Infolinia: 58 732-70-70

Wyszukiwanie przetargów

..pokażukryj podkategorie
Wyszukiwanie szczegółowe
Liczba ogłoszeń
3650z ostatnich 7 dni
14611z ostatnich 30 dni

Najczęściej czytane (dziś)

Przetargi z kategorii

Partnerzy serwisu

  • investmap.pl Actum - Administrowanie nieruchomościami
  • elektro.info.pl monitor-inwestycji.pl

Przetarg: Zamówienie polegające na powtórzeniu podobnych robót budowlanych zgodnie z art. 67 ust....

Przedmiot:

Zamówienie polegające na powtórzeniu podobnych robót budowlanych zgodnie z art. 67 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp do zadania pn.: Wykonanie wielobranżowych robót remontowych w obiektach zaplecza technicznego "

Data zamieszczenia: 2019-03-15
Dane kontaktowe Zamawiającego: Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie
ul. ul. Narutowicza 73
20-019 Lublin
powiat: Lublin
tel. 815 354 606, faks 815 354 313
Województwo: lubelskie
Miasto: Lublin
Wadium: ---
Nr telefonu: ---
Termin składania ofert: 1970-01-01 01:00:00 OGŁOSZENIE JEST JUŻ NIEAKTUALNE
Zamówienie polegające na powtórzeniu podobnych robót budowlanych zgodnie z art. 67 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp do zadania pn.: Wykonanie wielobranżowych robót remontowych w obiektach zaplecza technicznego Policji przy ul. Grenadierów 3 w Lublinie
Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia wraz z wymaganym technologią standardem robót zawarty został w Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych oraz we wzorze umowy. Za ujęcie wszystkich robót ponosi odpowiedzialność tylko i wyłącznie Wykonawca. Zamówienie polegające na powtórzeniu podobnych robót budowlanych stanowi zamówienie tego samego rodzaju, co zamówienie podstawowe i jest zgodne z przedmiotem zamówienia podstawowego pod nazwą ,,Wykonanie wielobranżowych robót remontowych w obiektach zaplecza technicznego Policji przy ul. Grenadierów 3 w Lublinie", znak sprawy 55/41/18/SZP/B. W ramach przedmiotowego zamówienia uzupełniającego planowane jest wykonanie: - montaż bram garażowych - szt. 6 w budynku garażowym OPP , wymianę drzwi w SPAP, WT i stacji paliw, - montaż instalacji elektrycznej i osprzętu - w budynku garażowym OPP, SPAP i WT

Dokument nr: 550050720-N-2019, 18/04/19/SZP/B

Uwagi:
III.2) Podstawa prawna
Postępowanie wszczęte zostało na podstawie 67 ust.1 pkt 6 ustawy Pzp.
III.3 Uzasadnienia wyboru trybu
Należy podać uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu oraz wyjaśnić, dlaczego udzielenie zamówienia jest zgodne z przepisami:
Zamawiający w dniu 18.07.2018 r. udzielił zamówienia podstawowego w/w Wykonawcy, przeprowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego. Zamawiający przewidział możliwość udzielenia w okresie 3 lat od udzielenia zamówienia podstawowego, dotychczasowemu Wykonawcy robót budowlanych zamówień polegających na powtórzeniu podobnych robót budowlanych. Zamówienie uzupełniające było przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego i jest zgodne z jego przedmiotem oraz całkowita wartość tego zamówienia została uwzględniona przy jego wartości. Przewidziano możliwość udzielenia zamówienia uzupełniającego polegającego na powtórzeniu podobnych robót budowlanych, w tym w kontynuacji remontu pomieszczeń oraz wykonania robót budowlanych, w tym m.in.: o instalacje elektryczne - instalacje elektryczne wraz z montażem osprzętu i oświetleniem, o roboty budowlane - rozbiórki ścian, murowanie, tynkowanie, malowanie, montaż stolarki, ślusarki i bram, montaż konstrukcji stalowych, roboty ziemne, żelbetowe.

SEKCJA IV: ZAMIAR UDZIELENIA ZAMÓWIENIA

NAZWA I ADRES WYKONAWCY KTÓREMU ZAMAWIAJĄCY ZAMIERZA UDZIELIĆ ZAMÓWIENIA:
INNOTECH" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, , ul. Chemiczna 8N, 20-329, Lublin, kraj/woj. lubelskie

Podobne przetargi

Przetargi z podobnych kategorii

© eurobudowa.pl 2004-2019

Współpracujemy z:

  • Money.pl
  • Gratka.pl
  • tabor24.pl
  • trader
  • rynekinstalacyjny.pl
  • InvestMap.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.