Infolinia: 58 732-70-70

Wyszukiwanie przetargów

..pokażukryj podkategorie
Wyszukiwanie szczegółowe
Liczba ogłoszeń
663z dziś
4165z ostatnich 7 dni
16142z ostatnich 30 dni

Najczęściej czytane (dziś)

Przetargi z kategorii

Partnerzy serwisu

  • investmap.pl Actum - Administrowanie nieruchomościami
  • elektro.info.pl monitor-inwestycji.pl

Przetarg: Zarządzanie zasobem komunalnym

Przedmiot:

Zarządzanie zasobem komunalnym

Data zamieszczenia: 2019-11-18
Dane kontaktowe Zamawiającego: Gmina Kolbuszowa
ul. ul. Obrońców Pokoju 21
36-100 Kolbuszowa
powiat: kolbuszowski
tel. +48172271333, faks +48172272939
Województwo: podkarpackie
Miasto: Kolbuszowa
Wadium: ---
Nr telefonu: ---
Termin składania ofert: 2019-12-18 15:30:03 OGŁOSZENIE JEST JUŻ NIEAKTUALNE
Zarządzanie zasobem komunalnym
"Zarządzanie zasobem komunalnym", w tym realizacja następujących zadań : część I: Wykonywanie czynności związanych z zarządzaniem budynkami stanowiącymi mieszkaniowy zasób Gminy Kolbuszowa oraz lokalami mieszkalnymi stanowiącymi własność Gminy Kolbuszowa we wspólnotach mieszkaniowych, część II: Dostarczenie ciepła do budynków komunalnych z kotłowni: w budynku przy ul. Kolejowej 2 ab w Kolbuszowej; w budynku przy ul. Kolejowej 2c w Kolbuszowej; przy budynku przy ul. Sokołowskiej 26 w Kolbuszowej będących w zarządzie ZGKiM Sp. z o.o. w Kolbuszowej, część III: Dostarczanie wody i odprowadzanie ścieków z budynków komunalnych, część IV: Utrzymanie czystości i porządku nieruchomości stanowiących własność Gminy Kolbuszowa

CPV: 70000000-1

Dokument nr: 550248246-N-2019, ZP.271.1.48.2019

Uwagi:
III.2) Podstawa prawna
Postępowanie wszczęte zostało na podstawie 67 ust. 1. pkt. 12 ustawy Pzp.
III.3 Uzasadnienia wyboru trybu
Należy podać uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu oraz wyjaśnić, dlaczego udzielenie zamówienia jest zgodne z przepisami:
(j.t. Dz.U.2019.1843 ze zm.). Zamawiający może udzielić zamówienia z wolnej ręki osobie prawnej, jeżeli spełnione są łącznie następujące warunki: a) zamawiający sprawuje nad tą osobą prawną kontrolę, odpowiadającą kontroli sprawowanej nad własnymi jednostkami, polegającą na dominującym wpływie na cele strategiczne oraz istotne decyzje dotyczące zarządzania sprawami tej osoby prawnej; warunek ten jest również spełniony, gdy kontrolę taką sprawuje inna osoba prawna kontrolowana przez zamawiającego w taki sam sposób, b) ponad 90% działalności kontrolowanej osoby prawnej dotyczy wykonywania zadań powierzonych jej przez zamawiającego sprawującego kontrolę lub przez inną osobę prawną, nad którą ten zamawiający sprawuje kontrolę, o której mowa w lit. a, c) w kontrolowanej osobie prawnej nie ma bezpośredniego udziału kapitału prywatnego. Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Spółka z o.o. spełnia wszystkie w/w przesłanki. Wobec powyższego Gmina Kolbuszowa zleci realizację zadania pn.: "Zarządzanie zasobem komunalnym" Zakładowi Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Spółka z o.o. Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Spółka z o. o. w Kolbuszowej posiada odpowiedni potencjał techniczny a także wiedzę i doświadczenie zdobyte w ubiegłych latach działając jako Zakład Usług Komunalnych w Kolbuszowej. Zna również specyfikę wykonywania niniejszych prac na terenie Gminy Kolbuszowa. Niniejsze zamówienia mieści się w podstawowym zakresie działalności ZGKIM Sp. z oo. w Kolbuszowej. Przedmiotowe zamówienie należy do zadań własnych jednostki dla których powołano ZGKiM Sp. z o.o. w Kolbuszowej.

SEKCJA IV: ZAMIAR UDZIELENIA ZAMÓWIENIA

NAZWA I ADRES WYKONAWCY KTÓREMU ZAMAWIAJĄCY ZAMIERZA UDZIELIĆ ZAMÓWIENIA:
Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o., , ul. Piłsudskiego 111a, 36-100, Kolbuszowa , kraj/woj. podkarpackie

© eurobudowa.pl 2004-2020

Współpracujemy z:

  • Money.pl
  • Gratka.pl
  • tabor24.pl
  • trader
  • rynekinstalacyjny.pl
  • InvestMap.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.