Infolinia: 58 732-70-70

Wyszukiwanie przetargów

..pokażukryj podkategorie
Wyszukiwanie szczegółowe
Liczba ogłoszeń
3215z ostatnich 7 dni
12536z ostatnich 30 dni

Najczęściej czytane (dziś)

Przetargi z kategorii

Partnerzy serwisu

  • investmap.pl Actum - Administrowanie nieruchomościami
  • elektro.info.pl monitor-inwestycji.pl

Przetarg: Dostawa ulicznych słupów ogłoszeniowych

Przedmiot:

Dostawa ulicznych słupów ogłoszeniowych

Data zamieszczenia: 2018-09-12
Dane kontaktowe Zamawiającego: Miasto Rybnik
ul. Bolesława Chrobrego 2
44-200 Rybnik
powiat: Rybnik
tel. +48324392302, faks +48324224124
Województwo: śląskie
Miasto: Rybnik
Wadium: ---
Nr telefonu: ---
Termin składania ofert: 1970-01-01 01:00:00 OGŁOSZENIE JEST JUŻ NIEAKTUALNE
Dostawa ulicznych słupów ogłoszeniowych do zabudowy na terenie miasta Rybnika
Przedmiotem zamówienia jest dostarczenie i ustawienie na terenie Miasta Rybnika 25 słupów ogłoszeniowych z witrynami. Podstawowe cech charakteryzujące zamawiane słupy: Kształt: walcowy, zakończony od góry daszkiem o kształcie kopuły. Wysokość całkowita słupa (od podstawy do góry kopuły): minimum 3,60 m. Średnica podstawy słupa: minimum 1,30 m. Średnica korpusu słupa: minimum 1,20 m. Średnica kopuły: minimum 1,50 m (dodatkowe wyjaśnienia poniżej). Materiał-słup: tworzywo sztuczne lub kompozyty lub włókno szklane lub stal nierdzewna, a także kompilacja tych materiałów. Kolorystyka słupa: ciemny, RAL 9005 lub zbliżony. Ilość witryn otwieranych z zamkiem: 4. Wysokość witryn: minimum 2,0 m. Materiał - witryna: poliwęglan lany lub szkło bezpieczne. System mocowania plakatów w witrynach: rozwiązanie uniwersalne nieinwazyjne, np. magnesy. Dodatkowe wyposażenie: oświetlenie witryn typu LED (dodatkowe wyjaśnienia poniżej) Uwagi: 1) Zaproponowana przez zamawiającego forma bryły słupa tj.: podstawa - min. 1,30 m, korpus - min. 1,20 m, oraz kopuła o średnicy min. 1,50 m; ma na celu uzyskanie charakterystycznego - ,,grzybkowego" - efektu wizualnego zamawianego słupa. Zamawiający zdaje sobie sprawę, że na rynku są dostępne słupy o różnym kształcie kopuł, w tym nieregularnym, stąd wymiar kopuły - średnica 1,50 m - dotyczy jej najszerszego miejsca, w tym ewentualnych wypustów w postaci otoku. 2) Zamawiający wymaga, żeby słupy posiadały instalację oświetleniową, która pozwoli w przyszłości na oświetlenie witryn, natomiast na obecnym etapie słupy będą jedynie ustawione na istniejących nawierzchniach wskazanych przez Zamawiającego. Podłączenie słupów do sieci elektrycznej nie jest przedmiotem zamówienia. 3) Dostarczone słupy muszą być odporne na działanie warunków atmosferycznych, w tym promieniowania UV. Termin usunięcia wad: do 14 dni liczone od powiadomienia Wykonawcy przez Zamawiającego o wadzie. Wykonawca jest zobowiązany do udzielenia minimum 24-miesięcznej gwarancji na dostarczony przedmiot zamówienia. Bieg terminu gwarancji rozpoczyna się od daty odbioru i przekazania w użytkowanie całego przedmiotu umowy

CPV: 34928400-2

Dokument nr: 500219108-N-2018, ZP.271.130.2018

Uwagi:
III.2) Podstawa prawna
Postępowanie wszczęte zostało na podstawie 67 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp.
III.3 Uzasadnienia wyboru trybu
Należy podać uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu oraz wyjaśnić, dlaczego udzielenie zamówienia jest zgodne z przepisami:
Uzasadnienie prawne: Zgodnie z art. 67 ust. 1 pkt 4 ustawy Prawo zamówień publicznych Zamawiający może udzielić zamówienia z wolnej ręki jeżeli w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie przetargu nieograniczonego albo przetargu ograniczonego nie wpłynął żaden wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, i nie zostały złożone żadne oferty lub wszystkie oferty zostały odrzucone na podstawie art. 89 ust. 1 pkt 2 ze względu na ich niezgodność z opisem przedmiotu zamówienia lub wszyscy wykonawcy zostali wykluczeni z postępowania, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione. Uzasadnienie faktyczne: W dwóch przeprowadzonych uprzednio postępowaniach w trybie przetargu nieograniczonego nie została złożona żadna oferta.

SEKCJA IV: ZAMIAR UDZIELENIA ZAMÓWIENIA

NAZWA I ADRES WYKONAWCY KTÓREMU ZAMAWIAJĄCY ZAMIERZA UDZIELIĆ ZAMÓWIENIA:
MOKOL Krzysztof Mowsiej, mokol@mokol.com.pl, ul. Sowia 10, 16-030, Supraśl, kraj/woj. podlaskie

Podobne przetargi

Przetargi z podobnych kategorii

© eurobudowa.pl 2004-2019

Współpracujemy z:

  • Money.pl
  • Gratka.pl
  • tabor24.pl
  • trader
  • rynekinstalacyjny.pl
  • InvestMap.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.