Infolinia: 58 732-70-70 info@eurobudowa.pl
JEDYNA W POLSCE
PLATFORMA
PRZETARGÓW I ZLECEŃ
WYSPECJALIZOWANA
W BRANŻY BUDOWLANEJ
Codziennie nowe
ogłoszenia
Raporty e-mail
Intuicyjny
panel klienta
Płatności on-line
Aplikacja mobilna

Wyszukiwanie przetargów

..pokażukryj podkategorie
Wyszukiwanie szczegółowe
Liczba ogłoszeń
4345z ostatnich 7 dni
18485z ostatnich 30 dni

Najczęściej czytane (dziś)

Przetargi z kategorii

Partnerzy serwisu

  • investmap.pl Actum - Administrowanie nieruchomościami
  • elektro.info.pl monitor-inwestycji.pl

Dostawa dozowników i oczyszczaczy powietrza

Przedmiot:

Dostawa dozowników i oczyszczaczy powietrza

Data zamieszczenia: 2021-10-22
Dane kontaktowe Zamawiającego: Dom Pomocy Społecznej "Zielony Taras" w Koszalinie
Leonida Teligi 4
75-206 Koszalin
powiat: Koszalin
https://platformazakupowa.pl/transakcja/525891
Województwo: zachodniopomorskie
Miasto: Koszalin
Wadium: ---
Nr telefonu: ---
Termin składania ofert: 2021-10-27 02:00:00 OGŁOSZENIE JEST JUŻ NIEAKTUALNE
DAG.261.13.2021 DOSTAWA dozowników i oczyszczaczy powietrza na potrzeby Domu Pomocy Społecznej "Zielony Taras" w Koszalinie
Lp Nazwa Opis i załączniki Ilość
/ Jm Cena netto / Jm Vat Cena brutto / Jm Waluta Adres dostawy Dołącz
Plik
1 Zadanie 1: DOSTAWA dozowników do środków higieny i dezynfekcji wraz z materiałami eksploatacyjnymi Przedmiotem zamówienia jest dostawa dozowników do środków higieny i dezynfekcji wraz z materiałami eksploatacyjnymi w celu zwiększenia skuteczności wprowadzonych rozwiązań higienicznych w ramach zabezpieczenia przed skutkami COVID-19. Przedmiot zamówienia winien być wykonany zgodnie z koncepcją uniwersalnego projektowania, opartego na ośmiu regułach: - użyteczności dla osób o różnej sprawności, - elastyczność w użytkowaniu, - proste i intuicyjne użytkowanie, - czytelna informacja, - tolerancja na błędy, - wygodne użytkowanie bez wysiłku, - wielkość i przestrzeń odpowiednie dla dostępu i użytkowania, - percepcja równości (projekt winien minimalizować możliwość postrzegania indywidualnego jako dyskryminujące i stygmatyzujące z uwagi na niepełnosprawność). Zaoferowane urządzenia mają pracować na uniwersalnych materiałach eksploatacyjnych. Wykonawca złoży wraz z ofertą wymagane dokumenty dla oferowanych urządzeń: - certyfikat/etykieta Ekolabel lub dokument równoważny, potwierdzający, że oferowane urządzenia zostały zaprojektowane w taki sposób, aby ich główne oddziaływanie na środowisko było ograniczone do minimum. Oferta powinna być kompletna, zawierać wszystkie wymagane informacje o produktach, nazwy i parametry urządzeń. Zawarte w ofercie informacje powinny być określone w sposób jednoznaczny. Cena oferty na Zadanie 1 w tej pozycji stanowi łączne wynagrodzenie wykonawcy za realizację zamówienia w ramach Zadania 1. 1 szt. 0%23% 5% 7% 8%Różna stawka VATnie podlega zw. PLN -
2 Zadanie 2: DOSTAWA oczyszczaczy powietrza wraz z materiałami eksploatacyjnymi Przedmiotem zamówienia jest dostawa oczyszczaczy powietrza wraz z materiałami eksploatacyjnymi w celu zwiększenia skuteczności wprowadzonych rozwiązań higienicznych w ramach zabezpieczenia przed skutkami COVID-19. Przedmiot zamówienia winien być wykonany zgodnie z koncepcją uniwersalnego projektowania, opartego na ośmiu regułach: - użyteczności dla osób o różnej sprawności, - elastyczność w użytkowaniu, - proste i intuicyjne użytkowanie, - czytelna informacja, - tolerancja na błędy, - wygodne użytkowanie bez wysiłku, - wielkość i przestrzeń odpowiednie dla dostępu i użytkowania, - percepcja równości (projekt winien minimalizować możliwość postrzegania indywidualnego jako dyskryminujące i stygmatyzujące z uwagi na niepełnosprawność). Zaoferowane urządzenia mają pracować na uniwersalnych materiałach eksploatacyjnych. Wykonawca złoży wraz z ofertą wymagane dokumenty dla oferowanych urządzeń: - atest bezpieczeństwa Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego - Państwowego Zakładu Higieny lub dokument równoważny, potwierdzający bezpieczeństwo dla zdrowia. - wynik badania przeprowadzonego przez akredytowane laboratorium lub dokument równoważny, potwierdzający skuteczne usuwanie lub redukcję w co najmniej 90% wirusa grypy AH1N1 i, w przypadku, gdy wykonawca chce uzyskać dodatkowe punkty dla swojej oferty - ludzkiego wirusa SARS-CoV-2 (w przypadku potwierdzenia dla wirusa SARS-CoV-2 dokument nie podlega uzupełnieniu. Brak dokumentu nie spowoduje odrzucenia oferty). Oferta powinna być kompletna, zawierać wszystkie wymagane informacje o produktach, nazwy i parametry urządzeń. Zawarte w ofercie informacje powinny być określone w sposób jednoznaczny. Cena oferty na Zadanie 2 w tej pozycji stanowi łączne wynagrodzenie wykonawcy za realizację zamówienia w ramach Zadania 2. 1 szt. 0%23% 5% 7% 8%Różna stawka VATnie podlega zw. PLN -

Dokument nr: ID 525891, DAG.261.13.2021

Składanie ofert:
Składanie ofert odbywa się za pośrednictwem platformy elektronicznej, dostępnej pod adresem:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/525891
Składania : 27-10-2021 10:00:00
Otwarcia : -
Formularz do bezpośredniego złożenia oferty:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/525891

Wymagania:
Wymagania i specyfikacja
Szanowni Państwo,
informujemy o postępowaniu prowadzonym przez Zamawiającego w trybie zgodnym z regulaminem wewnętrznym organizacji.
Zapraszamy do złożenia ofert poprzez poniższy formularz elektroniczny.
Zastrzegamy, że postępowanie może zakończyć się brakiem wyboru oferty w przypadku: - niewystarczających środków na realizację zamówienia, - zmianę zapotrzebowania Zamawiającego.
W przypadku pytań:
- merytorycznych, proszę o kontakt poprzez przycisk "Wyślij wiadomość do zamawiającego"
- związanych z obsługą platformy, proszę o kontakt z Centrum Wsparcia Klienta platformy zakupowej Open Nexus czynnym od poniedziałku do piątku w dni robocze, w godzinach od 8:00 do 17:00.
tel. 22 101 02 02
e-mail: cwk@platformazakupowa.pl
Zaznaczamy, że oficjalnym potwierdzeniem chęci realizacji zamówienia przez Zamawiającego jest wysłanie zamówienia lub podpisanie umowy.
Wiadomości z platformy zakupowej mają charakter informacyjny.
Komunikaty
Osoba wystawiająca postępowanie nie zamieściła dodatkowych komunikatów
Wyślij wiadomość do zamawiającego
Kryteria i warunki formalne
Lp Nazwa Waga kryterium Opis i załączniki Twoja propozycja lub komentarz Dołącz Plik
1 Cena - Wartość oferty 0,00 PLN netto
0,00 PLN brutto
2 Zadanie 1: Cena 60% całkowite wynagrodzenie wykonawcy: maksymalnie 60 pkt. Punktacja zostanie wyliczona na zasadzie mniej lepiej, według wzoru: (Oferta z najniższą ceną : Cena oferty badanej) x 60% x 100 = liczba punktów. Wykonawca załączy wypełniony formularz Wycena kosztów oferty Zadanie 1 (Zamawiający wymaga załączenia pliku)
Wycena kosztów ofert [...].doc
3 Zadanie 1: Termin gwarancji 40% Termin gwarancji: maksymalnie 40 pkt. W kryterium Termin gwarancji ustalono podkryteria: a) termin gwarancji: dozownik do mydła w pianie (poz. 1): 20 % Punktacja zostanie wyliczona na zasadzie więcej lepiej, według wzoru: (Termin w ofercie badanej : Oferta z najwyższym terminem) x 20% x 100 = liczba punktów. b) termin gwarancji: dozownik do ręcznika papierowego (poz. 3): 20% Punktacja zostanie wyliczona na zasadzie więcej lepiej, według wzoru: (Termin w ofercie badanej : Oferta z najwyższym terminem) x 20% x 100 = liczba punktów.
4 Zadanie 2: Cena 50% całkowite wynagrodzenie wykonawcy: maksymalnie 50 pkt Punktacja zostanie wyliczona na zasadzie mniej lepiej, według wzoru: (Oferta z najniższą ceną : Cena oferty badanej) x 50% x 100 = liczba punktów.
Wycena kosztów ofert [...].doc
5 Zadanie 2: Termin gwarancji 20% Termin gwarancji: maksymalnie 20 pkt. W kryterium Termin gwarancji ustalono podkryteria: a) termin gwarancji: dozownik do mydła w pianie (poz. 1): 10 % Punktacja zostanie wyliczona na zasadzie więcej lepiej, według wzoru: (Termin w ofercie badanej : Oferta z najwyższym terminem) x 10% x 100 = liczba punktów. b) termin gwarancji: dozownik do ręcznika papierowego (poz. 3): 10% Punktacja zostanie wyliczona na zasadzie więcej lepiej, według wzoru: (Termin w ofercie badanej : Oferta z najwyższym terminem) x 10% x 100 = liczba punktów.
6 Zadanie 2: Skuteczność 30% Skuteczność oczyszczaczy powietrza w usuwaniu lub redukcji w co najmniej 90% ludzkiego wirusa SARS-CoV-2: maksymalnie 30 pkt

Uwagi:
Opis dodatkowy
1) Zakupy w naszej firmie realizowane są przez platformę zakupową Open Nexus. Dodatkowe informacje można znaleźć na stronie https://platformazakupowa.pl/
2) Oferty można składać wyłącznie za pomocą formularza dostępnego na stronie zapytania za pośrednictwem Platformy Open Nexus.
3) Pełna specyfikacja oraz ewentualne załączniki są widoczne na stronie postępowania na Platformie Open Nexus.
4) Aby móc składać oferty w postępowaniach publicznych nie jest wymagana rejestracja i logowanie, a jedynym wymogiem jest wpisanie oferty w szablonie.
5) Składanie ofert jest zawsze bezpłatne.

Kontakt:
Irena Karasiewicz
Dom Pomocy Społecznej "Zielony Taras" w Koszalinie
Leonida Teligi 4
75-206 Koszalin
Kontakt: Za pośrednictwem platformy Opennexus

Podobne przetargi

© eurobudowa.pl 2004-2021

Współpracujemy z:

  • Money.pl
  • Gratka.pl
  • tabor24.pl
  • trader
  • rynekinstalacyjny.pl
  • InvestMap.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.