Infolinia: 58 732-70-70

Wyszukiwanie przetargów

..pokażukryj podkategorie
Wyszukiwanie szczegółowe
Liczba ogłoszeń
3607z ostatnich 7 dni
14410z ostatnich 30 dni

Najczęściej czytane (dziś)

Przetargi z kategorii

Partnerzy serwisu

  • investmap.pl Actum - Administrowanie nieruchomościami
  • elektro.info.pl monitor-inwestycji.pl

Przetarg: Wykonanie osuszania zawilgoconych ścian

Przedmiot:

Wykonanie osuszania zawilgoconych ścian

Data zamieszczenia: 2019-09-09
Dane kontaktowe Zamawiającego: Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie
Korsarzy 34
70-540 Szczecin
powiat: Szczecin
Telefon: +48 22 101 02 02
cwk@platformazakupowa.pl
https://platformazakupowa.pl/transakcja/254221
Województwo: zachodniopomorskie
Miasto: Szczecin
Wadium: ---
Nr telefonu: ---
Termin składania ofert: 2019-09-13 02:00:00 OGŁOSZENIE JEST JUŻ NIEAKTUALNE
Wykonanie osuszania zawilgoconych ścian zlokalizowanych w przestrzeniach Galerii Gotyckiej skrzydła wschodniego Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie
Nazwa: Wykonanie osuszania zawilgoconych ścian zlokalizowanych w przestrzeniach Galerii Gotyckiej skrzydła wschodniego Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie. Opis: Ilość: 1 [robota budowlana]

Dokument nr: ID 254221

Składanie ofert:
Rozpoczęcie transakcji: 2019-09-06 16:09:00
Zakończenie transakcji: 2019-09-13 11:00:00
Formularz do bezpośredniego złożenia oferty:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/254221

Miejsce i termin realizacji:
Najwcześniejszy termin dostawy:
Najpóźniejszy termin dostawy:
Miejsca dostaw

Wymagania:
Wymagania i specyfikacja:
Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie zaprasza do złożenia ofert na wykonanie osuszania zawilgoconych ścian zlokalizowanych w przestrzeniach Galerii Gotyckiej skrzydła wschodniego Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie.
Zamawiający wymaga:
1. Warunki płatności: 30 dni od daty dostarczenia do Zamawiającego prawidłowo wystawionej faktury VAT
2. Termin realizacji: od 4.10.2019 r. do 16.10.2019 r.
3. Ważna polisa OC potwierdzająca ubezpieczenie Zleceniobiorcy z tytułu odpowiedzialności cywilnej deliktowej i kontraktowej w zakresie prowadzonej działalności gospodarczej na sumę nie mniejszą niż 1 000 000 zł
4. Gwarancja: 36 miesięcy liczona od daty odbioru przedmiotu zamówienia.
5. Posiadanie kierownika robót posiadającego kwalifikacje wynikające z art. 37c ustawy o ochronie zabytków i opiece nad zabytkami i oraz ukończone kursy mykologiczno - budowlane
6. Dodatkowe koszty: wszelkie dodatkowe koszty, w tym koszty transportu po stronie Wykonawcy.
Opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do umowy, będącej załącznikiem do zapytania.
Warunki realizacji zamówienia znajdują się we wzorze umowy.
Zamawiający załącza do postępowania przedmiar robót, z zastrzeżeniem, iż stanowi on tylko materiał pomocniczy.
Kryteria i warunki formalne
Kryteria: Cena 100%
Warunki formalne:
1. Warunki płatności: 30 dni od daty dostarczenia do Zamawiającego prawidłowo wystawionej faktury VAT, proszę potwierdzić wpisując: POTWIERDZAM
2. Termin realizacji: od 4.10.2019 r. do 16.10.2019 r., proszę potwierdzić wpisując: POTWIERDZAM
3. Ważna polisa OC potwierdzająca ubezpieczenie Zleceniobiorcy z tytułu odpowiedzialności cywilnej deliktowej i kontraktowej w zakresie prowadzonej działalności gospodarczej na sumę nie mniejszą niż 1 000 000 zł - proszę potwierdzić wpisując: POTWIERDZAM, oraz załączyć polisę.
4. Gwarancja: 36 miesięcy liczona od daty odbioru przedmiotu zamówienia, proszę potwierdzić, wpisując: POTWIERDZAM
5. Posiadanie kierownika robót posiadającego kwalifikacje wynikające z art. 37c ustawy o ochronie zabytków i opiece nad zabytkami oraz ukończone kursy mykologiczno - budowlane- proszę potwierdzić wpisując: POTWIERDZAM, oraz załączyć poświadczenia.
6. Dodatkowe koszty: wszelkie dodatkowe koszty, w tym koszty transportu po stronie Wykonawcy, proszę potwierdzić, wpisując: POTWIERDZAM
7. Poświadczenie, że w okresie ostatnich 3 lat wykonał co najmniej 1 pracę na obiekcie zabytkowym polegającą na wykonaniu iniekcji strukturalnej na powierzchni 50m2 - proszę potwierdzić wpisując: POTWIERDZAM, oraz załączyć poświadczenie.
Zakończenie przyjmowania ofert: 13.09.2019 r. godzina 11:00
Zamawiający informuje, iż zgodnie z art. 4 ust. 3 ustawy o elektronicznym fakturowaniu w zamówieniach publicznych,koncesjach na roboty budowlane lub usługi oraz o partnerstwie publiczno prywatnym wyłącza stosowanie ustrukturyzowanych faktur elektronicznych.
Zamawiający zastrzega sobie prawo do zamknięcia postępowania bez dokonywania wyboru oferty najkorzystniejszej na każdym jego etapie bez podania przyczyny, a także do pozostawienia postępowania bez wyboru oferty.
W przypadku pytań:-merytorycznych, proszę o kontakt za pośrednictwem przycisku w prawym, dolnym rogu formularza "Wyślij wiadomość" - związanych z obsługą platformy, proszę o kontakt z Centrum Wsparcia Klienta platformy zakupowej Open Nexus pod nr 22 101 02 02, czynnym od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 17:00. Oficjalnym potwierdzeniem chęci realizacji zamówienia przez Zamawiającego jest wysłanie zamówienia lub podpisanie umowy. Wiadomości z platformy zakupowej mają charakter informacyjny.
Wiadomości z platformy zakupowej mają charakter informacyjny.
Wymagania dodatkowe
Ubezpieczenie (Ważna polisa OC potwierdzająca ubezpieczenie Zleceniobiorcy z tytułu odpowiedzialności cywilnej deliktowej i kontraktowej w zakresie prowadzonej działalności gospodarczej na sumę nie mniejszą niż 1 000 000 zł - proszę potwierdzić wpisując: POTWIERDZAM, oraz załączyć polisę. )
Gwarancja (36 miesięcy liczona od daty odbioru przedmiotu zamówienia, proszę potwierdzić, wpisując: POTWIERDZAM )
Termin realizacji (Od 4.10.2019 do 16.10.2019 r., proszę potwierdzić wpisując: POTWIERDZAM )
Doświadczenie Wykonawcy (Poświadczenie, że w okresie ostatnich 3 lat wykonał co najmniej 1 pracę na obiekcie zabytkowym polegającą na wykonaniu iniekcji strukturalnej na powierzchni 50m2 - proszę potwierdzić wpisując: POTWIERDZAM, oraz załączyć poświadczenie.)
offer_value (Wartość oferty)
Warunki płatności (30 dni od daty dostarczenia do Zamawiającego prawidłowo wystawionej faktury VAT, proszę potwierdzić wpisując: POTWIERDZAM )
Uprawnienia (Posiadanie kierownika robót posiadającego kwalifikacje wynikające z art. 37c ustawy o ochronie zabytków i opiece nad zabytkami i oraz ukończone kursy mykologiczno - budowlane - proszę potwierdzić wpisując: POTWIERDZAM, oraz załączyć poświadczenia. )
Dodatkowe koszty (Wszelkie dodatkowe koszty, w tym koszty transportu po stronie Wykonawcy, proszę potwierdzić, wpisując: POTWIERDZAM )
Preferowany termin płatności w dniach:

Uwagi:
Opis dodatkowy
1) Zakupy w naszej firmie realizowane są przez platformę zakupową Open Nexus. Dodatkowe informacje można znaleźć na stronie https://platformazakupowa.pl/ 2) Oferty można składać wyłącznie za pomocą formularza dostępnego na stronie zapytania za pośrednictwem Platformy Open Nexus. 3) Pełna specyfikacja oraz ewentualne załączniki są widoczne na stronie postępowania na Platformie Open Nexus. 4) Aby móc składać oferty w postępowaniach publicznych nie jest wymagana rejestracja i logowanie, a jedynym wymogiem jest wpisanie oferty w szablonie. 5) Składanie ofert jest zawsze bezpłatne.

Kontakt:
Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie
Korsarzy 34
70-540 Szczecin
E-mail: cwk@platformazakupowa.pl
Telefon: +48 22 101 02 02
Kontakt: Za pośrednictwem platformy Opennexus

Podobne przetargi

Przetargi z podobnych kategorii

© eurobudowa.pl 2004-2019

Współpracujemy z:

  • Money.pl
  • Gratka.pl
  • tabor24.pl
  • trader
  • rynekinstalacyjny.pl
  • InvestMap.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.