Infolinia: 58 732-70-70

Wyszukiwanie przetargów

..pokażukryj podkategorie
Wyszukiwanie szczegółowe
Liczba ogłoszeń
37z dziś
3981z ostatnich 7 dni
12108z ostatnich 30 dni

Najczęściej czytane (dziś)

Przetargi z kategorii

Partnerzy serwisu

  • investmap.pl Actum - Administrowanie nieruchomościami
  • elektro.info.pl monitor-inwestycji.pl

Przetarg: Dostawa systemu klimatyzacji wraz z montażem oraz świadczeniem usług z zakresu jego...

Przedmiot:

Dostawa systemu klimatyzacji wraz z montażem oraz świadczeniem usług z zakresu jego serwisu, konserwacji, a także naprawy

Data zamieszczenia: 2018-11-06
Dane kontaktowe Zamawiającego: Prokuratura Okręgowa w Krakowie
ul. Mosiężnicza 2
30-965 Kraków
powiat: Kraków
tel. 12/619 60 10, 12/619 60 09
zamowienia.publiczne@krakow.po.gov.pl
Województwo: małopolskie
Miasto: Kraków
Wadium: ---
Nr telefonu: ---
Termin składania ofert: 2018-11-09 01:00:00 OGŁOSZENIE JEST JUŻ NIEAKTUALNE
Dostawa systemu klimatyzacji wraz z montażem oraz świadczeniem usług z zakresu jego serwisu, konserwacji, a także naprawy w siedzibie Prokuratury Okręgowej w Krakowie
OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA:
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja dostawy systemu klimatyzacji marki KAISAI lub równoważnego, obejmującego dwie jednostki wewnętrzne model KUE-24HRF32 (min. wydajność chłodnicza 7,0 kW), oraz dwie jednostki zewnętrzne model KOCA30U-24HFN4 (min. wydajność chłodnicza 7,0 kW), z systemem pracy całorocznej oraz pompkami skroplin wraz z kompleksowym montażem, a więc rozłożeniem instalacji freonowej miedzianej i instalacji elektrycznej (istnieje możliwość wykorzystania istniejącej instalacji freonowej i elektrycznej - oceny możliwości iei wykorzystania można dokonać w trakcie wizji lokalnej) oraz świadczenie usług z zakresu serwisu, konserwacji, a także naprawy niniejszych jednostek, zlokalizowanych w obiekcie będącym siedzibą Prokuratury Okręgowej w Krakowie przy ul. Mosiężnicza 2, w tym jednostek wewnętrznych zlokalizowanych na korytarzu przy pok. nr 410 i 422 (piętro IV), oraz jednostek zewnętrznych usytuowanych na dachu nad poziomem IV.
2. W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany jest także do demontażu dwóch jednostek zewnętrznych i wewnętrznych oraz utylizacji jednego kompletu.
3. Zakres usługi, o której mowa w ust.l winien być realizowany z należytą starannością zgodnie z obowiązującymi przepisami i instrukcją obsługi / eksploatacji wydaną przez producenta urządzenia, oraz w oparciu o aktualny poziom wiedzy technicznej.
4. Dostarczony produkt będzie objęty 24 miesięczną gwarancją.
5. Wykonawca zobowiązany jest do przeprowadzenia w czasie trwania umowy łącznie 4 okresowych przeglądów, w następujących terminach; w kwietniu 2019 r., w październiku 2019, w kwietniu 2020 r., w październiku 2020.
6. Szczegółowy zakres usług oraz warunki realizacji zamówienia zostały dokładnie przedstawione w projekcie umowy {załącznik nr 2 do zapytania ofertowego ).
7. W celu przygotowania oferty Zamawiający zaleca dokonania wizji lokalnej w obiekcie wymienionym w ust. 1 po wcześniejszym ustaleniu terminu z Zamawiającym.

Dokument nr: PO VII WB 262.21.2018

Składanie ofert:
MIEJSCE, SPOSOB ORAZ TERMIN ZŁOZENIA OFERTY:
o Oferta musi być napisana w języku polskim i podpisana przez osobę upoważnioną do reprezentowania firmy na zewnątrz.
o Oferta winna zawierać cenę ofertową brutto (zawierającą należy podatek VAT) za całość zamówienia.
o Cena oferty powinna obejmować cały pełen zakres przedmiotu zamówienia, określonego w załączniku nr 2 i zawierać wszelkie koszty związane z poprawnym wykonaniem przedmiotu zamówienia w tym między innymi; koszty dojazdów, robocizny, narzędzi/urządzeń, jaki i bieżących materiałów eksploatacyjnych niezbędnych do wykonania przedmiotu zamówienia, także przy realizacji napraw stanowić ona będzie wynagrodzenie ryczałtowe Wykonawcy.
o Cenę za wykonanie przedmiotu zamówienia należy przedstawić w ,,Formularzu ofertowym" stanowiącym załącznik do zapytania ofertowego.
o Ofertę cenową należy złożyć w formie pisemnie w Prokuraturze Okręgowej w Krakowie przy ul. Mosiężniczej 2, pok. 21 lub w jednej z form:
-faksem na numer 12/ 411-95-19, elektronicznie e-mail
zamowienia.publiczne@krakow.po.gov.pl , w nieprzekraczalnym terminie do dnia 9 listopada 2018 roku do godziny 12:00

Miejsce i termin realizacji:
Termin dostawy, montażu i uruchomienia urządzenia zostaje określony do dnia 21.12.2018r., a w zakresie serwisu, konserwacji i napraw umowa będzie obowiązywała do dnia 31.12.2020r.

Wymagania:
III. DOKUMENTY WYMAGANE OD WYKONAWCÓW:
Oferta zgodnie z ,, Formularzem ofertowym" załącznik nr 1 do zapytania ofertowego.

Kontakt:
Osoba do kontaktu:
o Dyrektor Finansowo - Administracyjny Dawid Chmura, tel. 12/619 60 10,
o Kinga Wcisło - tel. 12/619 60 09.

Podobne przetargi

Przetargi z podobnych kategorii

© eurobudowa.pl 2004-2019

Współpracujemy z:

  • Money.pl
  • Gratka.pl
  • tabor24.pl
  • trader
  • rynekinstalacyjny.pl
  • InvestMap.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.