Infolinia: 58 732-70-70

Wyszukiwanie przetargów

..pokażukryj podkategorie
Wyszukiwanie szczegółowe
Liczba ogłoszeń
782z dziś
4681z ostatnich 7 dni
16233z ostatnich 30 dni

Najczęściej czytane (dziś)

Przetargi z kategorii

Partnerzy serwisu

  • investmap.pl Actum - Administrowanie nieruchomościami
  • elektro.info.pl monitor-inwestycji.pl

Przetarg: Wykonanie prac zabezpieczających próg podpiętrzający

Przedmiot:

Wykonanie prac zabezpieczających próg podpiętrzający

Data zamieszczenia: 2018-11-07
Dane kontaktowe Zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie Zarząd Zlewni we Włocławku
ul. Okrzei 74a
87-800 Włocławek
powiat: Włocławek
tel. +48 (54) 23 02 037 , +48 (54) 23 02 038
agnieszka.dopierala@wody.gov.pl
Województwo: kujawsko-pomorskie
Miasto: Włocławek
Wadium: ---
Nr telefonu: ---
Termin składania ofert: 1970-01-01 01:00:00 OGŁOSZENIE JEST JUŻ NIEAKTUALNE
Wykonanie prac zabezpieczających próg podpiętrzający Stopień Wodny we Włocławku
Przedmiotem zamówienia jest zabezpieczenie progu stabilizującego dolne stanowisko Stopnia Wodnego we Włocławku przy ul. Płockiej 171, 87-800 Włocławek. W ramach robót przewidziane jest wykonanie robót zabezpieczających przed postępującą jego dalszą degradacją. Działania będą polegały na użyciu specjalistycznego sprzętu i znacznych ilości materiału tworzącego korpus zapory, poprzez uzupełnienie materiału oraz zabezpieczenie siatką i gabionami powstałych wyrw. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w dokumentacji stanowiącej załącznik do Zaproszenia. Wszelkie prace ze względu na zbliżający się sezon zimowy mają na celu pilne zabezpieczenie progu przed niekontrolowanym przerwaniem, które stanowi bezpośrednie zagrożenie dla bezpieczeństwa obiektów stopnia i stateczności zapory

CPV: 45240000-1

Dokument nr: 500266038-N-2018, ZOZ.281.165.2018

Uwagi:
III.2) Podstawa prawna
Postępowanie wszczęte zostało na podstawie 67 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp.
III.3 Uzasadnienia wyboru trybu
Należy podać uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu oraz wyjaśnić, dlaczego udzielenie zamówienia jest zgodne z przepisami:
W dniu 6.11.2018r przedstawiciele Kujawsko-Pomorskiego Wojewódzkiego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Bydgoszczy dokonali czynności kontrolnych progu stabilizującego dolne stanowisko Stopnia Wodnego we Włocławku. W wyniku przeprowadzonych czynności kontrolnych stwierdzono znaczne uszkodzenia w korpusie i koronie progu, liczne ubytki materiału stanowiącego główną konstrukcję progu oraz pogorszenie stanu siatki i koszy gabionowych jak również rozległe uszkodzenia siatki zabezpieczającej w otulinie PVC na całym odcinku czołowym.W związku ze stwierdzonymi w/w uszkodzeniami które zagrażają bezpieczeństwu obiektów stopnia i stateczności zapory, Zarządca zobowiązany został do niezwłocznego w trybie awaryjnym podjęcia działań zamierzających do wyeliminowania stwierdzonych uszkodzeń tj.jeszcze przed okresem zimowym. W zaistniałej sytuacji zamawiający postanowił skorzystać z dyspozycji art. 67 ust 1 pkt 3 ustawy tj. "Zamawiający może udzielić zamówienia z wolnej ręki, jeżeli zachodzi co najmniej jedna z następujących okoliczności ze względu na wyjątkową sytuację niewynikającą z przyczyn leżących po stronie zamawiającego, której nie mógł on przewidzieć, wymagane jest natychmiastowe wykonanie zamówienia, a nie można zachować terminów określonych dla innych trybów udzielenia zamówienia."

SEKCJA IV: ZAMIAR UDZIELENIA ZAMÓWIENIA
Usługi Hydrotechniczne Robert Śliwiński

Nowa Wieś, ul. Jana Pawła II 27
87-853 Kruszyn

Podobne przetargi

© eurobudowa.pl 2004-2020

Współpracujemy z:

  • Money.pl
  • Gratka.pl
  • tabor24.pl
  • trader
  • rynekinstalacyjny.pl
  • InvestMap.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.