Infolinia: 58 732-70-70 info@eurobudowa.pl
JEDYNA W POLSCE
PLATFORMA
PRZETARGÓW I ZLECEŃ
WYSPECJALIZOWANA
W BRANŻY BUDOWLANEJ
Codziennie nowe
ogłoszenia
Raporty e-mail
Intuicyjny
panel klienta
Płatności on-line
Aplikacja mobilna

Lista kategorii

Najczęściej czytane (dziś)

Partnerzy serwisu

 • investmap.pl Actum - Administrowanie nieruchomościami
 • elektro.info.pl monitor-inwestycji.pl
Poniżej przedstawiamy orientacyjny cennik prac oraz materiałów budowlanych. Przystępując do przygotowania wyceny należy pamiętać, iż ceny usług budowlanych będą różnić się ze względu na lokalizację (region), a także jakość wykonania pracy. Przygotowane przez nas cenniki przedstawiają wartości uśrednione w skali całego kraju.

Serwis eurobudowa.pl nie posiada w sprzedaży widocznych w cenniku materiałów budowlanych oraz nie specjalizuje się w wycenie prac budowlanych. Eurobudowa.pl to niezawodna baza przetargów i zleceń z branży budowlanej.

CJ BLOK Pustaki konstrukcyjne keramzytowe ceny

Dane techniczne:
 • Masa 13-20 kg
 • Klasa wytrzymałości 7,5-9 MPa
 • Gęstość 1000 kg/m3
 • Mrozoodporność (ubytek masy) 1,6-1,7%
 • Zużycie 13,5 szt/m2
 • Reakcja na ogień klasa A1
CJ BLOK Pustaki konstrukcyjne keramzytowe ceny
Orientacyjne ceny:
39 x 19 x 19 cm 6 zł brutto/szt
39 x 29 x 19 cm 9,50 zł brutto/szt
39 x 9 x 19 cm 3,50 zł brutto/szt
Podane ceny mają charakter poglądowy i są uśrednione. Realne stawki mogą się różnić się w zależności od rejonu oraz wykonawcy/dostawcy.
Zastosowanie:
Do wznoszenia konstrukcji ściennych.wzmocnieniu ścian fundamentowych, konstrukcyjnych, wypełniających a także przegród ogniowych. Zastępuje tradycyjne materiały, takie jak pustaki ceramiczne i cegły.
Produkowane przez CJ BLOK pustaki ścienne, pustaki stropowe wykonane są z betonu lekkiego na bazie kruszywa keramzytowego (wypalonej gliny). Cechą charakterystyczną tych elementów jest wysoka izolacyjność termiczna, mały ciężar i wysoka wytrzymałość. Budynki wykonane z tego rodzaju materiałów posiadają bardzo dobrą stateczność cieplną, akustyczną i przeciwogniową. Pustaki stropowe keramzytowe CJ BLOK to obecnie najzdrowszy na rynku materiał do budowy domu. Gwarancją jakości produktów CJ Blok jest przyznany w 2007 roku certyfikat ISO 9001.
Aby uzyskać konkretną ofertę cenową, bez zobowiązań
Otrzymasz propozycje od firm, porównasz oferty!

Inne produkty z kategorii

AKERMAN Pustaki stropowe ceny

Zastosowanie:
Do budowy stropów dla budynków wznoszonych z ceramiki, ale także dla wszystkich innych ścian nośnych. Są poziomymi usztywniającymi przeponami zwiększającymi sztywność przestrzenną budynku, mogącymi przenosić znaczne, również dynamiczne obciążenia.

TERIVA Pustaki stropowe ceny

Zastosowanie:
Do budowy stropów budownictwa mieszkaniowego (niskiego i wielokondygnacyjnego), a także dla budownictwa użyteczności publicznej i przemysłowej. Obecnie strop Teriva jest jednym z najpopularniejszych stropów wykonywanych w budownictwie jedno i wielorodzinnym.

CJ BLOK Pustaki oporowe ceny

Zastosowanie:
Do zabezpieczenia nasypów i skarp, budowy kaskad oraz innych budowli małej architektury. Idealne rozwiązanie w budownictwie przemysłowym, drogowym oraz architekturze ogrodowej.

ALFA-24 Pustaki fundamentowe ceny

Zastosowanie:
Pustaki przeznaczone do wznoszenia ścian fundamentowych budynku. Dzięki dużym wymiarom budowa ścian idzie znacznie szybciej niż w przypadku tradycyjnych materiałów. Przegrody zapewniają że jest on znacznie cieplejszy od zwykłego bloczka betonowego. Stosowany w budownictwie ogólnym, lądowym i wodnym w konstrukcjach murowych.

CJ BLOK Pustaki jednostronnie łupane elewacyjne ceny

Zastosowanie:
Do wznoszenia ścian konstrukcyjnych budynków oraz ogrodzeń ozdobnych. Wytrzymałe i odporne na mróz oraz warunki atmosferyczne.

© eurobudowa.pl 2004-2021

Współpracujemy z:

 • Money.pl
 • Gratka.pl
 • tabor24.pl
 • trader
 • rynekinstalacyjny.pl
 • InvestMap.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.