Infolinia: 58 732-70-70

Wyszukiwanie przetargów

..pokażukryj podkategorie
Wyszukiwanie szczegółowe
Liczba ogłoszeń
735z dziś
4385z ostatnich 7 dni
15346z ostatnich 30 dni

Najczęściej czytane (dziś)

Przetargi z kategorii

Partnerzy serwisu

  • investmap.pl Actum - Administrowanie nieruchomościami
  • elektro.info.pl monitor-inwestycji.pl

Przetarg: Konserwacja nawierzchni dróg powiatowych - nakładki - remont nawierzchni jezdni

Przedmiot:

Konserwacja nawierzchni dróg powiatowych - nakładki - remont nawierzchni jezdni

Data zamieszczenia: 2018-10-13
Dane kontaktowe Zamawiającego: Powiat Pruszkowski, Starostwo Powiatowe w Pruszkowie
ul. ul. Drzymały 30
05-800 Pruszków
powiat: pruszkowski
tel. 22 7381400, faks 22 7289247
Województwo: mazowieckie
Miasto: Pruszków
Wadium: ---
Nr telefonu: ---
Termin składania ofert: 1970-01-01 01:00:00 OGŁOSZENIE JEST JUŻ NIEAKTUALNE
Konserwacja nawierzchni dróg powiatowych - nakładki - remont nawierzchni jezdni drogi nr 3104W ul. Klonowa w Kajetanach na odcinku od węzła na DE 8 do bramy dawnej jednostki wojskowej
Konserwacja nawierzchni dróg powiatowych - nakładki - remont nawierzchni jezdni drogi nr 3104W ul. Klonowa w Kajetanach na odcinku od węzła na DE 8 do bramy dawnej jednostki wojskowej - w przedmiaru

Dokument nr: 500246613-N-2018, ZP.272.46.2018

Uwagi:
III.2) Podstawa prawna
Postępowanie wszczęte zostało na podstawie 67 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp.
III.3 Uzasadnienia wyboru trybu
Należy podać uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu oraz wyjaśnić, dlaczego udzielenie zamówienia jest zgodne z przepisami:
Zamawiający zgodnie z art. 67 ust. 1 pkt 6 ustawy Prawo zamówień publicznych, może udzielić zamówienia z wolnej ręki w przypadku udzielenia, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, dotychczasowemu Wykonawcy robót budowlanych, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych robót budowlanych, jeżeli takie zamówienie było przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego i jest zgodne z jego przedmiotem zamówienia oraz całkowita wartość zamówienia została uwzględniona przy obliczaniu jego wartości. (przedmiotowe zamówienie stanowi zamówienie do zamówienia podstawowego w postępowaniu nr ZP.272.38.2018 ( część 3) Zakres robót budowlanych objętych zamówieniami ,,podobnymi" może dotyczyć robót z branży drogowej, w szczególności w zakresie: wykonania mechanicznego profilowania i zagęszczenia podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni w gruncie, wykonania nowych nawierzchni z mieszanek mineralno - bitumicznych, grysowo - żwirowych, z tłucznia kamiennego oraz skropienia nawierzchni drogowej asfaltem, oczyszczenia i utwardzenia poboczy, regulacji istniejących urządzeń w jezdni, oczyszczenie istniejących rowów z wyprofilowaniem dna i skarp, z wywiezieniem urobku. Zamówienie zostanie udzielone po negocjacjach, na podstawie odrębnej umowy. Przed przystąpieniem do negocjacji Zamawiający będzie wymagał przedstawienia przez Wykonawcę kosztorysu, sporządzonego zgodnie z przedmiarem uprzednio przekazanym przez Zamawiającego. Wynagrodzenie oraz termin wykonania zamówienia będzie przedmiotem negocjacji z Wykonawcą. Odpowiednie zastosowanie znajdą również postanowienia umowy.

SEKCJA IV: ZAMIAR UDZIELENIA ZAMÓWIENIA

NAZWA I ADRES WYKONAWCY KTÓREMU ZAMAWIAJĄCY ZAMIERZA UDZIELIĆ ZAMÓWIENIA:
FAL-BRUK Sp. z o.o. Sp. K., falbruk@falbruk.pl, ul. Sarabandy 42, 02-868, Warszawa , kraj/woj. mazowieckie

Podobne przetargi

Przetargi z podobnych kategorii

© eurobudowa.pl 2004-2019

Współpracujemy z:

  • Money.pl
  • Gratka.pl
  • tabor24.pl
  • trader
  • rynekinstalacyjny.pl
  • InvestMap.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.