Infolinia: 58 732-70-70 info@eurobudowa.pl
JEDYNA W POLSCE
PLATFORMA
PRZETARGÓW I ZLECEŃ
WYSPECJALIZOWANA
W BRANŻY BUDOWLANEJ
Codziennie nowe
ogłoszenia
Raporty e-mail
Intuicyjny
panel klienta
Płatności on-line
Aplikacja mobilna

Lista kategorii

Partnerzy serwisu

 • investmap.pl Actum - Administrowanie nieruchomościami
 • elektro.info.pl monitor-inwestycji.pl
Poniżej przedstawiamy orientacyjny cennik prac oraz materiałów budowlanych. Przystępując do przygotowania wyceny należy pamiętać, iż ceny usług budowlanych będą różnić się ze względu na lokalizację (region), a także jakość wykonania pracy. Przygotowane przez nas cenniki przedstawiają wartości uśrednione w skali całego kraju.

Serwis eurobudowa.pl nie posiada w sprzedaży widocznych w cenniku materiałów budowlanych oraz nie specjalizuje się w wycenie prac budowlanych. Eurobudowa.pl to niezawodna baza przetargów i zleceń z branży budowlanej.

Cegła pełna cena

Dane techniczne:
 • Wymiary: 250 mm x 120 mm x 65 mm
 • Masa: ok. 2,8 kg
 • Zużycie: 51 szt. / m2
 • Nasiąkliwość i mrozoodporność
Cegła pełna cena
Orientacyjne ceny:
Cegła czerwona pełna 1 zł brutto
Podane ceny mają charakter poglądowy i są uśrednione. Realne stawki mogą się różnić się w zależności od rejonu oraz wykonawcy/dostawcy.
Zastosowanie:
Stosuje się do murowania ścian nośnych zewnętrznych, konstrukcyjnych, działowych, elementów dekoracyjnych, kominów
Materiał budowlany otrzymywany z glin ilastych, morenowych, wstęgowych, łupków, mułków oraz lessów. Surowcami pomocniczymi przy produkcji ceramiki budowlanej są piasek kwarcowy, złom suszarniowy. Cegłę ceramiczną produkowano przez wieki ręcznie (tzw. palcówka, nazwa pochodzi od odciśniętych palców podczas formowania), proces mechanizacji produkcji rozpoczął się ok. 150 lat temu. Mechanizacja dotyczy całego cyklu produkcji. Gotowe wyroby można podzielić ze względu na ich cechy geometryczne, stopień wypalenia i użyte surowce (oprócz cegieł zwykłych są cegły klinkierowe, szamotowe).
Aby uzyskać konkretną ofertę cenową, bez zobowiązań
Otrzymasz propozycje od firm, porównasz oferty!

Inne produkty z kategorii

Cegła klinkierowa ceny

Zastosowanie:
Stosowane są w budownictwie do murowania ścian i ich licowania. Klinkier stanowi podstawowy materiał budowlany z którego wykonuje się ogrodzenia. Klinkier jest również nieodzowny przy budowie kominów, parapetów

Cegła dziurawka cena

Zastosowanie:
Budowa ścian działowych i warstw osłonowych; budowa stropów Kleina, ścian wypełniających, oraz ścian budynków niskich.

Cegła kanalizacyjna, (kanałowa) ceny

Zastosowanie:
Stosowana do wykonywania murowanych przewodów kanalizacyjnych, produkowana jako prosta (P) o wymiarach 6,5 × 12,0 x 25,0 cm lub w kształcie klina. Używana również do budowy studzienek kanalizacyjnych, ścian konstrukcyjnych zewnętrznych i wewnętrznych, nośnych, ścian podziemnych, kominów i ogrodzeń z możliwością licowania.

© eurobudowa.pl 2004-2021

Współpracujemy z:

 • Money.pl
 • Gratka.pl
 • tabor24.pl
 • trader
 • rynekinstalacyjny.pl
 • InvestMap.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.