Infolinia: 58 732-70-70

Wyszukiwanie przetargów

..pokażukryj podkategorie
Wyszukiwanie szczegółowe
Liczba ogłoszeń
3708z ostatnich 7 dni
15345z ostatnich 30 dni

Najczęściej czytane (dziś)

Przetargi z kategorii

Partnerzy serwisu

  • investmap.pl Actum - Administrowanie nieruchomościami
  • elektro.info.pl monitor-inwestycji.pl

Przetarg: NAPRAWA ELEMENTÓW KONSTRUKCYJNYCH, ODWODNIENIA, WYPOSAŻENIA I URZĄDZEŃ BEZPIECZEŃSTWA...

Przedmiot:

NAPRAWA ELEMENTÓW KONSTRUKCYJNYCH, ODWODNIENIA, WYPOSAŻENIA I URZĄDZEŃ BEZPIECZEŃSTWA RUCHU

Data zamieszczenia: 2018-10-07
Dane kontaktowe Zamawiającego: Zarząd Dróg Wojewódzkich w Katowicach
ul. Lechicka 24
40-609 Katowice
powiat: Katowice
tel. 327 819 211, faks 032 781 92 00
Województwo: śląskie
Miasto: Katowice
Wadium: ---
Nr telefonu: ---
Termin składania ofert: 1970-01-01 01:00:00 OGŁOSZENIE JEST JUŻ NIEAKTUALNE
ZAMÓWIENIE PODOBNE DLA UMOWY WM/P/171112/1/1 PN.: ,,NAPRAWA ELEMENTÓW KONSTRUKCYJNYCH, ODWODNIENIA, WYPOSAŻENIA I URZĄDZEŃ BEZPIECZEŃSTWA RUCHU NA OBIEKTACH INŻYNIERSKICH W CIĄGU SIECI DRÓG WOJEWÓDZKICH WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO"
Przedmiotem zamówienia jest oznakowanie, roboty ziemne, rozbiórki, wykonanie konstrukcji żelbetowych, izolacje, nawierzchnie jezdni, chodniki, naprawa powierzchni betonowych, stalowych i kamiennych, czyszczenie elementów przepustów i obiektów mostowych. Szczegóły realizacji zamówienia zostały opisane w Opisie Przedmiotu Zamówienia i Przedmiarze Robót, który stanowi załącznik do zaproszenia do negocjacji

Dokument nr: 500240259-N-2018, WM/W/180921/2

Uwagi:
III.2) Podstawa prawna
Postępowanie wszczęte zostało na podstawie 67 ust. 1 pkt. 6 ustawy Pzp.
III.3 Uzasadnienia wyboru trybu
Należy podać uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu oraz wyjaśnić, dlaczego udzielenie zamówienia jest zgodne z przepisami:
Zamawiający w dniu 24.11.2017 r. wszczął postepowanie na: NAPRAWĘ ELEMENTÓW KONSTRUKCYJNYCH, ODWODNIENIA, WYPOSAŻENIA I URZĄDZEŃ BEZPIECZEŃSTWA RUCHU NA OBIEKTACH INŻYNIERSKICH W CIĄGU SIECI DRÓG WOJEWÓDZKICH WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO, zamieszczając w BZP ogłoszenie o zamówieniu nr 621876-N-2017 r., gdzie przewidział udzielenie zamówień, o których mowa w art. 67 ust. 1 pkt. 6 i 7 lub w art. 134 ust. 6 pkt. 3 ustawy PZP w sekcji II.7) ogłoszenia i w pkt. 30 Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia zamieszczając informację o następującej treści: Zamawiający przewiduje udzielenia zamówień z art. 67 ust.1 pkt. 6. przedmiot: Naprawa elementów konstrukcyjnych, odwodnienia, wyposażenia i urządzeń bezpieczeństwa ruchu na obiektach inżynierskich w ciągu sieci dróg wojewódzkich województwa śląskiego. wielkość lub zakres: Oznakowanie, roboty ziemne, rozbiórki, wykonanie konstrukcji żelbetowych, izolacje, nawierzchnie jezdni, chodniki, naprawy nawierzchni betonowych, stalowych i kamiennych, czyszczenie elementów przepustów i obiektów mostowych. warunki na jakich zostanie udzielone zamówienie: Warunkiem udzielenia zamówienia będzie przyznanie odpowiedniej ilości środków finansowych art. 67 ust. 1 p. 6 Prawa Zamówień Publicznych." Zamówienie jest udzielane na podstawie art. 67 ust. 1 pkt. 6) ustawy PZP i polega na powtórzeniu podobnych robót budowlanych jak w zamówieniu podstawowym, a całkowita wartość tego zamówienia została uwzględniona przy obliczeniu wartości zamówienia podstawowego. Biorąc pod uwagę konieczność zapewnienia bezpieczeństwa konstrukcji obiektów mostowych oraz bezpieczeństwo ich użytkowania, Zamawiający przygotował wniosek o uruchomienie środków finansowych na wykonanie robót podobnych do postępowania na: NAPRAWĘ ELEMENTÓW KONSTRUKCYJNYCH, ODWODNIENIA, WYPOSAŻENIA I URZĄDZEŃ BEZPIECZEŃSTWA RUCHU NA OBIEKTACH INŻYNIERSKICH W CIĄGU SIECI DRÓG WOJEWÓDZKICH WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO (Umowa Nr WM/P/171112/1 z dnia 7 marca 2018 r.) - zakres robót naprawczych, odtworzeniowych i konserwacyjnych dla obiektów mostowych będzie tożsamy w zakresem robót ujętych w umowie podstawowej.

SEKCJA IV: ZAMIAR UDZIELENIA ZAMÓWIENIA

NAZWA I ADRES WYKONAWCY KTÓREMU ZAMAWIAJĄCY ZAMIERZA UDZIELIĆ ZAMÓWIENIA:
TRYTON SPÓŁKA CYWILNA ALEKSANDER KRYWULT, BEATA KRYWULT , krywultspj@tlen.pl, UL. ZDROJOWA 2 , 43-200, PSZCZYNA, kraj/woj. śląskie

Podobne przetargi

Przetargi z podobnych kategorii

© eurobudowa.pl 2004-2019

Współpracujemy z:

  • Money.pl
  • Gratka.pl
  • tabor24.pl
  • trader
  • rynekinstalacyjny.pl
  • InvestMap.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.