Infolinia: 58 732-70-70 info@eurobudowa.pl
JEDYNA W POLSCE
PLATFORMA
PRZETARGÓW I ZLECEŃ
WYSPECJALIZOWANA
W BRANŻY BUDOWLANEJ
Codziennie nowe
ogłoszenia
Raporty e-mail
Intuicyjny
panel klienta
Płatności on-line
Aplikacja mobilna

Lista kategorii

Najczęściej czytane (dziś)

Partnerzy serwisu

  • investmap.pl Actum - Administrowanie nieruchomościami
  • elektro.info.pl monitor-inwestycji.pl
Poniżej przedstawiamy orientacyjny cennik prac oraz materiałów budowlanych. Przystępując do przygotowania wyceny należy pamiętać, iż ceny usług budowlanych będą różnić się ze względu na lokalizację (region), a także jakość wykonania pracy. Przygotowane przez nas cenniki przedstawiają wartości uśrednione w skali całego kraju.

Serwis eurobudowa.pl nie posiada w sprzedaży widocznych w cenniku materiałów budowlanych oraz nie specjalizuje się w wycenie prac budowlanych. Eurobudowa.pl to niezawodna baza przetargów i zleceń z branży budowlanej.

Materiały budowlane ceny - Stan surowy - Cement ceny

LAFARGE Cement Popularny cena

Zastosowanie:
Cement powszechnego zastosowania, do betonu zwykłego klas od C8/10 do C25/30, betonów narażonych na wysoką agresję chemiczną np. szamba szczelne, płyty obornikowe, zapraw murarskich, zapraw tynkarskich, stabilizacji gruntów i wytwarzania chudego betonu, jastrychów i posadzek.

LAFARGE Cement Standard cena

Zastosowanie:
Do większości prac budowlanych, betonu zwykłego, betonu na fundamenty i stropy, zaprawy murarskie i tynkarskie, „chudy beton”.

LAFARGE Cement Ekspert cena

Zastosowanie:
Prefabrykaty wymagające wysokiej wytrzymałości i szybkiej rotacji form i szalunków, elementy nawierzchni drogowych (kostka brukowa, płyty chodnikowe), beton na posadzki, podciągi, filary.

LAFARGE Cement Lepo cena

Zastosowanie:
Produkt przeznaczony do murowania ścian wewnętrznych i zewnętrznych, wykonywania tynków wewnętrznych i zewnętrznych, wykonywania jastrychów, podłoży oraz warstw wyrównujących pod posadzki.

LAFARGE Cement Specjal cena

Zastosowanie:
Betony na konstrukcje i elementy takie jak posadzki w obiektach przemysłowych i rolniczych, zbiorniki na ścieki, zbiorniki na kiszonki, płyty obornikowe, place, parkingi.

CEMEX Cement Czerwony cena

Zastosowanie:
Elementy konstrukcyjne i niekonstrukcyjne budynku (np. fundamenty, ściany, stropy, nadproża, wieńce, schody, tarasy), produkcja drobnowymiarowych prefabrykatów betonowych, prace murarskie i tynkarskie, jako podbudowa i stabilizacja pod nawierzchnie.

CEMEX Cement Niebieski cena

Zastosowanie:
Zaprawy murarskie do wznoszenia ścian konstrukcyjnych i działowych budynku, zaprawy tynkarskie, betony do wykonywania ław fundamentowych, stropów, wieńców i nadproży, schodów, ponadto wylewki podłogowe, podsypki cementowo-piaskowe, chudy beton na podbudowy.

CEMEX Cement Zielony cena

Zastosowanie:
Doskonały cement do prac remontowo-budowlanych i drobnowymiarowej prefabrykacji. Do wykonywania: ław fundamentowych, stropów, posadzek, wieńców i nadproży, schodów, tarasów, ścian oporowych, betonu zwykłego w klasie wytrzymałości C8/10 - C35/45, wylewek podłogowych i zapraw murarskich.

LAFARGE Cement Majster cena

Zastosowanie:
Cement Majster jest przeznaczony do betonu zwykłego klas od C8/10 do C 30/37, zapraw murarskich - ściany nadziemne oraz fundamentowe budynków w gruntach suchych, zapraw tynkarskich - wewnętrznych i zewnętrznych w budynkach mieszkalnych i przemysłowych, stabilizacji gruntów i wytwarzania chudego betonu na podbudowy konstrukcji nośnych.

CEMEX Cement Żółty cena

Zastosowanie:
ŻÓŁTY to uniwersalny cement, który doskonale sprawdza się w podstawowych zastosowaniach, takich jak: zaprawy murarskie, zaprawy tynkarskie, betony zwykłe w klasie wytrzymałości C8/10 – C30/37 do wykonywania ław fundamentowych, stropów, wieńców i nadproży, schodów, tarasów, ścian oporowych, wylewki podłogowe, produkcja prefabrykatów drobnowymiarowych, stabilizacje i podsypki cementowo-piaskowe pod nawierzchnie, chudy beton na podbudowy.

CEMEX Cement Biały cena

Zastosowanie:
CEMENT BIAŁY dzięki swoim wyjątkowym właściwościom jest wykorzystywany przede wszystkim do produkcji elementów prefabrykowanych, gotowych mieszanek chemii budowlanej i wytwarzania mieszanek z przeznaczeniem na beton architektoniczny.

GÓRKAL Cement ognioodporny

Zastosowanie:
Cement GÓRKAL 40 jest spoiwem hydraulicznym stosowanym do mas, betonów i prefabrykatów: w urządzeniach grzewczych pracujących do temperatury 1300 oC, w specjalnym budownictwie przemysłowym, w chemii budowlanej jako składnik zapraw i klejów, w zakładach górniczych.

Najnowsze przetargi i zlecenia z kategorii materiały budowlane

Dodano Przedmiot

2021-05-17

Dostawa materiałów malarskich

śląskie, Katowice
Do:Składanie ofert do: 2021-05-25
 

2021-05-17

ZŁĄCZKA ZACISKOWA

dolnośląskie, Wałbrzych
Do:Składanie ofert do: 2021-05-19
 

2021-05-17

Dostawa piasku pylastego i wywóz urobku

małopolskie, Limanowa
Do:Składanie ofert do: 2021-05-18
 
To jest miejsce na Twoje ogłoszenie!
Aż 94% ogłaszających znajduje fachowca lub podwykonawcę!
Dodaj ogłoszenie
bezpłatnie

2021-05-17

Kołki rozporowe

śląskie, Jastrzębie-Zdrój
Do:Składanie ofert do: 2021-05-20
 

2021-05-17

Kołki rozporowe

śląskie, Jastrzębie-Zdrój
Do:Składanie ofert do: 2021-05-20
 

2021-05-17

Dostawy materiałów wodociągowych i kanalizacyjnych

zachodniopomorskie, Goleniów
Do:Składanie ofert do: 2021-05-31
 

2021-05-17

Rura stalowa

mazowieckie, Warszawa
Do:Składanie ofert do: 2021-05-24
 

2021-05-17

Dostawa materiałów izolacyjnych

małopolskie, Tarnów
Do:Składanie ofert do: 2021-05-26
 

>> wszystkie w tej kategorii <<

© eurobudowa.pl 2004-2021

Współpracujemy z:

  • Money.pl
  • Gratka.pl
  • tabor24.pl
  • trader
  • rynekinstalacyjny.pl
  • InvestMap.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.