Infolinia: 58 732-70-70 info@eurobudowa.pl
JEDYNA W POLSCE
PLATFORMA
PRZETARGÓW I ZLECEŃ
WYSPECJALIZOWANA
W BRANŻY BUDOWLANEJ
Codziennie nowe
ogłoszenia
Raporty e-mail
Intuicyjny
panel klienta
Płatności on-line
Aplikacja mobilna

Wyszukiwanie przetargów

..pokażukryj podkategorie
Wyszukiwanie szczegółowe
Liczba ogłoszeń
838z dziś
5361z ostatnich 7 dni
18456z ostatnich 30 dni

Najczęściej czytane (dziś)

Przetargi z kategorii

Partnerzy serwisu

  • investmap.pl Actum - Administrowanie nieruchomościami
  • elektro.info.pl monitor-inwestycji.pl

Przetarg: Budowa zbiornika szczelnego na nieczystości ciekłe oraz zewnętrznej instalacji...

Przedmiot:

Budowa zbiornika szczelnego na nieczystości ciekłe oraz zewnętrznej instalacji kanalizacji sanitarnej

Data zamieszczenia: 2021-07-28
Dane kontaktowe Zamawiającego: Energoserwis Kleszczów Sp. z o.o
ul. Instalacyjna 2
97-427 Rogowiec
powiat: bełchatowski
agata.berg@es-k.pl
Województwo: łódzkie
Miasto: Rogowiec
Wadium: ---
Nr telefonu: ---
Termin składania ofert: 2021-07-31 02:00:00 OGŁOSZENIE JEST JUŻ NIEAKTUALNE
ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY
Energoserwis Kleszczów Sp. z o.o. w Rogowcu zaprasza Państwa do złożenia oferty w postępowaniu o udzielenie zamówienia pn.: Wykonanie niezbędnych dostaw i usług na potrzeby inwestycji pn.: ,,Budowa zbiornika szczelnego na nieczystości ciekłe oraz zewnętrznej instalacji kanalizacji sanitarnej w Energoserwis Kleszczów Sp. z o.o."

Składanie ofert:
Ofertę należy przesłać drogą elektroniczną na adres: agata.berg@es-k.pl lub złożyć w sekretariacie Spółki na adres Energoserwis Kleszczów Sp. z o.o., 97-427 Rogowiec, Ul. Instalacyjna 2, w terminie do dnia 31.07.2021r. do godz. 10:30 w szczelnie zamkniętej kopercie z dopiskiem: oferta na Wykonanie niezbędnych dostaw i usług na potrzeby inwestycji pn.: ,,Budowa zbiornika szczelnego na nieczystości ciekłe oraz zewnętrznej instalacji kanalizacji sanitarnej w Energoserwis Kleszczów Sp. z o.o." - z dopiskiem nie otwierać do dnia 31.07.2021r. do godz. 10:30.

Wymagania:
Przedmiotowe postępowanie o udzielenie zamówienia prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego z zachowaniem zasad określonych w niniejszym dokumencie, zaś w zakresie w nim nieuregulowanym stosuje się przepisy wewnętrzne Energoserwis Kleszczów Sp. z o.o. z uwzględnieniem Kodeksu Postępowania dla Partnerów Biznesowych Spółek GK PGE oraz z ,,Dobrymi Praktykami Zakupowymi", dostępnymi na stronie: http://www.es-k.pl/compliance.
Jednocześnie informujemy, że oferta winna być opracowana i złożona na zasadach określonych przez Zamawiającego w Zaproszeniu do złożenia oferty wraz z integralnymi dokumentami. Oferta niezgodna z w. w. dokumentami może zostać odrzucona przez Zamawiającego.
Informacje dodatkowe:
Energoserwis Kleszczów Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do unieważnienia lub odstąpienia od postępowania w każdym czasie bez podania przyczyn.
Wszystkie dokumenty załączone do oferty winne być dołączone w oryginale lub kopiach poświadczonych za zgodność z oryginałem przez osoby uprawnione do reprezentacji lub posiadające stosowne pełnomocnictwo.

Przetargi z podobnych kategorii

© eurobudowa.pl 2004-2021

Współpracujemy z:

  • Money.pl
  • Gratka.pl
  • tabor24.pl
  • trader
  • rynekinstalacyjny.pl
  • InvestMap.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.