Infolinia: 58 732-70-70

Wyszukiwanie przetargów

..pokażukryj podkategorie
Wyszukiwanie szczegółowe
Liczba ogłoszeń
480z dziś
2951z ostatnich 7 dni
13393z ostatnich 30 dni

Najczęściej czytane (dziś)

Przetargi z kategorii

Partnerzy serwisu

  • investmap.pl Actum - Administrowanie nieruchomościami
  • elektro.info.pl monitor-inwestycji.pl

Przetarg: Świadczenie usługi nadzoru autorskiego

Przedmiot:

Świadczenie usługi nadzoru autorskiego

Data zamieszczenia: 2019-01-09
Dane kontaktowe Zamawiającego: Centralne Muzeum Włókiennictwa w Łodzi
ul. ul. Piotrkowska 282
93-034 Łódź
powiat: Łódź
tel. 6843355, faks 426 843 355
Województwo: łódzkie
Miasto: Łódź
Wadium: ---
Nr telefonu: ---
Termin składania ofert: 1970-01-01 01:00:00 OGŁOSZENIE JEST JUŻ NIEAKTUALNE
Na świadczenie usługi nadzoru autorskiego nad projektem współfinansowanym ze środków pochodzących z PO IiŚ pn. ,,Wzbogacenie oferty Centralnego Muzeum Włókiennictwa w Łodzi poprzez modernizację infrastruktury, prace konserwatorskie i zakup wyposażenia" część I - Świadczenie usługi polegającej na pełnieniu nadzoru autorskiego nad robotami budowlanymi realizowanymi w ramach projektu współfinansowanego ze środków pochodzących z PO IiŚ pn. ,,Wzbogacenie oferty Centralnego Muzeum Włókiennictwa w Łodzi poprzez modernizację infrastruktury, prace konserwatorskie i zakup wyposażenia"
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na pełnieniu nadzoru autorskiego nad realizacją robót budowlanych dla inwestycji pod nazwą ,,Wzbogacenie oferty Centralnego Muzeum Włókiennictwa poprzez modernizację infrastruktury, prace konserwatorskie i zakup wyposażenia". W ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązuje się do pełnienie wielobranżowego nadzoru autorskiego w zakresie architektury, konstrukcji, sieci oraz instalacji sanitarnych (wod-kan, wentylacja, klimatyzacja, c.o.), instalacji elektrycznych, instalacji niskoprądowych, zabezpieczeń i instalacji przeciwpożarowych, w tym koordynację wielobranżową, kontrolę i odpowiedzialność za spójność dokumentacji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w zaproszeniu do negocjacji w trybie z wolnej ręki Termin wykonania zamówienia: Od podpisania umowy (niezwłocznie po wyłonieniu Wykonawcy) do momentu uzyskania bezwarunkowego pozwolenia na użytkowanie. UWAGA: Planowany termin zakończenia robót budowlanych to 29.X.2019. Nadzór autorski zakończy się wraz z zakończeniem robót. szacunkowa wartość zamówienia dla cz. I - 72.900,00 zł netto

Dokument nr: 550005188-N-2019, DAG.2310.21.2018

Uwagi:
III.2) Podstawa prawna
Postępowanie wszczęte zostało na podstawie 67 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp.
III.3 Uzasadnienia wyboru trybu
Należy podać uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu oraz wyjaśnić, dlaczego udzielenie zamówienia jest zgodne z przepisami:
Uzasadnienie prawne: Postępowanie o udzielenie zamówienia prowadzone jest w trybie z wolnej ręki na podstawie art. 67 ust. 1 pkt 4 ustawy Prawo zamówień publicznych Uzasadnienie faktyczne: w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie przetargu nieograniczonego (sygn. DAG.2310.20.2018) nie zostały złożone żadne oferty. Ponadto w niniejszej procedurze pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione w stosunku do tych, które zostały zawarte w SIWZ w postępowaniu DAG.2310.20.2018.

SEKCJA IV: ZAMIAR UDZIELENIA ZAMÓWIENIA
CZĘŚĆ NR: 1
NAZWA: Świadczenie usługi polegającej na pełnieniu nadzoru autorskiego nad robotami budowlanymi realizowanymi w ramach projektu współfinansowanego ze środków pochodzących z PO IiŚ pn. ,,Wzbogacenie oferty Centralnego Muzeum Włókiennictwa w Łodzi poprzez modernizację infrastruktury, prace konserwatorskie i zakup wyposażenia"

NAZWA I ADRES WYKONAWCY KTÓREMU ZAMAWIAJĄCY ZAMIERZA UDZIELIĆ ZAMÓWIENIA:
Konsorcjum Grupa 3303 w skład którego wchodzą: atelier33. Anita Luniak tmr03. Teresa Mromlińska, , ul. Parkowa 25/304, 51-616, Wrocław, kraj/woj. dolnośląskie

Podobne przetargi

© eurobudowa.pl 2004-2019

Współpracujemy z:

  • Money.pl
  • Gratka.pl
  • tabor24.pl
  • trader
  • rynekinstalacyjny.pl
  • InvestMap.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.