Infolinia: 58 732-70-70

Wyszukiwanie przetargów

..pokażukryj podkategorie
Wyszukiwanie szczegółowe
Liczba ogłoszeń
180z dziś
3129z ostatnich 7 dni
14781z ostatnich 30 dni

Najczęściej czytane (dziś)

Przetargi z kategorii

Partnerzy serwisu

  • investmap.pl Actum - Administrowanie nieruchomościami
  • elektro.info.pl monitor-inwestycji.pl

Przetarg: Świadczenie usługi oświetlenia ulic, placów i dróg publicznych

Przedmiot:

Świadczenie usługi oświetlenia ulic, placów i dróg publicznych

Data zamieszczenia: 2018-12-03
Dane kontaktowe Zamawiającego: Gmina Przedecz
ul. Pl. Wolności 1
62-635 Przedecz
powiat: kolski
tel. 0-63 273-84-67, faks 0-63 273-84-67
Województwo: wielkopolskie
Miasto: Przedecz
Wadium: ---
Nr telefonu: ---
Termin składania ofert: 1970-01-01 01:00:00 OGŁOSZENIE JEST JUŻ NIEAKTUALNE
Świadczenie usługi oświetlenia ulic, placów i dróg publicznych na terenie gminy Przedecz w 2019 roku
Świadczenie usługi oświetlenia ulic, placów i dróg publicznych za pomocą infrastruktury oświetleniowej będącej w posiadaniu Wykonawcy w obrębie gminy Przedecz. Czas trwania przedmiotu zamówienia od. 01.01.2019r. do 31.12.2019r. Zakres przedmiotu zamówienia : 1)zakup we własnym imieniu Wykonawcy przedmiotu zamówienia energii elektrycznej i usługi dystrybucji energii elektrycznej do zasilania infrastruktury oświetleniowej, 2)wykonywanie prac i czynności eksploatacyjno-konserwacyjnych zmierzających do prawidłowego i bezpiecznego funkcjonowania infrastruktury oświetleniowej w szczególności: a)monitorowanie infrastruktury oświetleniowej; b)wymienianie źródeł światła i innych niesprawnych elementów opraw oświetleniowych; c)w przypadku braku technicznej możliwości naprawy wymienianie opraw oświetleniowych; d)regulowanie oraz wymienianie uszkodzonych elementów aparatury zasilającej i sterowniczej; e)naprawianie lub wymiana uszkodzonych przewodów i kabli w liniach zasilających infrastrukturę oświetleniową ; f) naprawianie lub wymiana wyeksploatowanych konstrukcji nośnych opraw; g)naprawianie lub wymienianie wyeksploatowane szafki /złącza oświetleniowego; h)zabezpieczanie lub wymienianie pokrywy wnęk latarni ulicznych lub szafek/złączy oświetleniowych; i)wykonywanie pomiarów okresowych-zgodnie z obowiązującymi przepisami; j)zabezpieczanie i odtwarzanie skutków zdarzeń komunikacyjnych, siły wyższej i innych zdarzeń losowych; k)postępowanie z odpadami -zgodnie z obowiązującymi przepisami; l)pionowanie latarni uliczne; m)zarządzanie sterowaniem urządzeń infrastruktury oświetleniowej; n)przyjmowanie zgłoszeń o awariach i prowadzenie ich rejestru; o)wykonywanie innych wskazanych prac przez zamawiającego, jeżeli posiada techniczno-prawno-organizacyjną możliwość ich realizacji. W całym okresie trwania przedmiotu zamówienia wykonawca zobowiązany jest zapewnić przyjmowanie zgłoszeń przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu o wszelkich nieprawidłowościach w działaniu urządzeń infrastruktury oświetleniowej zwanych awariami

Dokument nr: 500286948-N-2018, GGMK.271.1.2018

Uwagi:
III.2) Podstawa prawna
Postępowanie wszczęte zostało na podstawie 67 ust. 1, pkt 1 lit a ustawy Pzp.
III.3 Uzasadnienia wyboru trybu
Należy podać uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu oraz wyjaśnić, dlaczego udzielenie zamówienia jest zgodne z przepisami:
Ponieważ usługa oświetleniowa może być świadczona wyłącznie przez jednego wykonawcę którym jest Oświetlenie Uliczne i Drogowe Sp. z o.o. w Kaliszu z uwagi na fakt, iż Spółka jest właścicielem urządzeń - infrastruktury oświetlenia ulicznego i drogowego na terenie gminy Przedecz.

SEKCJA IV: ZAMIAR UDZIELENIA ZAMÓWIENIA

Podobne przetargi

Przetargi z podobnych kategorii

© eurobudowa.pl 2004-2019

Współpracujemy z:

  • Money.pl
  • Gratka.pl
  • tabor24.pl
  • trader
  • rynekinstalacyjny.pl
  • InvestMap.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.