Infolinia: 58 732-70-70 info@eurobudowa.pl
JEDYNA W POLSCE
PLATFORMA
PRZETARGÓW I ZLECEŃ
WYSPECJALIZOWANA
W BRANŻY BUDOWLANEJ
Codziennie nowe
ogłoszenia
Raporty e-mail
Intuicyjny
panel klienta
Płatności on-line
Aplikacja mobilna

Wyszukiwanie przetargów

..pokażukryj podkategorie
Wyszukiwanie szczegółowe
Liczba ogłoszeń
4523z ostatnich 7 dni
19402z ostatnich 30 dni

Przetargi z kategorii

Partnerzy serwisu

  • investmap.pl Actum - Administrowanie nieruchomościami
  • elektro.info.pl monitor-inwestycji.pl

Przetarg: Kompleksowe usługi wykonawstwa otworów wiertniczych i innych prac

Przedmiot:

Kompleksowe usługi wykonawstwa otworów wiertniczych i innych prac

Data zamieszczenia: 2021-08-02
Dane kontaktowe Zamawiającego: PGE GiEK S.A. Oddział Kopalnia Węgla Brunatnego Bełchatów
ul. Węglowa 5
97-400 Bełchatów
powiat: bełchatowski
+48 44 737 4857
Slawomir.Szewczyk@gkpge.pl
https://swpp2.gkpge.pl/app/demand/notice/public/43569/details
Województwo: łódzkie
Miasto: Bełchatów
Wadium: ---
Nr telefonu: +48 44 737 4857
Termin składania ofert: 2021-08-10 02:00:00 OGŁOSZENIE JEST JUŻ NIEAKTUALNE
Nazwa postępowania:
Zapytanie o informację( RFI) - Kompleksowe usługi wykonawstwa otworów wiertniczych i innych prac w ramach rozbudowy i uzupełnień systemu odwodnienia wgłębnego, prowadzenia rozpoznania geologicznego, a także bieżącego utrzymania elementów systemu odwodnienia dla PGE GiEK S.A. Oddział Kopalnia Węgla Brunatnego Bełchatów

Opis zamówienia:
Zapytanie o informację (RFI) - ,,Kompleksowe usługi wykonawstwa otworów wiertniczych i innych prac w ramach rozbudowy i uzupełnień systemu odwodnienia wgłębnego, prowadzenia rozpoznania geologicznego, a także bieżącego utrzymania elementów systemu odwodnienia dla PGE GiEK S.A. Oddział Kopalnia Węgla Brunatnego Bełchatów"
Zamawiający, PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A., planuje zakup kompleksowej usługi w zakresie wykonawstwa otworów wiertniczych i innych prac w ramach rozbudowy i uzupełnień systemu odwodnienia wgłębnego, prowadzenia rozpoznania geologicznego, a także bieżącego utrzymania elementów systemu odwodnienia dla PGE GiEK S.A. Oddział Kopalnia Węgla Brunatnego Bełchatów.
W celu prawidłowego przygotowania postępowania zakupowego, w tym oszacowania jego wartości z dochowaniem należytej staranności, Zamawiający zwraca się z prośbą o udział w niniejszym Zapytaniu o informację, poprzez udzielenie odpowiedzi na pytania zamieszczone w sekcji "Dodatkowe pozycje formularza" elektronicznego formularza ofertowego.
W przypadku problemów lub brakiem możliwości złożenia odpowiedzi przez platformę zakupową we wskazanym terminie, dopuszczalne jest złożenie odpowiedzi na adres e-mail wskazany w sekcji "Organizator" niniejszego ogłoszenia, zawierającej informację o możliwości zrealizowania przedmiotu zamówienia zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1 oraz dołączenie formularza ofertowego, który stanowi Załącznik nr 2 do RFI.
W przypadku braku odpowiedzi przez Wykonawcę, Zamawiający zwraca się z prośbą o podanie ewentualnych powodów jej nieudzielenia.

Dokument nr: BR/GEK/CSS/PMO/05434/2021

Składanie ofert:
Składanie ofert odbywa się za pośrednictwem platformy elektronicznej, dostępnej pod adresem:
https://swpp2.gkpge.pl/app/demand/notice/public/43569/details
TERMIN SKŁADANIA ofert:
10-08-2021 12:00

Wymagania:
Jednocześnie Zamawiający zastrzega, że:
1) złożenie odpowiedzi na niniejsze Zapytanie o informację jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody przez podmiot składający odpowiedź na nieodpłatne wykorzystanie przez Zamawiającego wszystkich, wskazanych w odpowiedzi na Zapytanie o informację danych do ewentualnego przygotowania przez Zamawiającego opisu przedmiotu zamówienia, wartości szacunkowej zamówienia, warunków umowy lub innych dokumentów niezbędnych dla Postępowania zakupowego z zastrzeżeniem, że Zamawiający nie ujawni podmiotom trzecim tych danych, a także źródła ich uzyskania;
2) niniejsze Zapytanie o informację nie stanowi oferty w myśl art. 66 Kodeksu Cywilnego(tj. Dz. U. z 2020 r. poz. 1740 ze zm.), jak również nie jest ogłoszeniem w rozumieniu ustawy dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tj. Dz. U. z 2019 r. poz. 2019 ze zm.), ani ogłoszeniem w jakimkolwiek trybie prowadzenia zakupowego postępowania niepublicznego, lecz ma na celu wyłącznie rozpoznanie rynku i uzyskanie wiedzy na temat przedmiotu planowanego zakupu;
3) wszelkie informacje przeznaczone są wyłącznie w celu przygotowania odpowiedzi i w żadnym wypadku nie powinny być wykorzystywane w inny sposób a informacje uzyskane w RFI objęte są poufnością i nie mogą być ujawniane bez pisemnej zgody Zamawiającego.
Wszelkie pytania zawiązane z przedmiotowym zapytaniem należy kierować poprzez zakładkę "Pytania i odpowiedzi" elektronicznego formularza lub na adres e-mail: Slawomir.Szewczyk@gkpge.pl
Ponadto informacje o prowadzonych postępowaniach można również znaleźć na platformie https://oneplace.marketplanet.pl/ - platforma umożliwia rejestrację Wykonawców w Systemie zakupowym GK PGE oraz wyszukiwanie poszczególnych postępowań.
W przypadku ewentualnych problemów z platformą zakupową należy kontaktować się telefonicznie pod numerem wsparcia Wykonawców tel. 22 257 22 25 lub drogą mailową e-mail: pge_wsparcie_dostawcow@marketplanet.pl.

Kontakt:
Osoba kontaktowa:
Sławomir Szewczyk

Adres mailowy do osoby kontaktowej:
Slawomir.Szewczyk@gkpge.pl

Telefon do osoby kontaktowej:
+48 44 737 4857

© eurobudowa.pl 2004-2021

Współpracujemy z:

  • Money.pl
  • Gratka.pl
  • tabor24.pl
  • trader
  • rynekinstalacyjny.pl
  • InvestMap.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.