Infolinia: 58 732-70-70

Wyszukiwanie przetargów

..pokażukryj podkategorie
Wyszukiwanie szczegółowe
Liczba ogłoszeń
724z dziś
4581z ostatnich 7 dni
15010z ostatnich 30 dni

Najczęściej czytane (dziś)

Przetargi z kategorii

Partnerzy serwisu

  • investmap.pl Actum - Administrowanie nieruchomościami
  • elektro.info.pl monitor-inwestycji.pl

Przetarg: Usługa hurtowej dostawy wody

Przedmiot:

Usługa hurtowej dostawy wody

Data zamieszczenia: 2018-11-08
Dane kontaktowe Zamawiającego: Zakład Usług Komunalnych we Włodowicach
ul. Krakowska 28
42-421 Włodowice
powiat: zawierciański
tel. 34 315 30 37, faks 34 315 30 37
Województwo: śląskie
Miasto: Włodowice
Wadium: ---
Nr telefonu: ---
Termin składania ofert: 1970-01-01 01:00:00 OGŁOSZENIE JEST JUŻ NIEAKTUALNE
Usługa hurtowej dostawy wody na zaopatrzenie gminy Włodowice
Zakres zamówienia obejmuje świadczenie usługi hurtowej dostawy wody do punktu odbioru wody położonego na granicy eksploatacji sieci wodociągowej miedzy Dostawcą i Odbiorcą w miejscowości Parkoszowice ul. Rudnicka - studnia wodomierzowa, w szacowanej wysokości 600 000 m3 na okres od 01.01.2019 r. do 31.12.2020 r

CPV: 41110000-3

Dokument nr: 500268071-N-2018, 271.001.2018

Uwagi:
III.2) Podstawa prawna
Postępowanie wszczęte zostało na podstawie art. 67 ust 1 pkt 1 lit a) ustawy Pzp.
III.3 Uzasadnienia wyboru trybu
Należy podać uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu oraz wyjaśnić, dlaczego udzielenie zamówienia jest zgodne z przepisami:
Ustawa Prawo zamówień publicznych jako przesłankę zastosowania w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego trybu zamówienia z wolnej ręki przewiduje w art. 67ust.1`lit. a), iż Zamawiający może udzielić zamówienia z wolnej ręki, jeżeli zachodzi co najmniej następująca okoliczność : usługi mogą być świadczone tylko przez jednego wykonawcę z przyczyn technicznych o obiektywnym charakterze, jeżeli nie istnieje rozsądne rozwiązanie alternatywne lub rozwiązanie zastępcze, a brak konkurencji nie jest wynikiem celowego zawężania parametrów zamówienia. Wskazane poniżej przyczyny techniczne o obiektywnym charakterze uniemożliwiają powierzenie realizacji przedmiotowego zamówienia innemu Wykonawcy, ponieważ tylko wodociąg Rejonowego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Zawierciu jest połączony z siecią wodociągową Gminy Włodowice w miejscowości Parkoszowice i tylko z ujęcia - studnia nr 2 (128) w Parkoszowicach woda może być wtłaczana do sieci wodociągowej Gminy Włodowice. Inne , sąsiednie przedsiębiorstwa wodociągowe znajdują się w odległości kilkudziesięciu kilometrów od naszych sieci i nie mają połączenia z naszymi sieciami. W związku z powyższym spełniona jest przesłanka do udzielenia zamówienia publicznego w trybie zamówienia z wolnej ręki, gdyż usługa hurtowej dostawy wody na terenie działania Zamawiającego może być świadczona przez jednego Wykonawcę z przyczyn technicznych o obiektywnym charakterze i nie istnieje rozsądne rozwiązanie alternatywne lub rozwiązanie zastępcze, a brak konkurencji nie jest wynikiem celowego zawężania parametrów zamówienia, i nie ma innej możliwości niż zawarcie umowy z Rejonowym Przedsiębiorstwem Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Zawierciu. W związku z powyższym uzasadnione jest zastosowanie zamówienia z wolnej ręki na podstawie przepisów art. 67 ust. 1 pkt 1 lit. a) ustawy prawo zamówień publicznych dla udzielenia przedmiotowego zamówienia w celu zapewnienia realizacji zadania własnego gminy, związanego ze zbiorowym zaopatrzeniem w wodę.

SEKCJA IV: ZAMIAR UDZIELENIA ZAMÓWIENIA

NAZWA I ADRES WYKONAWCY KTÓREMU ZAMAWIAJĄCY ZAMIERZA UDZIELIĆ ZAMÓWIENIA:
Rejonowe Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Zawierciu Sp. z o.o., , ul. 11-go Listopada 2, 42-400, Zawiercie, kraj/woj. śląskie

© eurobudowa.pl 2004-2019

Współpracujemy z:

  • Money.pl
  • Gratka.pl
  • tabor24.pl
  • trader
  • rynekinstalacyjny.pl
  • InvestMap.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.