Infolinia: 58 732-70-70

Wyszukiwanie przetargów

..pokażukryj podkategorie
Wyszukiwanie szczegółowe
Liczba ogłoszeń
238z dziś
4214z ostatnich 7 dni
17179z ostatnich 30 dni

Najczęściej czytane (dziś)

Przetargi z kategorii

Partnerzy serwisu

  • investmap.pl Actum - Administrowanie nieruchomościami
  • elektro.info.pl monitor-inwestycji.pl

Przetarg: Świadczenie usługi oświetlenia ulic, dróg, placów i innych obiektów publicznych

Przedmiot:

Świadczenie usługi oświetlenia ulic, dróg, placów i innych obiektów publicznych

Data zamieszczenia: 2018-12-07
Dane kontaktowe Zamawiającego: Gmina Słubice
ul. ul. Płocka 32
09-533 Słubice
powiat: płocki
tel. (24) 277-80-77
Województwo: mazowieckie
Miasto: Słubice
Wadium: ---
Nr telefonu: ---
Termin składania ofert: 1970-01-01 01:00:00 OGŁOSZENIE JEST JUŻ NIEAKTUALNE
Świadczenie usługi oświetlenia ulic, dróg, placów i innych obiektów publicznych na terenie Gminy Słubice urządzeniami oświetleniowymi od zmierzchu do świtu, polegającym na zapewnieniu świecenia 367 punktów świetlnych, stanowiących własność Wykonawcy

CPV: 31527200-8

Dokument nr: 500293127-N-2018

Uwagi:
III.2) Podstawa prawna
Postępowanie wszczęte zostało na podstawie 67ust.1 pkt.1 lit.a ustawy Pzp.
III.3 Uzasadnienia wyboru trybu
Należy podać uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu oraz wyjaśnić, dlaczego udzielenie zamówienia jest zgodne z przepisami:
1. Wykonawca oświadcza, iż: a) posiada majątek oświetleniowy, to jest rozdzielnie oświetleniowe, linie oświetleniowe - kablowe i napowietrzne, słupy i oprawy oświetleniowe niezbędny do wykonywania usług stanowiących przedmiot przyszłej Umowy; b) posiada niezbędną wiedzę oraz doświadczenie w świadczeniu kompleksowej usługi oświetlenia oraz utrzymania infrastruktury oświetleniowej w zakresie jaki konieczny jest do profesjonalnego wykonywania przedmiotu usługi , w szczególności Wykonawca zatrudnia i będzie zatrudniać przez cały okres wykonywania Umowy osoby, które posiadają niezbędne kwalifikacje i uprawnienia do wykonywania wszelkich czynności niezbędnych do prawidłowego wykonania usługi; c) zawarcie i wykonywanie niniejszej Umowy przez Wykonawcę nie będzie stanowiło naruszenia żadnej umowy ani zobowiązania ciążącego na Wykonawcy, ani nie naruszy żadnej decyzji administracyjnej, wyroku, orzeczenia czy postanowienia, którym Wykonawca jest związany; 2. Zamawiający niniejszym oświadcza, że: a) na mocy art. 18 Prawa energetycznego, zobowiązany jest do wykonywania zadań własnych polegających m.in. na planowaniu oświetlenia miejsc publicznych i dróg znajdujących się na terenie tej gminy oraz finansowaniu oświetlenia ulic, placów i dróg publicznych znajdujących się na terenie gminy (,,Zadanie Oświetlenia"); b) Zamawiający nie posiada własnej kompletnej infrastruktury oświetleniowej, dzięki której możliwa byłaby realizacja Zadania Oświetlenia na terenie Gminy Słubice Wykonawca zobowiązuje się do wykonania na rzecz Zamawiającego kompleksowej usługi oświetlenia dróg na terenie Gminy Słubice, (, to jest do podjęcia wszelkich czynności niezbędnych do zapewnienia oświetlenia na tym Obszarze, przy wykorzystaniu posiadanej infrastruktury, na warunkach określonych między zamawiającym i wykonawcą (,,Usługa Kompleksowa") zgodnie z art. 67 ust. 1 pkt. 1 lit. a i b Ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo Zamówień Publicznych.

SEKCJA IV: ZAMIAR UDZIELENIA ZAMÓWIENIA
ENERGA Oświetlenie Sp. z o.o. 17/19, 81-855 Sopot

Podobne przetargi

Przetargi z podobnych kategorii

© eurobudowa.pl 2004-2019

Współpracujemy z:

  • Money.pl
  • Gratka.pl
  • tabor24.pl
  • trader
  • rynekinstalacyjny.pl
  • InvestMap.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.