Infolinia: 58 732-70-70 info@eurobudowa.pl
JEDYNA W POLSCE
PLATFORMA
PRZETARGÓW I ZLECEŃ
WYSPECJALIZOWANA
W BRANŻY BUDOWLANEJ
Codziennie nowe
ogłoszenia
Raporty e-mail
Intuicyjny
panel klienta
Płatności on-line
Aplikacja mobilna

Wyszukiwanie przetargów

..pokażukryj podkategorie
Wyszukiwanie szczegółowe
Liczba ogłoszeń
450z dziś
4975z ostatnich 7 dni
19840z ostatnich 30 dni

Najczęściej czytane (dziś)

Przetargi z kategorii

Partnerzy serwisu

  • investmap.pl Actum - Administrowanie nieruchomościami
  • elektro.info.pl monitor-inwestycji.pl

Przetarg: Opracowanie dokumentacji

Przedmiot:

Opracowanie dokumentacji

Data zamieszczenia: 2021-07-23
Dane kontaktowe Zamawiającego: PGE GiEK S.A. Oddział Kopalnia Węgla Brunatnego Bełchatów
ul. Węglowa 5
97-400 Bełchatów
powiat: bełchatowski
Telefon +48 44 737 3820
Witold.Tapala@gkpge.pl
https://swpp2.gkpge.pl/app/demand/notice/public/43233/details
Województwo: łódzkie
Miasto: Bełchatów
Wadium: ---
Nr telefonu: Telefon +48 44 737 3
Termin składania ofert: 2021-08-02 02:00:00 OGŁOSZENIE JEST JUŻ NIEAKTUALNE
Nazwa postępowania:
Zapytanie o informację (RFI) - Opracowanie dokumentacji pn. ,,Projekt infrastruktury odwodnienia wgłębnego i powierzchniowego dla Pola Bełchatów i Pola Szczerców w latach 2026-2035". w PGE GiEK S.A. Oddział Kopalnia Węgla Brunatnego Bełchatów.

Opis zamówienia:
Zamawiający, PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. planuje wszczęcie postępowania na wykonanie opracowania pn.: ,,Projekt infrastruktury odwodnienia wgłębnego i powierzchniowego dla Pola Bełchatów i Pola Szczerców w latach 2026-2035" w PGE GiEK S.A. Oddział Kopalnia Węgla Brunatnego Bełchatów, zgodnie z Zakresem prac, stanowiącym Załącznik nr 1.
W celu dochowania należytej staranności, w ramach oszacowania przez Zamawiającego wartości zamówienia, zwracamy się do Państwa z prośbą o udzielenie informacji, w zakresie dotyczącym ewentualnych kosztów, jakie musiałby ponieść Zamawiający w przypadku realizacji zamówienia oraz potwierdzenia postawionych warunków udziału. Uzyskanie od Państwa oferty budżetowej jest niezbędne w celu prawidłowego i rzetelnego oszacowania wartości zamówienia i określenia możliwości finansowych Zamawiającego.

Dokument nr: BR/GEK/CSS/PMO/05413/2021

Składanie ofert:
Składanie ofert odbywa się za pośrednictwem platformy elektronicznej, dostępnej pod adresem:
https://swpp2.gkpge.pl/app/demand/notice/public/43233/details
TERMIN SKŁADANIA ofert:
02-08-2021 12:00

Wymagania:
Uwaga, Zamawiający zastrzega, że:
-Złożenie odpowiedzi na niniejsze Zapytanie o informację (RFI) jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody przez podmiot składający odpowiedź na nieodpłatne wykorzystanie przez Zamawiającego wszystkich, wskazanych w odpowiedzi na RFI danych do ewentualnego przygotowania przez Zamawiającego OPZ, Wartości szacunkowej zamówienia, warunków Umowy lub innych dokumentów niezbędnych dla Postępowania zakupowego z zastrzeżeniem, że Zamawiający nie ujawni podmiotom trzecim tych danych, a także źródła ich uzyskania",
- ,,Niniejsze Zapytanie o informację (RFI) nie stanowi oferty w myśl art. 66 Kodeksu cywilnego (t.j. Dz. U. z 2020 r. poz. 1740 ze zm.), jak również nie jest ogłoszeniem w rozumieniu ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 2019 ze zm.), ani ogłoszeniem w jakimkolwiek trybie prowadzenia zakupowego postępowania niepublicznego, lecz ma na celu wyłącznie rozpoznanie rynku i uzyskanie wiedzy na temat przedmiotu planowanego zakupu",
- ,,Wszelkie informacje przeznaczone są wyłącznie w celu przygotowania odpowiedzi i w żadnym wypadku nie powinny być wykorzystywane w inny sposób, a uzyskane w wyniku zapytania informacje objęte są poufnością i nie mogą być ujawniane bez pisemnej zgody Zamawiającego".

Wszelkie pytania zawiązane z przedmiotowym zapytaniem należy kierować poprzez zakładkę "Pytania i odpowiedzi" elektronicznego formularza lub na adres e-mail wskazany w sekcji "Organizator" niniejszego ogłoszenia. Ponadto, informacje o prowadzonych postępowaniach można również znaleźć na platformie https://oneplace.marketplanet.pl/ - platforma umożliwia rejestrację Wykonawców w Systemie zakupowym GK PGE oraz wyszukiwanie poszczególnych postępowań.Na stronie internetowej PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. www.pgegiek.pl w zakładce: Przetargi/Podzakładka Przetargi zakupowe/SWPP System PGE, znajduje się dokumentacja przetargowa dotycząca przedmiotowego zapytania.

Kontakt:
Osoba kontaktowa:
Witold Tąpała

Adres mailowy do osoby kontaktowej:
Witold.Tapala@gkpge.pl

Telefon do osoby kontaktowej:
+48 44 737 3820

© eurobudowa.pl 2004-2021

Współpracujemy z:

  • Money.pl
  • Gratka.pl
  • tabor24.pl
  • trader
  • rynekinstalacyjny.pl
  • InvestMap.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.