Infolinia: 58 732-70-70

Wyszukiwanie przetargów

..pokażukryj podkategorie
Wyszukiwanie szczegółowe
Liczba ogłoszeń
377z dziś
3376z ostatnich 7 dni
15168z ostatnich 30 dni

Najczęściej czytane (dziś)

Przetargi z kategorii

Partnerzy serwisu

  • investmap.pl Actum - Administrowanie nieruchomościami
  • elektro.info.pl monitor-inwestycji.pl

Przetarg: Remonty lokali mieszkalnych w 2018 roku

Przedmiot:

Remonty lokali mieszkalnych w 2018 roku

Data zamieszczenia: 2018-11-08
Dane kontaktowe Zamawiającego: Szczecińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Spółka z o.o.
ul. ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 1
70-302 Szczecin
powiat: Szczecin
tel. 91 430 91 00, faks 91 430 91 45
Województwo: zachodniopomorskie
Miasto: Szczecin
Wadium: ---
Nr telefonu: ---
Termin składania ofert: 1970-01-01 01:00:00 OGŁOSZENIE JEST JUŻ NIEAKTUALNE
Remonty lokali mieszkalnych w 2018 roku
Przedmiotem zamówienia jest bieżące wykonywanie w 2018 roku, zgodnie z zapotrzebowaniem Zamawiającego, remontów lokali mieszkalnych w zasobach własnych Szczecińskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego Spółka z o.o., położonych na terenie Gminy Miasto Szczecin. 2. W ramach realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca będzie wykonywał roboty murowe, zduńskie, malarskie, posadzkarskie, stolarskie, okładziny ścienne, elementy wentylacji grawitacyjnej, roboty w zakresie instalacji sanitarnych, elektrycznych, centralnego ogrzewania oraz montażu urządzeń technicznych, zgodnie ze specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót będącą załącznikiem nr 1 do specyfikacji. 3. Wykonawca będzie wykonywał zamówienie na podstawie przekazywanych mu zleceń jednostkowych. Realizacja prac w dni powszednie w godzinach od 8.00 do 20.00 (od poniedziałku do piątku za wyjątkiem świąt i dni ustawowo wolnych od pracy). Dopuszcza się prowadzenie robót w soboty - wykonywanie robót w soboty wymaga jednak wcześniejszego uzgodnienia takiej możliwości z Inspektorem Nadzoru, 4. Wykonawca przed przystąpieniem do realizacji zlecenia jednostkowego zobowiązany będzie do uzgodnienia z Zamawiającym m.in.: a)rodzaju materiałów wykończeniowych; b)wzorów i modeli kuchenek elektrycznych, zlewozmywaków, wanien, muszli, desek sedesowych, umywalek i baterii oraz innych elementów wyposażenia lokali; c)rodzaju i kolorystyki glazury, terakoty i fugi; d)rodzaju i kolorystyki wykładzin podłogowych do pokoi i kuchni. 5.Zamawiający planuje, że w 2018 roku poniesie wydatki z tytułu realizacji przedmiotu niniejszego zamówienia w wysokości około 450.000,00 złotych brutto. Zamawiający zastrzega, że ww. kwota jest kwotą średnią i nie stanowi ona ani maksymalnej, ani minimalnej wysokości wynagrodzenia Wykonawcy z tytułu realizacji przedmiotu niniejszego zamówienia

Dokument nr: 500267455-N-2018, Wr 7/DZE/2018

Uwagi:
III.2) Podstawa prawna
Postępowanie wszczęte zostało na podstawie 67.1.6 ustawy Pzp.
III.3 Uzasadnienia wyboru trybu
Należy podać uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu oraz wyjaśnić, dlaczego udzielenie zamówienia jest zgodne z przepisami:
Zamawiający może udzielić zamówienia z wolnej ręki m.in. w przypadku udzielenia, w okresie 3 lat od udzielenia zamówienia podstawowego, dotychczasowemu wykonawcy usług lub robót budowlanych zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług lub robót budowlanych, jeżeli takie zamówienie było przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego i jest zgodne z jego przedmiotem oraz całkowita wartość tego zamówienia została uwzględniona przy obliczaniu jego wartości. W ramach realizacji remontów w zasobach własnych część kosztów za przeprowadzony remont ponoszą najemcy, a także w związku ze zwiększeniem środków finansowych własnych Szczecińskiego TBS Sp. z o.o. istnieje potrzeba udzielenia zamówienia na remonty lokali mieszkalnych w zasobach własnych Szczecińskiego TBS Sp. z o.o. W przeprowadzonym w 2018 postępowaniu podstawowym o udzielenie zamówienia - ogłoszenie o zamówieniu w BZP nr 509280-N-2018; data zamieszczenia: 2018-01-24 -przewidziano możliwość udzielenia zamówień o których mowa w art. 67 ust. 1 pkt 6 ustawy polegających na powtórzeniu w okresie trzech lat robót, zgodnych z przedmiotem zamówienia podstawowego polegających na remoncie lokali w branży budowlanej, sanitarnej i elektrycznej. Przewidywany zakres zamówienia - wartości do 50% wartości zamówienia podstawowego. Warunek na jakich zamówienie udzielone: 1. Po zakończeniu realizacji zamówienia podstawowego; 2. W przypadku posiadania dodatkowych środków finansowych. (sekcja II.7)

SEKCJA IV: ZAMIAR UDZIELENIA ZAMÓWIENIA

NAZWA I ADRES WYKONAWCY KTÓREMU ZAMAWIAJĄCY ZAMIERZA UDZIELIĆ ZAMÓWIENIA:
Zakład Ogólnobudowlany Andrzej Nosal, , ul. Bolesława Śmiałego 13/2, 70-381, Szczecin, kraj/woj. zachodniopomorskie

Podobne przetargi

© eurobudowa.pl 2004-2019

Współpracujemy z:

  • Money.pl
  • Gratka.pl
  • tabor24.pl
  • trader
  • rynekinstalacyjny.pl
  • InvestMap.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.