Infolinia: 58 732-70-70

Wyszukiwanie przetargów

..pokażukryj podkategorie
Wyszukiwanie szczegółowe
Liczba ogłoszeń
3725z ostatnich 7 dni
13068z ostatnich 30 dni

Przetargi z kategorii

Partnerzy serwisu

  • investmap.pl Actum - Administrowanie nieruchomościami
  • elektro.info.pl monitor-inwestycji.pl

Przetarg: Sprzedaż, transport, montaż oraz demontaż choinki stalowej

Przedmiot:

Sprzedaż, transport, montaż oraz demontaż choinki stalowej

Data zamieszczenia: 2018-11-06
Dane kontaktowe Zamawiającego: Miejski Zarząd Gospodarki Komunalnej
ul. Orzeszkowej 12,
41-253 Czeladź
powiat: będziński
tel. 32 265 26 53
sekretariat-mzgk@mzgk.czeladz.pl
Województwo: śląskie
Miasto: Czeladź
Wadium: ---
Nr telefonu: ---
Termin składania ofert: 2018-11-08 01:00:00 OGŁOSZENIE JEST JUŻ NIEAKTUALNE
ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT

Miejski Zarząd Gospodarki Komunalnej w Czeladzi zwraca się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej na sprzedaż, transport, montaż oraz demontaż choinki stalowej w kształcie stożka o wysokości 10 m, z dodatkowym czubkiem o wysokości do 1m.

Choinka powinna składać się z 5 segmentów o wysokości 2m, przy czym wszystkie segmenty muszą być zbieżne - 15 cm na każdym metrze. Krawężniki stanowiące element konstrukcji należy wykonać z rur kwadratowych od RK 25x 2 do RK 45x2. Dodatkowe usztywnienie konstrukcji i podłoże pod igliwie należy wykonać z prętów stalowych. Połączenia między segmentami za pomocą blach i śrub. Wszelkie elementy konstrukcyjne należy oczyścić i pomalować farbami antykorozyjnymi. Konstrukcja powinna być pokryta igliwiem dekoracyjnym wykonanym z plastiku (girlanda świerkowa niepalna, ilość gałązek na 1m minimum 110 sztuk) oraz oświetleniem dekoracyjnym. Główne oświetlenie stanowić mają lampki z min.100 punktami LED (80 statycznych w kolorze niebieskim oraz 20 flash w kolorze białym)- tj. około 60 kompletów.
Czubek choinki ośmioramienny o całkowitej wysokości 1,5 m wykonany z pręta aluminiowego o przekroju minimalnym 20/20/2 należy zamontować w specjalnie przygotowanym gnieździe w stożku. Czubek pokryty wężem led w kolorze białym (zawierający minimum 80 diód led na 1m).
Stożek udekorowany śnieżynkami ułożonymi w pas okalający choinkę na wzór szarfy o wymiarach od fi 500 mm do fi 1000mm. Śnieżynki wykonane z aluminium pokryte wężem led w kolorze białym (min 35 led na 1mb) ze znakiem CE oraz znakiem metrażowania.
Rysunek poglądowy choinki przedstawiono w załączniku nr 1.

Składanie ofert:
Oferty cenowe prosimy składać w terminie do dnia 8 listopada 2018 r. w sekretariacie MZGK osobiście, za pośrednictwem poczty (decyduje data wpływu do MZGK) lub za pomocą poczty elektronicznej na adres: sekretariat-mzgk@mzgk.czeladz.pl

Wymagania:
Podana cena jednostkowa netto za musi zawierać w sobie wszystkie koszty związane z realizacją zamówienia tj. sprzedaż, transport, montaż i demontaż choinki we wskazane przez Zamawiającego miejsce na terenie miasta Czeladź.

© eurobudowa.pl 2004-2019

Współpracujemy z:

  • Money.pl
  • Gratka.pl
  • tabor24.pl
  • trader
  • rynekinstalacyjny.pl
  • InvestMap.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.