Infolinia: 58 732-70-70

Wyszukiwanie przetargów

..pokażukryj podkategorie
Wyszukiwanie szczegółowe
Liczba ogłoszeń
606z dziś
4250z ostatnich 7 dni
15461z ostatnich 30 dni

Najczęściej czytane (dziś)

Przetargi z kategorii

Partnerzy serwisu

  • investmap.pl Actum - Administrowanie nieruchomościami
  • elektro.info.pl monitor-inwestycji.pl

Przetarg: Wykonanie naprawy i regulacji drewnianej stolarki okiennej

Przedmiot:

Wykonanie naprawy i regulacji drewnianej stolarki okiennej

Data zamieszczenia: 2019-03-08
Dane kontaktowe Zamawiającego: Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie
Korsarzy 34
70-540 Szczecin
powiat: Szczecin
Telefon: +48 22 101 02 02
cwk@platformazakupowa.pl
https://platformazakupowa.pl/transakcja/205621
Województwo: zachodniopomorskie
Miasto: Szczecin
Wadium: ---
Nr telefonu: ---
Termin składania ofert: 2019-03-15 01:00:00 OGŁOSZENIE JEST JUŻ NIEAKTUALNE
Wykonanie naprawy i regulacji drewnianej stolarki okiennej mieszczącej się w skrzydle menniczym i północnym wraz z wieżą dzwonów na Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie
Nazwa: Wykonanie naprawy i regulacji drewnianej stolarki okiennej mieszczącej się w skrzydle menniczym i północnym wraz z wieżą dzwonów na Zamku Książąt Pomorskich. Opis: Zakres zlecenia dotyczący regulacji i naprawy przedmiotowej stolarki drewnianej przedstawia załącznik nr 2 do niniejszego szacowania wartości zamówienia z opisanym rodzajem usterek i numerami oraz ilością okien wraz z rzutami kondygnacji skrzydła menniczego i północnego. Załącznik nr 1 zawiera zestawienie stolarki okiennej. Ilość: 1 [szt.]

Dokument nr: ID 205621

Składanie ofert:
Rozpoczęcie transakcji: 2019-03-08 14:17:00
Zakończenie transakcji: 2019-03-15 10:00:00
Formularz do bezpośredniego złożenia oferty:
https://platformazakupowa.pl/prepare-xls-for-adding-offers/205621

Miejsce i termin realizacji:
Najwcześniejszy termin dostawy:
Najpóźniejszy termin dostawy:
Miejsca dostaw

Wymagania:
Wymagania i specyfikacja:
Szanowni Państwo,
Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie zaprasza do złożenia oferty w ramach szacowania wartości zamówienia na wykonanie naprawy i regulacji drewnianej stolarki okiennej mieszczącej się w skrzydle menniczym i północnym wraz z wieżą dzwonów na Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie
informujemy, że poniższe postępowanie ma charakter szacowania wartości i nie zostanie zakończone wyborem oferty. Zamawiający jest zobowiązany do przeprowadzenia szacowania wartości zamówienia w myśl artykułów 32-35 ustawy Prawo Zamówień Publicznych. W celu zapewnienia rzetelności i transparentności procesu, Zamawiający zdecydował się na zastosowanie w tym celu platformy zakupowej.
Ponadto informujemy, że:
zgodnie z art. 35 ust. 1 i 2 ustawy szacowanie wartości odbywa się nie wcześniej niż 3 miesiące od planowanego postępowania;
celem precyzyjnego określenia przedmiotu zamówienia, Zamawiający poza szacowaną wartością zamówienia zwraca się do Państwa również z serią pytań o szczegóły techniczne oraz warunki formalne dotyczące zamówienia;
Zamawiający w załącznikach poniżej załącza wstępny opis przedmiotu zamówienia.
Dlaczego warto odpowiedzieć na szacowanie ceny?
Informujemy, iż niniejsze zapytanie nie stanowi zaproszenia do składania ofert w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, nie zobowiązuje Zamawiającego do zawarcia umowy, czy też udzielenia zamówienia i nie stanowi części procedury udzielania zamówienia publicznego realizowanego na podstawie ustawy Prawo zamówień publicznych.
Jednocześnie Zamawiający zastrzega, że odpowiedź na niniejsze zapytanie w zakresie szacowania ceny może skutkować:
zaproszeniem do złożenia oferty lub/i
zaproszeniem do negocjacji warunków umownych lub
zawarcia umowy, której przedmiot został określony w niniejszym zapytaniu.
1. Opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie regulacji oraz naprawy -renowacji drewnianej stolarki okiennej polegającej na ponownym pomalowaniu na kolor ciemny zielony (po uprzednim przygotowaniu i zabezpieczeniu podłoża) elementów okna takich jak: rama, skrzydło, okapnik, listwy przyszybowe i szprosy w skrzydle menniczym i północnym wraz z wieżą dzwonów na Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie. Ponadto w niektórych oknach występują również wypaczone i pęknięte w/w elementy oraz miejsca z występującym brakiem uszczelnienia tj. głównie pomiędzy szprosem a listwą przyszybową.
Zakres zlecenia dotyczący regulacji i naprawy przedmiotowej stolarki drewnianej przedstawia załącznik nr 2 do niniejszego szacowania wartości zamówienia z opisanym rodzajem usterek i numerami oraz ilością okien wraz z rzutami kondygnacji skrzydła menniczego i północnego. Załącznik nr 1 zawiera zestawienie stolarki okiennej.
Szczegółowy kolor i rodzaj farby zostanie ustalony podczas miejscowej weryfikacji przedmiotowej stolarki okiennej.
Po stronie Wykonawcy:
- zabezpieczenie przed różnego rodzaju uszkodzeniami istniejącej stolarki okiennej,
-zabezpieczenia miejsca - stanowiska pracy przed zabrudzeniem i uszkodzeniami,
-narzędzia, elektronarzędzia, drabiny.
Naprawa i regulacja okien, która będzie prowadzona w skrzydle menniczym Zamku Książąt Pomorskich będzie wymagała wewnętrznych ustaleń z Urzędem Marszałkowskim, tj.godzin i dni, w które będą mogły być prowadzone przedmiotowe prace wraz ze sporządzeniem harmonogramu.
2. Zamawiający wymaga:
1) warunki płatności: 30 dni od daty dostarczenia do Zamawiającego prawidłowo wystawionej faktury VAT,
2) Przekazania wraz z ofertą kalkulacji przedstawiającej sposób obliczenia ceny ze wskazaniem kosztów stałych i zmiennych, które będą podstawą do rozliczenia powykonawczego faktycznie wykonanych prac.
3) Gwarancja: 24 miesiące, liczona od dnia potwierdzenia przez Zamawiającego w protokole odbioru robót, wypełnienia bez zastrzeżeń zobowiązań umownych Wykonawcy.
4) Termin realizacji: 01.06.2019.-30.08.2019.
3. Kryterium:
Kryterium 100% - cena
4. Terminy
Zakończenie przyjmowania ofert: 15.03.2019 r. godzina 10:00.
W przypadku pytań:
technicznych lub merytorycznych, proszę o kontakt za pośrednictwem przycisku w prawym, dolnym rogu formularza "Wyślij wiadomość".
związanych z obsługą platformy, proszę o kontakt z Centrum Wsparcia Klienta platformy zakupowej Open Nexus pod nr 22 101 02 02, czynnym od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 do 17:00.
Oficjalnym potwierdzeniem chęci realizacji zamówienia przez Zamawiającego jest wysłanie zamówienia lub podpisanie umowy. Wiadomości z platformy zakupowej mają charakter informacyjny.
Wymagania dodatkowe
Warunki płatności (30 dni od daty dostarczenia do Zamawiającego prawidłowo wystawionej faktury VAT proszę potwierdzić wpisując: POTWIERDZAM)
Gwarancja (24 miesiące, liczona od dnia potwierdzenia przez Zamawiającego w protokole odbioru robót, wypełnienia bez zastrzeżeń zobowiązań umownych Wykonawcy, proszę potwierdzić wpisując: POTWIERDZAM)
Dodatkowe informacje (Jeżeli Zamawiający nie wskazał wszystkich informacji we wstępnym opisie przedmiotu, proszę o wskazanie braków w opisie (jeśli występują) )
offer_value (Wartość oferty)
Termin realizacji przedmiotu umowy: (24 miesięcy i od dnia podpisania umowy proszę potwierdzić wpisując: POTWIERDZAM)
Koszty dodatkowe (cena zawiera wszystkie koszty niezbędne do prawidłowego wykonania zamówienia proszę potwierdzić wpisując: POTWIERDZAM)
Przekazanie kalkulacji przedstawiającej sposób obliczenia ceny ze wskazaniem kosztów stałych i zmiennych, które będą podstawą do rozliczenia powykonawczego faktycznie wykonanych prac (Przekazanie kalkulacji przedstawiającej sposób obliczenia ceny ze wskazaniem kosztów stałych i zmiennych, które będą podstawą do rozliczenia powykonawczego faktycznie wykonanych prac: PROSZĘ POTWIERDZIĆ ZAŁĄCZAJĄC ZAŁĄCZNIK.)
Preferowany termin płatności w dniach:

Uwagi:
Opis dodatkowy
1) Zakupy w naszej firmie realizowane są przez platformę zakupową Open Nexus. Dodatkowe informacje można znaleźć na stronie https://platformazakupowa.pl/ 2) Oferty można składać wyłącznie za pomocą formularza dostępnego na stronie zapytania za pośrednictwem Platformy Open Nexus. 3) Pełna specyfikacja oraz ewentualne załączniki są widoczne na stronie postępowania na Platformie Open Nexus. 4) Aby móc składać oferty w postępowaniach publicznych nie jest wymagana rejestracja i logowanie, a jedynym wymogiem jest wpisanie oferty w szablonie. 5) Składanie ofert jest zawsze bezpłatne.

Kontakt:
Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie
Korsarzy 34
70-540 Szczecin
E-mail: cwk@platformazakupowa.pl
Telefon: +48 22 101 02 02
Kontakt: Za pośrednictwem platformy Opennexus

Podobne przetargi

Przetargi z podobnych kategorii

© eurobudowa.pl 2004-2019

Współpracujemy z:

  • Money.pl
  • Gratka.pl
  • tabor24.pl
  • trader
  • rynekinstalacyjny.pl
  • InvestMap.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.