Infolinia: 58 732-70-70

Wyszukiwanie przetargów

..pokażukryj podkategorie
Wyszukiwanie szczegółowe
Liczba ogłoszeń
692z dziś
3961z ostatnich 7 dni
14017z ostatnich 30 dni

Najczęściej czytane (dziś)

Przetargi z kategorii

Partnerzy serwisu

  • investmap.pl Actum - Administrowanie nieruchomościami
  • elektro.info.pl monitor-inwestycji.pl

Przetarg: Budowa centrów rekreacyjnych

Przedmiot:

Budowa centrów rekreacyjnych

Data zamieszczenia: 2018-09-12
Dane kontaktowe Zamawiającego: Gmina Kłobuck
ul. ul. 11 Listopada 6
42-100 Kłobuck
powiat: kłobucki
tel. 343 100 150, faks 343 172 661
Województwo: śląskie
Miasto: Kłobuck
Wadium: ---
Nr telefonu: ---
Termin składania ofert: 1970-01-01 01:00:00 OGŁOSZENIE JEST JUŻ NIEAKTUALNE
Budowę centrów rekreacyjnych w sołectwach Lgota, Niwa Skrzeszów, Smugi oraz przebudową placu zabaw w sołectwie Kamyk, na terenie Gminy Kłobuck", Budowa centrum rekreacyjnego w sołectwie Lgota
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z zamierzeniem inwestycyjnym na działce nr ew. 599/3 (obręb Lgota przy ul. Południowej), polegającym na budowie siłowni zewnętrznej przeznaczonej dla okolicznych mieszkańców. Szczegółowa lokalizacja została przedstawiona w projekcie usytuowania obiektów siłowni zewnętrznej stanowiącym załącznik nr 6. Zamawiający przewiduje, wykonanie robót budowlanych w szczególności w podanym niżej zakresie: a) Siłownię zewnętrzną z następującymi urządzeniami: - Twisster/Stepper (elementy powierzone siłowni zewnętrznej); - Wahadło/Biegacz; - Orbitrek/Narciarz (elementy powierzone siłowni zewnętrznej); - Rower/Jeździec; - Motyl A/Wioślarz (elementy powierzone siłowni zewnętrznej). b) Wykonanie nawierzchni z kostki brukowej pod urządzenia siłowni zewnętrznej; c) Wyposażenie terenu w ławki (2 szt.), kosz na śmieci (1 szt.), tablicę z regulaminem (1 szt.); Niniejsze zamówienie nie obejmuje zakupu elementów wyposażenia siłowni zewnętrznej tj. Twisster/Stepper, Orbitrek/Narciarz, Motyl A/Wioślarza, tablica z regulaminem, kosz na śmieci ujętych w projekcie budowlano - wykonawczym oraz Specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych. Wymienione elementy są nowe (fabrycznie przygotowane do transportu), zakupione przez Zamawiającego w grudniu 2017 r. i objęte gwarancją producenta. Zamawiający powierzy Wykonawcy ww. elementy siłowni zewnętrznej w celu ich montażu zgodnie z projektem budowlano - wykonawczym. Elementy powierzone siłowni zewnętrznej magazynowane są w miejscowości Lgota przy ul. Południowej i dostarczyć do miejsca budowy. UWAGA: Odległość transportu materiałów z rozbiórki należy kalkulować indywidualnie

Dokument nr: 500218227-N-2018, IR.271.063.2018.KB

Uwagi:
III.2) Podstawa prawna
Postępowanie wszczęte zostało na podstawie 67 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp.
III.3 Uzasadnienia wyboru trybu
Należy podać uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu oraz wyjaśnić, dlaczego udzielenie zamówienia jest zgodne z przepisami:
Zamówienie prowadzone było w niniejszym trybie ze względu na fakt, iż w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie przetargu nieograniczonego nie zostały złożone żadne oferty a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione. Art. 67 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp.

SEKCJA IV: ZAMIAR UDZIELENIA ZAMÓWIENIA

NAZWA I ADRES WYKONAWCY KTÓREMU ZAMAWIAJĄCY ZAMIERZA UDZIELIĆ ZAMÓWIENIA:
BAU Sp. z o.o, , , ul. Kuźniczka 1, , 42-152, Opatów, kraj/woj. śląskie

Podobne przetargi

Przetargi z podobnych kategorii

© eurobudowa.pl 2004-2019

Współpracujemy z:

  • Money.pl
  • Gratka.pl
  • tabor24.pl
  • trader
  • rynekinstalacyjny.pl
  • InvestMap.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.