Infolinia: 58 732-70-70

Wyszukiwanie przetargów

..pokażukryj podkategorie
Wyszukiwanie szczegółowe
Liczba ogłoszeń
557z dziś
4201z ostatnich 7 dni
15412z ostatnich 30 dni

Najczęściej czytane (dziś)

Przetargi z kategorii

Partnerzy serwisu

  • investmap.pl Actum - Administrowanie nieruchomościami
  • elektro.info.pl monitor-inwestycji.pl

Przetarg: Pełnienie funkcji inspektora nadzoru przy przebudowie drogi wewnętrznej

Przedmiot:

Pełnienie funkcji inspektora nadzoru przy przebudowie drogi wewnętrznej

Data zamieszczenia: 2019-03-13
Dane kontaktowe Zamawiającego: Urząd Miasta Kamienna Góra
Plac Grunwaldzki 1
58-400 Kamienna Góra
powiat: kamiennogórski
Telefon: +48 22 101 02 02
cwk@platformazakupowa.pl
https://platformazakupowa.pl/transakcja/206773
Województwo: dolnośląskie
Miasto: Kamienna Góra
Wadium: ---
Nr telefonu: ---
Termin składania ofert: 2019-03-15 01:00:00 OGŁOSZENIE JEST JUŻ NIEAKTUALNE
Pełnienie funkcji inspektora nadzoru przy przebudowie drogi wewnętrznej łączącej ul. Księcia Bolka I z ul. Wałbrzyską w Kamiennej Górze
Nazwa: Pełnienie funkcji inspektora nadzoru Opis: Pełnienie funkcji inspektora nadzoru Ilość: 1 [szt.]

Dokument nr: ID 206773

Składanie ofert:
Rozpoczęcie transakcji: 2019-03-13 11:28:00
Zakończenie transakcji: 2019-03-15 12:30:00
Formularz do bezpośredniego złożenia oferty:
https://platformazakupowa.pl/prepare-xls-for-adding-offers/206773

Miejsce i termin realizacji:
Najwcześniejszy termin dostawy:
Najpóźniejszy termin dostawy:
Miejsca dostaw

Wymagania:
Wymagania i specyfikacja:
Gmina Miejska Kamienna Góra zaprasza do złożenia ofert na Pełnienie funkcji inspektora nadzoru przy przebudowie drogi wewnętrznej łączącej ul. Księcia Bolka I z ul. Wałbrzyską w Kamiennej Górze.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, warunki realizacji opisane są w załączonym zapytaniu ofertowym.
Wykonawca składający ofertę cenową zobowiązany jest do dołączenia do niej uzupełnionego, podpisanego i zeskanowanego oświadczenia sporządzonego wg załączonego wzoru.Niedołączenie ww. oświadczenia spowoduje odrzucenie oferty.
Zamawiający zastrzega, że postępowanie może zakończyć się brakiem wyboru oferty w przypadku przekroczenia szacowanych środków.
Zamawiający wymaga:
- warunki płatności: 30 dni od otrzymania prawidłowo wystawionej faktury;
- termin realizacji: od dnia podpisania umowy do 31 października 2019 r.;
- dysponowanie osobą posiadającą uprawnienia zawodowe do pełnienia funkcji inspektora nadzoru, stosownie do przepisów ustawy z 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane, posiadającą wykształcenie techniczne i uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności drogowej oraz będącą członkiem właściwej terytorialnie Izby Inżynierów Budownictwa;
- dysponowanie osobą posiadającą uprawnienia zawodowe do pełnienia funkcji inspektora nadzoru, stosownie do przepisów ustawy z 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane, w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych oraz będącej członkiem właściwej terytorialnie Izby Inżynierów Budownictwa;
- dysponowanie osobą posiadającą uprawnienia zawodowe do pełnienia funkcji inspektora nadzoru, stosownie do przepisów ustawy z 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane, w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych,gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych oraz będącej członkiem właściwej terytorialnie Izby Inżynierów Budownictwa;
- dysponowanie osobą posiadającą uprawnienia zawodowe do pełnienia funkcji inspektora nadzoru, stosownie do przepisów ustawy z 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane, w zakresie sieci telekomunikacyjnej oraz będącej członkiem właściwej terytorialnie Izby Inżynierów Budownictwa.
W przypadku pytań:
- merytorycznych, proszę o kontakt za pośrednictwem przycisku w prawym dolnym rogu "Wyślij wiadomość" lub pod nr tel. (075) 64 55 125;
- związanych z obsługą platformy, proszę o kontakt z Centrum Wsparcia Klienta platformy zakupowej Open Nexus pod nr 22 101 02 02, czynnym od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 do 17:00.
Wymagania dodatkowe
Termin realizacji (od dnia podpisania umowy do 31 października 2019 r., proszę potwierdzić)
Uprawnienia (1. dysponowanie osobą posiadającą uprawnienia zawodowe do pełnienia funkcji inspektora nadzoru, stosownie do przepisów ustawy z 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane, posiadającą wykształcenie techniczne i uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności drogowej oraz będącą członkiem właściwej terytorialnie Izby Inżynierów Budownictwa, proszę potwierdzić oraz dołączyć uprawnienia i przynależność do Izby 2. dysponowanie osobą posiadającą uprawnienia zawodowe do pełnienia funkcji inspektora nadzoru, stosownie do przepisów ustawy z 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane, w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych oraz będącej członkiem właściwej terytorialnie Izby Inżynierów Budownictwa; proszę potwierdzić oraz dołączyć uprawnienia i przynależność do Izby 3. dysponowanie osobą posiadającą uprawnienia zawodowe do pełnienia funkcji inspektora nadzoru, stosownie do przepisów ustawy z 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane, w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych oraz będącej członkiem właściwej terytorialnie Izby Inżynierów Budownictwa; proszę potwierdzić oraz dołączyć uprawnienia i przynależność do Izby 4. dysponowanie osobą posiadającą uprawnienia zawodowe do pełnienia funkcji inspektora nadzoru, stosownie do przepisów ustawy z 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane, w zakresie sieci telekomunikacyjnej oraz będącej członkiem właściwej terytorialnie Izby Inżynierów Budownictwa; proszę potwierdzić oraz dołączyć uprawnienia i przynależność do Izby)
Warunki płatności (30 dni od otrzymania prawidłowo wystawionej faktury, proszę potwierdzić)
offer_value (Wartość oferty)
Preferowany termin płatności w dniach:

Uwagi:
Opis dodatkowy
1) Zakupy w naszej firmie realizowane są przez platformę zakupową Open Nexus. Dodatkowe informacje można znaleźć na stronie https://platformazakupowa.pl/ 2) Oferty można składać wyłącznie za pomocą formularza dostępnego na stronie zapytania za pośrednictwem Platformy Open Nexus. 3) Pełna specyfikacja oraz ewentualne załączniki są widoczne na stronie postępowania na Platformie Open Nexus. 4) Aby móc składać oferty w postępowaniach publicznych nie jest wymagana rejestracja i logowanie, a jedynym wymogiem jest wpisanie oferty w szablonie. 5) Składanie ofert jest zawsze bezpłatne.

Kontakt:
Urząd Miasta Kamienna Góra
Plac Grunwaldzki 1
58-400 Kamienna Góra
E-mail: cwk@platformazakupowa.pl
Telefon: +48 22 101 02 02
Kontakt: Za pośrednictwem platformy Opennexus

Podobne przetargi

Przetargi z podobnych kategorii

© eurobudowa.pl 2004-2019

Współpracujemy z:

  • Money.pl
  • Gratka.pl
  • tabor24.pl
  • trader
  • rynekinstalacyjny.pl
  • InvestMap.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.