Infolinia: 58 732-70-70

Wyszukiwanie przetargów

..pokażukryj podkategorie
Wyszukiwanie szczegółowe
Liczba ogłoszeń
3732z ostatnich 7 dni
15418z ostatnich 30 dni

Najczęściej czytane (dziś)

Przetargi z kategorii

Partnerzy serwisu

  • investmap.pl Actum - Administrowanie nieruchomościami
  • elektro.info.pl monitor-inwestycji.pl

Przetarg: Wykonywanie usług z zakresu pozyskania i zrywki drewna

Przedmiot:

Wykonywanie usług z zakresu pozyskania i zrywki drewna

Data zamieszczenia: 2019-03-14
Dane kontaktowe Zamawiającego: Nadleśnictwo Sławno
ul. ul. Mireckiego 15
76-100 Sławno
powiat: sławieński
tel. 598 102 433, faks 059 810 24 34
Województwo: zachodniopomorskie
Miasto: Sławno
Wadium: ---
Nr telefonu: ---
Termin składania ofert: 1970-01-01 01:00:00 OGŁOSZENIE JEST JUŻ NIEAKTUALNE
,,Wykonywanie usług z zakresu pozyskania i zrywki drewna w Nadleśnictwie Sławno leśnictwa: - Jarosławiec; - Chudaczewko, Wrześnica i Emilianowo"
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2017 r., poz. 788 z późn. zm. - dalej: ,,Ustawa o lasach") obejmujące prace z zakresu: o pozyskania i zrywki drewna z w ramach trzebieży TWP, TPP i rębni IB do wykonania na terenie leśnictwa Chudaczewko, o pozyskania i zrywki drewna z w ramach trzebieży TPP do wykonania na terenie leśnictwa Wrześnica, o pozyskania i zrywki drewna z w ramach cieć przygodnych PR, PTP, usuwania przestoi, cięć rębnych IIIB i IIA i trzebieży TPP oraz zrywki drewna rozliczonej kwitem Z2 do wykonania na terenie leśnictwa Emilianowo, o pozyskania i zrywki drewna w ramach cięć przygodnych PR, PTP, trzebieży TPP i rębni IIAU do wykonania na terenie leśnictwa Jarosławiec

CPV: 77200000-2

Dokument nr: 550049733-N-2019, Z2G.270.2.3.2019.AK

Uwagi:
III.2) Podstawa prawna
Postępowanie wszczęte zostało na podstawie 67.1.6 ustawy Pzp.
III.3 Uzasadnienia wyboru trybu
Należy podać uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu oraz wyjaśnić, dlaczego udzielenie zamówienia jest zgodne z przepisami:
Uzasadnienie prawne: Postępowanie prowadzone w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 67 ust. 1 pkt 6 ustawy z dnia 29 stycznia 2004r. - Prawo zamówień publicznych. Zgodnie z przywołanym przepisem Zamawiający w okresie 3 lat od udzielenia zamówienia podstawowego może udzielić dotychczasowemu wykonawcy usług zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, jeżeli takie zamówienie było przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego i jest zgodne z jego przedmiotem oraz całkowita wartość zamówienia została uwzględniona przy obliczeniu jego wartości. Wypełnienie ustawowych przesłanek wskazanych powyżej skutkowało wszczęciem postępowania o udzielenie zamówienia w trybie z wolnej ręki. Uzasadnienie faktyczne: Stwierdzając potrzebę wykonania usług z zakresu pozyskania i zrywki drewna, które są podobne do usług wykonanych w ramach zamówienia podstawowego udzielonego w 2018 roku pn.: ,, Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Sławno w roku 2018" oraz są zgodne z jego przedmiotem, powierzono ich wykonanie Wykonawcom zamówienia podstawowego. W związku z powyższym przy uwzględnieniu ustawowych przesłanek z art. 67 ust. 1 pkt 6 ustawy Prawo zamówień publicznych, uzasadnione było udzielenie przedmiotowego zamówienia Wykonawcom wyłonionym w trybie przetargu nieograniczonego do realizacji zamówienia podstawowego.

SEKCJA IV: ZAMIAR UDZIELENIA ZAMÓWIENIA
CZĘŚĆ NR: 2
NAZWA: Wykonywanie usług z zakresu pozyskania i zrywki drewna w Nadleśnictwie Sławno leśnictwa Chudaczewko, Wrześnica i Emilianowo

NAZWA I ADRES WYKONAWCY KTÓREMU ZAMAWIAJĄCY ZAMIERZA UDZIELIĆ ZAMÓWIENIA:
Zakład Usług Leśnych HUTMAN-LAS Eugeniusz Hutman , , Mazów 2, 76-113, Postomino, kraj/woj. zachodniopomorskie

CZĘŚĆ NR: 1
NAZWA: Wykonywanie usług z zakresu pozyskania i zrywki drewna w Nadleśnictwie Sławno leśnictwo Jarosławiec

NAZWA I ADRES WYKONAWCY KTÓREMU ZAMAWIAJĄCY ZAMIERZA UDZIELIĆ ZAMÓWIENIA:
Zakład Usług Wielobranżowych Jarosław Gawlista, , ul. Sosnowa, 76-107, Jarosławiec, kraj/woj. zachodniopomorskie

Podobne przetargi

Przetargi z podobnych kategorii

© eurobudowa.pl 2004-2019

Współpracujemy z:

  • Money.pl
  • Gratka.pl
  • tabor24.pl
  • trader
  • rynekinstalacyjny.pl
  • InvestMap.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.