Infolinia: 58 732-70-70

Wyszukiwanie przetargów

..pokażukryj podkategorie
Wyszukiwanie szczegółowe
Liczba ogłoszeń
684z dziś
2829z ostatnich 7 dni
14684z ostatnich 30 dni

Najczęściej czytane (dziś)

Przetargi z kategorii

Partnerzy serwisu

  • investmap.pl Actum - Administrowanie nieruchomościami
  • elektro.info.pl monitor-inwestycji.pl

Przetarg: Pełnienie funkcji inspektora nadzoru

Przedmiot:

Pełnienie funkcji inspektora nadzoru

Data zamieszczenia: 2019-08-13
Dane kontaktowe Zamawiającego: Starostwo Powiatowe w Pruszkowie
Wojciecha Drzymały 30
05-800 Pruszków
powiat: pruszkowski
Telefon: +48 22 101 02 02
cwk@platformazakupowa.pl
https://platformazakupowa.pl/transakcja/247919
Województwo: mazowieckie
Miasto: Pruszków
Wadium: ---
Nr telefonu: ---
Termin składania ofert: 2019-08-14 02:00:00 OGŁOSZENIE JEST JUŻ NIEAKTUALNE
Pełnienie funkcji inspektora nadzoru nad realizacją zadania inwestycyjnego pn.: Rozbudowa drogi powiatowej nr 3107W - ul. Pruszkowskiej w zakresie skrzyżowania z ul. Lawendową w Granicy oraz remont drogi powiatowej nr 3107W ul. Komorowskiej od ul. Brzozowej (bez skrzyżowania) do ul. Warszawskiej w Komorowie, Nowej Wsi i Granicy
Nazwa: Pełnienie funkcji inspektora nadzoru Opis: Ilość: 1 [szt.]

Dokument nr: ID 247919

Specyfikacja:
Dodatkowe informacje można znaleźć na stronie https://platformazakupowa.pl/
Pełna specyfikacja oraz ewentualne załączniki są widoczne na stronie postępowania na Platformie Open Nexus.

Składanie ofert:
Rozpoczęcie transakcji: 2019-08-13 14:14:00
Zakończenie transakcji: 2019-08-14 10:00:00
Formularz do bezpośredniego złożenia oferty:
https://platformazakupowa.pl/prepare-xls-for-adding-offers/247919

Miejsce i termin realizacji:
Najwcześniejszy termin dostawy:
Najpóźniejszy termin dostawy:
Miejsca dostaw

Wymagania:
Wymagania i specyfikacja:
Nadzór obejmujebranże: drogową, sanitarną (odwodnienie - instalacja systemówchłonno-rozsączających), energetyczną, w zakresie:1. przekazania terenu budowy;2. w trakcie realizacji robót:a. sprawowaniakontroli zgodności realizowania robót z obowiązującymi przepisami, PolskimiNormami oraz zasadami wiedzy technicznej,b. sprawdzaniajakości wykonanych robót, wbudowanych wyrobów, a w szczególności zapobieganiuzastosowania wyrobów wadliwych, niedopuszczonych do obrotu i stosowania wbudownictwie,c. kontrolai odbiór robót ulegających zakryciu,d. potwierdzaniafaktycznie wykonanych robót, bieżące kontrolowanie rozliczenia zadania,e. nadzórnad przestrzeganiem przez wykonawców na placu budowy przepisów p. poż. i BHP oraz egzekwowanie od nich utrzymania ogólnego porządku na budowie,f. bieżące informowanie Zamawiającegoo przebiegu i stopniu zaawansowania robót,g. dojazdna teren budowy w ciągu 30 min. od telefonicznego zgłoszenia,h. codziennaosobista wizytacja budowy z dokumentowaniem fotograficznym, przekazywanymZamawiającemu;3. na etapieodbioru przygotowanie i dokonywanie odbiorów częściowych robót oraz odbiorukońcowego z udziałem Zamawiającego. W ramach tych czynności inspektor nadzoru zobowiązujesię do:stwierdzenia gotowości do odbioru, na podstawie zgłoszenia wykonawcy robót,uzyskania od wykonawcy dokumentacji niezbędnej do przeprowadzenia odbioru,uczestnictwa w pracach komisji odbioru końcowego, przy udziale przedstawicieli Zamawiającego,wyegzekwowania od Wykonawcy przekazania Zamawiającemu dokumentacji powykonawczej oraz wszystkich dokumentów pozwalających na całkowite zakończenie zadania,sygnalizowania Zamawiającemu wykonanie robót niezgodne z umową będące podstawą do naliczania i egzekwowania kar umownych od wykonawcy oraz udział w postępowaniu przed sądami w sprawach spornych przy realizacji zadania.4. sporządzaniarozliczeń rzeczowo-finansowych realizowanych robót.
Wymagania dodatkowe
offer_value (Wartość oferty)
Preferowany termin płatności w dniach:
Zakupy w naszej firmie realizowane są przez platformę zakupową Open Nexus.
) Oferty można składać wyłącznie za pomocą formularza dostępnego na stronie zapytania za pośrednictwem Platformy Open Nexus.
Aby móc składać oferty w postępowaniach publicznych nie jest wymagana rejestracja i logowanie, a jedynym wymogiem jest wpisanie oferty w szablonie. 5) Składanie ofert jest zawsze bezpłatne.

Uwagi:
Opis dodatkowy
1) Zakupy w naszej firmie realizowane są przez platformę zakupową Open Nexus. Dodatkowe informacje można znaleźć na stronie https://platformazakupowa.pl/ 2) Oferty można składać wyłącznie za pomocą formularza dostępnego na stronie zapytania za pośrednictwem Platformy Open Nexus. 3) Pełna specyfikacja oraz ewentualne załączniki są widoczne na stronie postępowania na Platformie Open Nexus. 4) Aby móc składać oferty w postępowaniach publicznych nie jest wymagana rejestracja i logowanie, a jedynym wymogiem jest wpisanie oferty w szablonie. 5) Składanie ofert jest zawsze bezpłatne.

Kontakt:
Starostwo Powiatowe w Pruszkowie
Wojciecha Drzymały 30
05-800 Pruszków
E-mail: cwk@platformazakupowa.pl
Telefon: +48 22 101 02 02
Kontakt: Za pośrednictwem platformy Opennexus

Podobne przetargi

Przetargi z podobnych kategorii

© eurobudowa.pl 2004-2019

Współpracujemy z:

  • Money.pl
  • Gratka.pl
  • tabor24.pl
  • trader
  • rynekinstalacyjny.pl
  • InvestMap.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.