Infolinia: 58 732-70-70

Wyszukiwanie przetargów

..pokażukryj podkategorie
Wyszukiwanie szczegółowe
Liczba ogłoszeń
516z dziś
3065z ostatnich 7 dni
11760z ostatnich 30 dni

Najczęściej czytane (dziś)

Przetargi z kategorii

Partnerzy serwisu

  • investmap.pl Actum - Administrowanie nieruchomościami
  • elektro.info.pl monitor-inwestycji.pl

Przetarg: Zakup materiałów do prawidłowego funkcjonowania OST 112

Przedmiot:

Zakup materiałów do prawidłowego funkcjonowania OST 112

Data zamieszczenia: 2018-12-04
Dane kontaktowe Zamawiającego: Komenda Stołeczna Policji
Nowolipie 2
00-150 Warszawa
powiat: Warszawa
Telefon: +48 22 101 02 02
cwk@platformazakupowa.pl
https://platformazakupowa.pl/transakcja/179091
Województwo: mazowieckie
Miasto: Warszawa
Wadium: ---
Nr telefonu: ---
Termin składania ofert: 2018-12-07 01:00:00 OGŁOSZENIE JEST JUŻ NIEAKTUALNE
Zakup materiałów do prawidłowego funkcjonowania OST 112 - 92/2018/WTI
1 Patchcord UTP-K5e; 0,25 m; szary - 1500 szt.
2 Patchcord UTP-K5e; 0,5 m; szary - 1120 szt.
3 Patchcord UTP-K5e; 1,0 m; szary - 1000 szt.
4 Patchcord UTP-K5e; 3,0 m; szary - 300 szt.
5 Pigtail SC/APC, SM, 9/125, 0,9mm, włókno G652D, 1m - 200 szt.
6 Adapter światłowodowy SC/APC simplex, jednomodowy - 200 szt.
7 Patchcord SC/UPC-LC/UPC, SM, 9/125, dupleks, włókno G652D, 3.0mm, 1 m - 74 szt.
8 Patchcord LC/UPC LC/UPC MM OM2 50/125 2m - 2 m - 30 szt.
9 Patchcord LC/UPC LC/UPC MM OM2 50/125 3.0mm - 5m - 30 szt.
10 Patchcord LC/UPC FC/UPC MM OM2 50/125 1m - 30 szt.
11 Patchcord LC/UPC FC/UPC MM OM2 50/125 5m - 34 szt.
12 Patchcord SC/APC LC/APC SM G652D 9/125 2m - 10 szt.
13 Patchcord SC/APC LC/UPC SM G652D 9/125 2m - 10 szt.
14 Patchcord SC/UPC LC/UPC MM OM2 50/125 2m - 10 szt.
15 Patchcord SC/UPC LC/UPC SM G652D 9/125 5m - 6 szt.
16 Moduł SFP GLC-SX-MMD - 4 szt.
17 Listwa zaciskowa gwintowa 12-torowa 2.5 mm2 pomarańczowa LTF 12-2.5 - 30 szt.
18 Listwa zaciskowa gwintowa 12-torowa 4 mm2 pomarańczowa LTF 12-4.0 - 30 szt.
19 Listwa zaciskowa gwintowa 12-torowa 6 mm2 pomarańczowa LTF 12-6.0 - 30 szt.
20 Listwa zaciskowa gwintowa 12-torowa 10 mm2 pomarańczowa LTF 12-10.0 - 30 szt.
21 Listwa zaciskowa gwintowa 12-torowa 16 mm2 pomarańczowa LTF 12-16.0 - 30 szt.
22 Przewód okrągły linka LGY(H07V-K) 1x6 mm2 czarny / 750V - 100 mb
23 Przewód okrągły linka LGY(H07V-K) 1x6 mm2 niebieski / 750V - 100 mb
24 Przewód linka H07V-K LGY 1x6 mm2 żółto-zielony / 750V - 50 mb
25 Przewód okrągły linka LGY(H07V-K) 1x10 mm2 czarny / 750V - 100 mb
26 Przewód okrągły linka LGY(H07V-K) 1x10 mm2 niebieski / 750V - 100 mb
27 Przewód instalacyjny H07V-K (LgY) 1x10 mm2 żółto-zielony / 750V - 50 mb
28 Przewód okrągły linka LGY(H07V-K) 1x16 mm2 czarny / 750V - 50 mb
29 Przewód instalacyjny H07V-K (LgY) 1x16 mm2 żółto-zielony / 750V - 50 mb
30 Przewód YDY 3x2,5 mm2 450/750V - 200 mb
31 Gniazdo hermetyczne natynkowe pojedyncze z/u 16A IP44 białe - 40 szt.
32 Gniazdo hermetyczne natynkowe podwójne z/u 16A IP44 białe - 40 szt.
33 Końcówka tulejkowa izolowana hi 10/18 (opk. 100 szt.) - 5 opak.
34 końcówka oczkowa KOE 6-10/100 (opk. 100 szt.) - 3 opak.
35 Końcówka oczkowa izolowana KOI 10/8(opk. 100 szt.) - 3 opak.
36 Końcówka oczkowa izolowana KOI 16/6 - 300 opak.
37 Końcówka oczkowa miedziana KM 16/8 - 300 opak.
38 Konektor płaski 6.3mm żeński pełna izolacja, 0.8mm, 4-6mm (opk. 10 szt.) - 30 opak.
39 Konektor płaski 6.3mm męski izolowany, 0.8mm, 4-6mm (opk. 10 szt.) - 30 opak.
40 Szybkozłączka Wago 3x2,5 ( 2273-203 ) (opk. 100 szt.) - 2 opak.
41 Szybkozłączka wago D 4x2,5 - 200 szt.
42 Organizer NORS12 Duo - 5 szt.
43 Zestaw 12 wkrętaków izolowanych 1000V - 3 szt.
44 Nóż monterski Haupa - 2 szt.
45 Walizka narzędziowa Basic - 1 szt.
46 Taśma izolacyjna izolacja PCV 19mm/20m MIX (opk. 10 szt.) - 5 opak.
47 Opaski zaciskowe 200X3,6mm (opk 100 szt.) - 10 opak.
48 Opaski zaciskowe 100X2,5mm (opk 100 szt.) - 10 opak.
49 Opaski zaciskowe 300X4,8mm (opk 100 szt.) - 10 opak.
50 Przedłużacz na bębnie 15m 3x1,5 IP44 - 2 szt.
51 Patch Panel Światłowodowy 19" 1U, 12x SC duplex - 10 szt.
52 Chemiczny środek konserwująco czyszczący QbE 2- z platformą czyszczenia - 2 szt.
53 Czyścik w Spray'u Elektro-Wash(R) PX - 2 szt.
54 Karta traktów E1x16 OMNIBAS - 1 szt.
55 Panel konwersji E1 120/75 Ohm OMNIBAS - 1 szt.
56 Kabel łączący kartę E-1 z panelem konwersji 0,5m OMNIBAS - 1 szt.
57 Przewód CNT400 ANDREW - 300 m
58 Złącza N zaciskane na kabel CNT400 UNICON N50/2-CNT400/W1901 - 100 szt.
59 Osłona przednia anteny 60 cm OMNIBAS - 2 szt.
60 Opaski zaciskowe czarne różne długości opakowanie 100 szt. - 10 szt.
61 Złącza BNC na przewód RG58 - 100 szt.

Dokument nr: ID 179091, 92/2018/WTI

Składanie ofert:
Rozpoczęcie transakcji: 2018-12-04 14:39:14
Zakończenie transakcji: 2018-12-07 12:00:00
Formularz do bezpośredniego złożenia oferty:
https://platformazakupowa.pl/prepare-xls-for-adding-offers/179091

Wymagania:
Wymagania i specyfikacja:
<p>UWAGA: Proszę zapoznać się z załącznikami. <br></p><p>Ogłoszenie, Formularz ofertowy, Ogólne warunki umowy oraz Opis przedmiotu zamówienia - w załączeniu.  <br></p><p>Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmiany, odwołania lub unieważnienia ogłoszonego zamówienia w każdym czasie bez podania przyczyny. <br></p><p>Osoba do kontaktu: Leszek Skalski tel. 0226040496.<br></p><p>Forma składania ofert: formularz ofertowy wypełniony, podpisany i zeskanowany, proszę załączyć do oferty wyłącznie na platformie zakupowej. <br></p>
Wymagania dodatkowe
offer_value (Wartość oferty)
Preferowany termin płatności w dniach:

Uwagi:
Opis dodatkowy
1) Zakupy w naszej firmie realizowane są przez platformę zakupową Open Nexus. Dodatkowe informacje można znaleźć na stronie https://platformazakupowa.pl/ 2) Oferty można składać wyłącznie za pomocą formularza dostępnego na stronie zapytania za pośrednictwem Platformy Open Nexus. 3) Pełna specyfikacja oraz ewentualne załączniki są widoczne na stronie postępowania na Platformie Open Nexus. 4) Aby móc składać oferty w postępowaniach publicznych nie jest wymagana rejestracja i logowanie, a jedynym wymogiem jest wpisanie oferty w szablonie. 5) Składanie ofert jest zawsze bezpłatne.

Kontakt:
Komenda Stołeczna Policji
Nowolipie 2
00-150 Warszawa
E-mail: cwk@platformazakupowa.pl
Telefon: +48 22 101 02 02
Kontakt: Za pośrednictwem platformy Opennexus

Podobne przetargi

Przetargi z podobnych kategorii

© eurobudowa.pl 2004-2018

Współpracujemy z:

  • Money.pl
  • Gratka.pl
  • tabor24.pl
  • trader
  • rynekinstalacyjny.pl
  • InvestMap.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.