin składania ofert: 2018-09-14 02:00:00 OGŁOSZENIE JEST JUŻ NIEAKTUALNE
Tytuł postępowania: Wykonanie remontu lokalu mieszkalnego nr 52 w budynku przy ul. Huculskiej 3 w Warszawie w branżach ogólnobudowlanej, sanitarnej i elektrycznej.
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy ogłasza konkurs ofert
na
Wykonanie remontu lokalu mieszkalnego nr 52 w budynku przy ul. Huculskiej 3 w Warszawie w branżach ogólnobudowlanej, sanitarnej i elektrycznej.
1. W ramach realizacji przedmiotu zamówienia wykonane zostaną roboty opisane
poniżej:
1.1.Branża budowlana obejmuje wykonanie robót w lokalu: 1. STOLARKA DRZWIOWA, SZAFY. - drzwi wejściowe należy wymienić na nowe otwierane do wewnątrz w ościeżnicy stalowej o wym. 80/200 zamkiem i wkładką yale, - próg drewniany należy wymienić na nowy sosnowy, - drzwi do pokoi i kuchni należy pozostawić do eksploatacji po wymianie zamków i klamek oraz w drzwiach do pokoju małego należy uzupełnić okitowanie, - drzwi do łazienki należy pozostawić do eksploatacji po wymianie zamka łazienkowego i klamki, - szafy wnękowe w przedpokoju oraz szafę stojącą w kuchni należy zdemontować 2. TYNKI , GLAZURA, KOŁKI, SUSZARKA, POCHŁANIACZ. - tynki w lokalu należy uzupełnić, - glazurę w łazience i kuchni należy usunąć wraz z uzupełnieniem po niej tynku cem- wapiennego kat. III, - kołki, suszarkę i pochłaniacz należy usunąć oraz uzupełnić po nich tynk. 3. KRATKI WENTYLACYJNE. - kratki wentylacyjne w kuchni i łazience- należy wymienić na nowe PCV. 4. ROBOTY MALARSKIE EMULSYJNE. - farba na sufitach i ścianach należy umyć i zeskrobać, zagruntować preparatem ATLAS-UNIGRUNT i pomalować 2x farbą emulsyjną w kolorze białym po uprzednim przygotowaniu tynków. 5. ROBOTY MALARSKIE OLEJNE. - łazienkę z wc należy zagruntować tynk pokostem, pomalować ściany 2x farbą olejną
w kolorze białym do wys. 200 cm z jednokrotnym szpachlowaniem szpachlą olejną odporną na działanie wilgoci, - w kuchni na dwóch ścianach należy zagruntować tynk pokostem, pomalować 2x farbą olejną do wys. 150 cm w kolorze białym z jednokrotnym szpachlowaniem szpachlą olejną odporną na działanie wilgoci, - drzwi do pokoi, kuchni i łazienki należy pomalować 1x farbą olejną w kolorze białym, - nową ościeżnicę należy pomalować 2x farbą olejną w kolorze białym, - parapety wewnętrzne należy pomalować farbą olejną. 6. PODłOGI.- mozaikę w lokalu należy usunąć, przygotować podłoże poprzez szpachlowanie gotową zaprawą oraz położyć nową wykładzinę PCV gr. 2,5 mm wraz z listwami przypodłogowymi sosnowymi,- w łazience należy usunąć zużytą wykładzinę, przygotować podłoże poprzez szpachlowanie gotową zaprawą cementową wraz z położeniem nowej wykładzinyi listew przypodłogowych sosnowych, - terakotę w kuchni należy pozostawić do eksploatacji po wymianie uszkodzonej płytki. 7. PRACE POCHODNE. - wywiezienie odpadów remontowych.
1.2. Branża sanitarna obejmuje wykonanie robót w lokalu: - wymiana rur wod -kan instalacji lokalowej wraz z podejściami, - wymiana zużytych urządzeń sanitarnych, - wymiana zużytej armatury sanitarnej , - montaż zaworu kulowego do dolnopłuka , - wymiana zaworu gazowego przy kuchni gazowej , - wymiana kuchni gazowej , - próba szczelności instalacji gazowej, - sprawdzenie szczelności instalacji zw i cw , - umycie pozostawionych urządzeń sanitarnych, - wywiezienie elementów z rozbiórki na złom
1.3. Branża elektryczna obejmuje wykonanie robót w lokalu: wymienić istniejącą instalację elektryczną, obwody gniazd wykonać przewodami YDYp 3x2,5 mm2,dobudować po jednym gniazdku w pokojach i trzy gniazdka w kuchni, w tym jedno na wys. ok 2 m - dla czujki tlenku i gazu. wydzielić niezależne obwody dla: jeden obwód dla gniazdka w łazience, dwa obwody gniazdek dla kuchni, jeden obwód gniazd ogólnych, jeden obwód oświetleniowy. Zabezpieczenie zalicznikowe - wyłącznik różnicowo-prądowy o czułości 30 mA, zabezpieczenia 1x B10A, 4xB16A,Obwód oświetleniowy wykonać przewodami YDYp 2,3 i 4x1,5 mm2,Wymienić gniazdka, wyłączniki i przełączniki, Wymienić oprawę w łazience na IP44,Wymienić dzwonek w przedpokoju, wykonać połączenie wyrównawcze w lokalu, bruzdy wykonać mechanicznie, przebicia wykonać mechanicznie, wykonanie prac po instalacyjnych i pomiarowych, Brak licznika, brak zasilania. Brak licznika, brak zasilania do lokalu. Energię elektryczną wybrany Wykonawca wykupi na własny koszt.

Dokument nr: ZGN/TZ/KO/253/18

Otwarcie ofert: Otwarcie ofert nastąpi w dniu 14 września 2018 r. o godzinie 10:10 w siedzibie Zamawiającego.

Specyfikacja:
5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wykaz dokumentów, które należy złożyć w niniejszej procedurze oraz formalności koniecznych do zwarcia umowy zawiera specyfikacja przedmiotu zamówienia, którą można pobrać ze strony www.zgnmokotow.waw. pl lub w siedzibie Zamawiającego.

Składanie ofert:
Data składania ofert: 2018-09-14
4. Termin składania ofert i ich otwarcia: Oferty należy składać w siedzibie Zamawiającego przy ul. Irysowej 19, pokój 21 (sekretariat) w Warszawie do dnia 14 września 2018 r. do godziny 10:00

Wymagania:
Kategoria postępowania: Zamówienia do 30000EUR
Data modyfikacji
zamówienia: Brak;
Postępowanie prowadzone jest na podstawie art. 4 pkt. 8 ustawy Prawo Zamówień Publicznych. Wartość szacunkowa niniejszego zamówienia nie przekracza kwoty 30.000 Euro.
2. Wykonawca zobowiązany jest do zatrudnienia na podstawie umowy o pracę, w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. -Kodeks pracy (Dz. U. z 2016 r., poz. 1666 ze zm.), wszystkich osób wykonujących wszystkie czynności w zakresie wykonania robót budowlanych objętych zamówieniem wyszczególnionych w przedmiarach robót, stanowiących załączniki do zapytania ofertowego. Obowiązek zatrudnienia na podstawie w/w umowy o pracę nie dotyczy osób, które będą pełniły funkcję kierownika/kierowników robót objętych zamówieniem, które mogą być zatrudnione przez Wykonawcę w ramach stosunków prawnych dopuszczonych przez prawo. W/w obowiązek dotyczy również podwykonawców realizujących zamówienie.
3. Zamówienie musi być zrealizowane począwszy od dnia następującego po dniu podpisania umowy w okresie nie dłuższym niż 30 dni kalendarzowych.

Podobne przetargi

Przetargi z podobnych kategorii

© eurobudowa.pl 2004-2019

Współpracujemy z:

  • Money.pl
  • Gratka.pl
  • tabor24.pl
  • trader
  • rynekinstalacyjny.pl
  • InvestMap.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.