Infolinia: 58 732-70-70

Wyszukiwanie przetargów

..pokażukryj podkategorie
Wyszukiwanie szczegółowe
Liczba ogłoszeń
3857z ostatnich 7 dni
14286z ostatnich 30 dni

Przetargi z kategorii

Partnerzy serwisu

  • investmap.pl Actum - Administrowanie nieruchomościami
  • elektro.info.pl monitor-inwestycji.pl

Przetarg: Zakup i dostawa wykładzin wraz z akcesoriami

Przedmiot:

Zakup i dostawa wykładzin wraz z akcesoriami

Data zamieszczenia: 2019-05-17
Dane kontaktowe Zamawiającego: Wojskowy Instytut Łączności
ul. Warszawska 22A
05-130 Zegrze Południowe
powiat: legionowski
tel. 261 885 543, faks 227 822 134
Województwo: mazowieckie
Miasto: Zegrze Południowe
Wadium: ---
Nr telefonu: ---
Termin składania ofert: 1970-01-01 01:00:00 OGŁOSZENIE JEST JUŻ NIEAKTUALNE
Zakup i dostawa wykładzin wraz z akcesoriami dla WIŁ
Zamawiający wymaga aby przedmiot zamówienia odpowiadał obowiązującym normom z zakresu gatunku pierwszego, był fabrycznie nowy, nieużywany oraz spełniał wymagania techniczno - jakościowe określone w Opisie przedmiotu zamówienia oraz określone normy. Posiadał dla pozycji nr 1, 2, 8 - deklarację zgodności z Polskimi Normami lub Aprobatą Techniczną, względnie certyfikat zgodności oraz atest PPOŻ, dla pozycji nr 14 i 21 - deklarację zgodności z Polską Normą, Atest Higieniczny wydany przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego. Zamawiający będzie wymagał dostarczenia ww. dokumentów wraz z dostawą. Zamawiający będzie wymagał aby przedmiot zamówienia posiadał instrukcję użytkowania w języku polskim, był dostarczony w oryginalnym opakowaniu fabrycznym z zabezpieczeniami stosowanymi przez producenta. Opakowanie musi umożliwić pełną identyfikację przedmiotu zamówienia, np. ilość, termin przydatności rodzaj, parametry bez konieczności naruszania opakowania. Produkty równoważne: użyte do opisu przedmiotu zamówienia znaki towarowe lub pochodzenie towaru od określonego producenta służą jedynie określeniu parametrów technicznych, standardów, właściwości, jakości, jakimi powinny charakteryzować się wchodzące w skład przedmiotu zamówienia produkty. Ciężar udowodnienia równoważności spoczywa na Wykonawcy. Przez produkt równoważny Zamawiający rozumie produkt o parametrach i standardach jakościowych takich samych, bądź lepszych w stosunku do produktów wskazanych (pożądanych) przez Zamawiającego. Wykonawca zobowiązany jest wskazać w ofercie nazwę i producenta produktów, które oferuje. Wykonawca zobowiązany jest na wezwanie Zamawiającego przedstawić dokładny opis oferowanego produktu w języku polskim w postaci np. kart katalogowych produktu, informacji producenta, itp., które potwierdzają, że oferowane produkty równoważne odpowiadają wymaganiom określonym przez Zamawiającego

CPV: 44112200-0, 44191600-1

Dokument nr: 550097345-N-2019, ZP-14-19-DTO

Uwagi:
III.2) Podstawa prawna
Postępowanie wszczęte zostało na podstawie 67 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp.
III.3 Uzasadnienia wyboru trybu
Należy podać uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu oraz wyjaśnić, dlaczego udzielenie zamówienia jest zgodne z przepisami:
W uprzednio prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego, nr sprawy ZP-7-19-DTO nie złożono żadnej oferty niepodlegającej odrzuceniu, w związku z powyższym Zamawiający unieważnił postępowanie zgodnie z art. 93 ust. 1 pkt 1.

SEKCJA IV: ZAMIAR UDZIELENIA ZAMÓWIENIA
NAZWA: Zakup i dostawa wykładzin wraz z akcesoriami dla WIŁ

NAZWA I ADRES WYKONAWCY KTÓREMU ZAMAWIAJĄCY ZAMIERZA UDZIELIĆ ZAMÓWIENIA:
METALZBYT-HURT Sp. z o.o., handlowy4@metalzbyt.sklep.pl, ul. Bardowskiego 2, 43-300, Bielsko-Biała, kraj/woj. śląskie

Podobne przetargi

Przetargi z podobnych kategorii

© eurobudowa.pl 2004-2019

Współpracujemy z:

  • Money.pl
  • Gratka.pl
  • tabor24.pl
  • trader
  • rynekinstalacyjny.pl
  • InvestMap.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.