Infolinia: 58 732-70-70 info@eurobudowa.pl
JEDYNA W POLSCE
PLATFORMA
PRZETARGÓW I ZLECEŃ
WYSPECJALIZOWANA
W BRANŻY BUDOWLANEJ
Codziennie nowe
ogłoszenia
Raporty e-mail
Intuicyjny
panel klienta
Płatności on-line
Aplikacja mobilna

Wyszukiwanie przetargów

..pokażukryj podkategorie
Wyszukiwanie szczegółowe
Liczba ogłoszeń
417z dziś
4940z ostatnich 7 dni
18036z ostatnich 30 dni

Najczęściej czytane (dziś)

Przetargi z kategorii

Partnerzy serwisu

  • investmap.pl Actum - Administrowanie nieruchomościami
  • elektro.info.pl monitor-inwestycji.pl

Przetarg: Prace remontowe w podpionie TU

Przedmiot:

Prace remontowe w podpionie TU

Data zamieszczenia: 2021-07-30
Dane kontaktowe Zamawiającego: PGE GiEK SA/Centrala/Biuro Optymalizacji Zakupów
ul. Węglowa 5
97-400 Bełchatów
powiat: bełchatowski
+48 44 735 1511
Dawid.Helbrych@gkpge.pl
https://swpp2.gkpge.pl/app/demand/notice/public/43466/details
Województwo: łódzkie
Miasto: Bełchatów
Wadium: ---
Nr telefonu: +48 44 735 1511
Termin składania ofert: 2021-08-13 02:00:00 OGŁOSZENIE JEST JUŻ NIEAKTUALNE
Nazwa postępowania:
Zapytanie o informację (RFI) - Prace remontowe w podpionie TU dla PGE GiEK Oddział Elektrownia Bełchatów

Opis zamówienia:
Zamawiający, PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. planuje wszczęcie postępowania pn. ,,Prace remontowe w podpionie TU dla PGE GiEK Oddział Elektrownia Bełchatów".

W celu dochowania należytej staranności, w ramach oszacowania przez Zamawiającego wartości zamówienia, zwracamy się do Państwa z prośbą o udzielenie informacji, w zakresie dotyczącym ewentualnych kosztów, jakie musiałby ponieść Zamawiający w przypadku realizacji zamówienia. Uzyskanie od Państwa oferty budżetowej jest niezbędne w celu prawidłowego i rzetelnego oszacowania wartości zamówienia i określenia możliwości finansowych Zamawiającego.

Zamawiający prosi o podanie szacunkowej ceny netto za wykonanie całego przedmiotu zamówienia, zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia (Zał. nr 1), który został zamieszczony w zakładce "Dokumenty zamówienia".
Należy wypełnić załączony Formularz cenowy (Zał. nr 2), zamieszczony także w zakładce "Dokumenty zamówienia", tj. podać ceny jednostkowe (wypełnić pola zaznaczone na pomarańczowo) oraz wartości całkowitej pozycji Zamówienia w kwotach netto.
Cena szacunkowa musi zawierać wszelkie koszty niezbędne do prawidłowego i pełnego wykonania przedmiotu zamówienia. Oferty budżetowe można składać na poszczególne części.
Zamawiający zwraca się także z prośbą o podanie ewentualnych powodów niezłożenia informacji.
W przypadku braku odpowiedzi przez Wykonawcę, Zamawiający zwraca się z prośbą o podanie ewentualnych powodów niezłożenia informacji.

Dokument nr: BR/GEK/CSS/PMO/05628/2021

Składanie ofert:
Składanie ofert odbywa się za pośrednictwem platformy elektronicznej, dostępnej pod adresem:
https://swpp2.gkpge.pl/app/demand/notice/public/43466/details
TERMIN SKŁADANIA ofert:
13-08-2021 15:00

Miejsce i termin realizacji:
Termin realizacji: od 01.01.2022 r. do 31.12.2024r.

Wymagania:
Uwaga, Zamawiający zastrzega, że:
1) Złożenie odpowiedzi na niniejsze Zapytanie o informację (RFI) jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody przez podmiot składający odpowiedź na nieodpłatne wykorzystanie przez Zamawiającego wszystkich, wskazanych w odpowiedzi na RFI danych do ewentualnego przygotowania przez Zamawiającego OPZ, Wartości szacunkowej zamówienia, warunków Umowy lub innych dokumentów niezbędnych dla Postępowania zakupowego z zastrzeżeniem, że Zamawiający nie ujawni podmiotom trzecim tych danych, a także źródła ich uzyskania,
2) Niniejsze Zapytanie o informację (RFI) nie stanowi oferty w myśl art. 66 Kodeksu cywilnego (t.j. Dz. U. z 2020 r. poz. 1740 ze zm.), jak również nie jest ogłoszeniem w rozumieniu ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 2019 ze zm.), ani ogłoszeniem w jakimkolwiek trybie prowadzenia zakupowego postępowania niepublicznego, lecz ma na celu wyłącznie rozpoznanie rynku i uzyskanie wiedzy na temat przedmiotu planowanego zakupu,
3) Wszelkie informacje przeznaczone są wyłącznie w celu przygotowania odpowiedzi i w żadnym wypadku nie powinny być wykorzystywane w inny sposób, a uzyskane w wyniku zapytania informacje objęte są poufnością i nie mogą być ujawniane bez pisemnej zgody Zamawiającego".
4) W Zapytaniu o informację/RFI niedopuszczalne jest prowadzenie bezpośrednich negocjacji z Wykonawcami.

W przypadku braku odpowiedzi przez Wykonawcę, Zamawiający zwraca się z prośbą o podanie ewentualnych powodów niezłożenia informacji o cenę/potwierdzenia zainteresowania realizacją przedmiotu zamówienia/w jakim zakresie nie spełnia warunków zamówienia.
Zamawiający prosi o wskazanie przez Wykonawców ewentualnych zastrzeżeń do załączonych dokumentów.
Wszelkie pytania zawiązane z przedmiotowym zapytaniem należy kierować poprzez zakładkę "Pytania i odpowiedzi" elektronicznego formularza lub na adres e-mail wskazany w sekcji "Organizator" niniejszego ogłoszenia.
Ponadto, informacje o prowadzonych postępowaniach można również znaleźć na platformie https://oneplace.marketplanet.pl/ - platforma umożliwia rejestrację Wykonawców w Systemie zakupowym GK PGE oraz wyszukiwanie poszczególnych postępowań.
Kontakt z biurem obsługi klienta OnePlace pod numerem +48 22 576 87 90 , gdzie konsultanci poinformują Państwa o możliwościach platformy.

Kontakt:
Osoba kontaktowa:
Dawid Helbrych

Adres mailowy do osoby kontaktowej:
Dawid.Helbrych@gkpge.pl

Telefon do osoby kontaktowej:
+48 44 735 1511

Przetargi z podobnych kategorii

© eurobudowa.pl 2004-2021

Współpracujemy z:

  • Money.pl
  • Gratka.pl
  • tabor24.pl
  • trader
  • rynekinstalacyjny.pl
  • InvestMap.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.