Infolinia: 58 732-70-70 info@eurobudowa.pl
JEDYNA W POLSCE
PLATFORMA
PRZETARGÓW I ZLECEŃ
WYSPECJALIZOWANA
W BRANŻY BUDOWLANEJ
Codziennie nowe
ogłoszenia
Raporty e-mail
Intuicyjny
panel klienta
Płatności on-line
Aplikacja mobilna

Lista kategorii

Najczęściej czytane (dziś)

Partnerzy serwisu

  • investmap.pl Actum - Administrowanie nieruchomościami
  • elektro.info.pl monitor-inwestycji.pl
Poniżej przedstawiamy orientacyjny cennik prac oraz materiałów budowlanych. Przystępując do przygotowania wyceny należy pamiętać, iż ceny usług budowlanych będą różnić się ze względu na lokalizację (region), a także jakość wykonania pracy. Przygotowane przez nas cenniki przedstawiają wartości uśrednione w skali całego kraju.

Serwis eurobudowa.pl nie posiada w sprzedaży widocznych w cenniku materiałów budowlanych oraz nie specjalizuje się w wycenie prac budowlanych. Eurobudowa.pl to niezawodna baza przetargów i zleceń z branży budowlanej.

Materiały budowlane ceny - Chemia budowlana ceny

Tynk silikonowy BOLIX SIT 1,5 KA cena

Zastosowanie:
Do wykonywania dekoracyjnych i ochronnych cienkowarstwowych wypraw tynkarskich na zewnątrz i wewnątrz budynków.

Tynk cementowo-wapienny AT 300 cena

Zastosowanie:
Mury z cegieł i pustaków ceramicznych i silikatowych oraz z bloczków betonu komórkowego. Ściany i stropy z betonu i elementów betonowych.

Polikrzemianowa masa tynkarska NOVALIT T cena

Zastosowanie:
Do ręcznego wykonywania cienkowarstwowych wypraw na zewnątrz budynku, w tym w systemie ociepleń opartym na styropianie.

Akrylowa masa tynkarska PERMURO AVANT cena

Zastosowanie:
Do ręcznego wykonywania cienkowarstwowych wypraw na zewnątrz budynku, w tym w systemie ociepleń opartym na styropianie.

ATLAS Zaprawa tynkarska (ZT/ZTM) cena

Zastosowanie:
Tynkowanie murów z cegieł, bloczków i pustaków, wykonanie tynków w kategoriach od 0 do III, do nakładania ręcznego lub mechanicznego

Tynk maszynowy cementowo-wapienny ZT-02 cena

Zastosowanie:
Do maszynowego wykonywania tynków tradycyjnych na podłożach murowanych z cegły, betonu, gazobetonu, keramzytobetonu oraz innych podłożach mineralnych. Do stosowania na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń, jako wyprawa tynkarska w pomieszczeniach mieszkalnych, piwnicach, łazienkach, garażach oraz jako podkład pod tynki szlachetne.

Maszynowy tynk gipsowy lekki Knauf MP 75 L cena

Zastosowanie:
Tynkowania ścian i sufitów w pomieszczeniach o zwykłej i podwyższonej wilgotności powietrza, powierzchni z betonu komórkowego, elementów wapienno-piaskowych, wykonanych z betonu pumeksowego i zwykłego, muru mieszanego lub porowatych elementów ściennych.

Gładź szpachlowa GS-200 cena

Zastosowanie:
Służy do przygotowywania ścian i sufitów wewnątrz budynków przed malowaniem i tapetowaniem; umożliwia wykonanie gładkich powierzchni.

Gładź gipsowa biała AG S22; B,G cena

Zastosowanie:
Do wykonywania białych gładzi na ścianach i sufitach wewnątrz budynków.

Gładź szpachlowa RiTop cena

Zastosowanie:
Do wygładzania tynków wewnętrznych cementowych, cementowo-wapiennych, powierzchni płyt gipsowo-kartonowych oraz gładkich powierzchni betonowych.

Gładź gipsowa extra biała; B,G cena

Zastosowanie:
Wykonywanie śnieżnobiałych gładzi na ścianach i sufitach wewnątrz budynków.

Gips EXTRA Szpachlowy cena

Zastosowanie:
Uniwersalne spoiwo gipsowe do prac remontowych i szpachlowania połączeń gipsowo-kartonowych z zastosowaniem taśmy zbrojącej. Produkt należy stosować wewnątrz pomieszczeń, nadaje się również do kuchni i łazienek.

Tynk mineralny Bolix MP KA15 cena

Zastosowanie:
Do wykonywania dekoracyjnych i ochronnych cienkowarstwowych wypraw tynkarskich na zewnątrz i wewnątrz budynków.

Tynk elewacyjny gładki C-35 cena

Zastosowanie:
Do wygładzania, wyrównywania i uszlachetniania zewnętrznych ścian budynków (elewacji). Może być również stosowany wewnątrz pomieszczeń, a szczególnie w pomieszczeniach o dużej wilgotności (np. łazienki, sauny, chłodnie).

Tynk zacierany STRUKTURPLEISTER cena

Zastosowanie:
Tynk zacierany STRUKTURPLEISTER przeznaczony jest do wykonywania zewnętrznych i wewnętrznych cienkowarstwowych wypraw tynkarskich na sezonowanych podłożach z materiałów budowlanych, takich jak: cegła, beton, tynk tradycyjny, płyty kartonowo-gipsowe.

Tynk Gipsowy Ręczny Tynkar cena

Zastosowanie:
Gips Tynkarski Ręczny Tynkar przeznaczony jest do wykonywania tynków gipsowych zarówno na ścianach, jak i na sufitach, w pomieszczeniach o normalnej wilgotności powietrza, również w kuchniach i łazienkach. Nadaje się do wykonywania obróbek ościeży podczas wymiany lub wstawiania okien i parapetów.

Tynk akrylowy mozaikowy MARMERSTUC cena

Zastosowanie:
Przeznaczony do wykonywania zewnętrznych i wewnętrznych, cienkowarstwowych wypraw tynkarskich na sezonowanych podłożach z materiałów budowlanych, takich jak: cegła, beton, tynk tradycyjny, płyty kartonowo-gipsowe itp. W szczególności na cokoły, podmurówki, ściany balkonowe itp.

Cementowa zaprawa tynkarska klasy CS II cena

Zastosowanie:
Zaprawa tynkarska jest szlachetną zaprawą cementową klasy CS II, przeznaczoną do wykonywania tradycyjnych tynków wewnętrznych i zewnętrznych, w kategoriach od 0 do III. Podłoże dla zaprawy tynkarskiej może stanowić surowa powierzchnia wykonana z cegieł, bloczków, pustaków i innych tego typu materiałów ceramicznych bądź wapienno-piaskowych.

Gips Tynkarski Maszynowy Tempo cena

Zastosowanie:
Gips przeznaczony jest do wykonywania tynków gipsowych na odpowiednio przygotowanych ścianach, wykonanych z elementów ceramicznych, cegły wapienno-piaskowej, z betonu zwykłego i komórkowego oraz z płyt wiórowo-cementowych. Jest przeznaczony do nakładania agregatem tynkarskim na ściany wewnątrz budynków.

Tynk akrylowy Bolix MS cena

Zastosowanie:
Służy do mechanicznej aplikacji (pistoletem tynkarskim) dekoracyjnych i ochronnych cienkowarstwowych wypraw tynkarskich o fakturze kaszy na zewnątrz i wewnątrz budynków.

Tynk silikatowy BOLIX S2-KA cena

Zastosowanie:
Służy do wykonywania dekoracyjnych i ochronnych cienkowarstwowych wypraw tynkarskich na zewnątrz i wewnątrz budynków.

Tynk polimerowo-mineralny weber TM317 cena

Zastosowanie:
Tynk stosowany jest głównie jako wyprawa elewacyjna w systemach ociepleniowych na bazie styropianu, wełny mineralnej i polistyrenu ekstrudowanego lub w tradycyjnym układzie tynków warstwowych.

Klej DO MARMURU T 44 KNAP cena

Zastosowanie:
Idealny do klejenia, szpachlowania i rekonstrukcji marmurów i kamieni naturalnych. Dostępny w wersji płynnej i stałej - charakteryzuje się szybkim utwardzeniem i niewielką zmianą odcienia. Zalecany do użytku wewnątrz budynków.

Zaprawa klejąca DYSPERSYJNA 111 KREISEL 7/15 kg ceny

Zastosowanie:
Do przyklejania płytek ceramicznych ściennych i podłogowych, płytek z kamienia naturalnego, a także płytek z tworzyw sztucznych, zarówno do podłoży sztywnych jak i podłoży trudnych (odkształcalnych), dobrze lub słabo przyczepnych, wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń.

Zaprawa klejowa FF455 SOPRO 5/25 kg ceny

Zastosowanie:
Do mocowania i układania wrażliwych na przebarwienia kamieni naturalnych, mozaiki szklanej oraz płytek ceramicznych.

© eurobudowa.pl 2004-2021

Współpracujemy z:

  • Money.pl
  • Gratka.pl
  • tabor24.pl
  • trader
  • rynekinstalacyjny.pl
  • InvestMap.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.