Infolinia: 58 732-70-70 info@eurobudowa.pl
JEDYNA W POLSCE
PLATFORMA
PRZETARGÓW I ZLECEŃ
WYSPECJALIZOWANA
W BRANŻY BUDOWLANEJ
Codziennie nowe
ogłoszenia
Raporty e-mail
Intuicyjny
panel klienta
Płatności on-line
Aplikacja mobilna

Wyszukiwanie przetargów

..pokażukryj podkategorie
Wyszukiwanie szczegółowe
Liczba ogłoszeń
1041z dziś
6590z ostatnich 7 dni
21989z ostatnich 30 dni

Przetargi z kategorii

Partnerzy serwisu

  • investmap.pl Actum - Administrowanie nieruchomościami
  • elektro.info.pl monitor-inwestycji.pl

Wykonanie remontu 7 rozdzielnic energetycznych

Przedmiot:

Wykonanie remontu 7 rozdzielnic energetycznych

Data zamieszczenia: 2022-01-18
Dane kontaktowe Zamawiającego: Tokai COBEX Polska Sp. z o.o
Piastowska 29
47-400 Racibórz
powiat: raciborski
dariusz.domagala@tokaicobex.com
https://platforma.logintrade.net/zapytania_email,1283908,ba5f2680b2396284e787fc50f6d6918e.html
Województwo: śląskie
Miasto: Racibórz
Wadium: ---
Nr telefonu: ---
Termin składania ofert: 2022-01-31 OGŁOSZENIE JEST JUŻ NIEAKTUALNE
Wykonanie remontu 7 rozdzielnic energetycznych na terenie Tokai COBEX Polska zakład w Raciborzu
Treść zapytania:
Zapraszamy Państwa do złożenia oferty na wykonanie remontu rozdzielnic energetycznych na terenie Tokai COBEX Polska zakład w Raciborzu
Zakres:
1. Remont rozdzielnicy 3RM3-2b/I w budynku Młynownia III - 2 piętro:
a. Zakupić i dostarczyć nową rozdzielnicę firmy Hensel (według projektu). W rozdzielnicy należy zastosować oryginalną aparaturę dedykowaną przez firmę Hensel, tj: Hensel, Wohner (np. rozłączniki NH00 czy NH1). Na rozdzielnicy zabudować połączeń PEN pomiędzy szynami.
b. Zdemontować starą rozdzielnicę żeliwną 3RM3-2b/I łącznie z ramą i wszystkimi zbędnymi elementami metalowymi w obrębie rozdzielni. Dostarczyć zdemontowaną rozdzielnicę na do budynku WRT(obok GPT),
c. Zamontować nową rozdzielnicę firmy Hensel w wskazanym miejscu na oryginalnej ramie, dedykowanej przez firmę Hensel,
d. Podłączyć wszystkie wypięte i czynne kable. Do mocowania kabli przy rozdzielnicy należy zastosować uchwyty kablowe UKR-1.
e. Wykonać opisy na nowej rozdzielnicy 3RM3-2b/I, zgodnie z przyjętą na zakładzie specyfikacją - literki na folii transportowej. Treść do uzgodnienia z służbami GPT z wyłonionym Wykonawcą.
f. Należy w obrębie rozdzielnicy wyremontować połączenie uziemiające - uzupełnić ewentualne braki, odmalować bednarkę, podłączyć uziemienie do rozdzielnicy.
2. Remont rozdzielnicy 3RM4-4b/I w budynku Młynownia III - 2 piętro:
a. Zakupić i dostarczyć nową rozdzielnię firmy Hensel (według projektu). W rozdzielnicy należy zastosować oryginalną aparaturę dedykowaną przez firmę Hensel, tj: Hensel, Wohner (np. rozłączniki NH00 czy NH1). Na rozdzielnicy zabudować połączeń PEN pomiędzy szynami.
b. Zdemontować starą rozdzielnicę żeliwną 3RM4-4b/I łącznie z ramą i wszystkimi zbędnymi elementami metalowymi w obrębie rozdzielni. Dostarczyć zdemontowaną rozdzielnicę na WRT(obok GPT),
c. Zamontować nową rozdzielnicę firmy Hensel w wskazanym miejscu na oryginalnej ramie; dedykowanej przez firmę Hensel
d. Podłączyć wszystkie wypięte i czynne kable. Do mocowania kabli przy rozdzielnicy należy zastosować uchwyty kablowe UKR-1.
e. Wykonać opisy na nowej rozdzielnicy 3RM4-4b/I, zgodnie z przyjętą na zakładzie specyfikacją- literki na folii transportowej. Treść do uzgodnienia z służbami GPT z wyłonionym Wykonawcą.
3. Remont rozdzielnicy 1R2/1 w budynku Młynownia I - Zespół 2:
a. Zakupić i dostarczyć nową rozdzielnię firmy Hensel (według projektu). W rozdzielni należy zastosować oryginalną aparaturę dedykowaną przez firmę Hensel: Hensel, Wohner (np. rozłączniki NH00 czy NH1)
b. Zdemontować starą rozdzielnicę żeliwną 1R2/1 łącznie z ramą i wszystkimi zbędnymi elementami metalowymi na ścianie. Dostarczyć zdemontowane rozdzielnice na WRT(obok GPT),
c. Przebudować wystające elementy uziemienia nie przerywając jego ciągłości. Wykonać połączenie z nową rozdzielnicą. Uzupełnić ewentualne braki, odmalować bednarkę, podłączyć uziemienie do rozdzielnicy.
d. Zamontować nową rozdzielnicę firmy Hensel w wskazanym miejscu na oryginalnej ramie; dedykowanej przez firmę Hensel
e. Zakupić i zabudować drabinkę kablową 300mm w kolorze RAL 7016, około 2 metry, nad nową rozdzielnicą, do uformowania i umocowania starych kabli,
f. Podłączyć wszystkie wypięte i czynne kable. Do mocowania kabli należy zastosować: przy rozdzielnicy uchwyty kablowe UKR-1, na drabince pionowej należy zastosować uchwyty kablowe.
g. Wykonać opisy na nowej rozdzielnicy 1R2/1, zgodnie z przyjętą na zakładzie specyfikacją - literki na folii transportowej. Treść do uzgodnienia z służbami GPT z wyłonionym Wykonawcą.
4. Remont rozdzielnicy 3RM11/4 w budynku Obróbka końcowa - nawa B:
a. Zakupić i dostarczyć nową rozdzielnię firmy Hensel (według projektu). W rozdzielni należy zastosować oryginalną aparaturę dedykowaną przez firmę Hensel: Hensel, Wohner (np. rozłączniki NH00 czy NH1). Na rozdzielnicy zabudować połączeń PEN pomiędzy szynami.
b. Zdemontować stare rozdzielnice: żeliwną 3RM11/4 oraz rozdz. 3RM11/4/1 łącznie z ramą i wszystkimi zbędnymi elementami metalowymi na ścianie. Usunąć zbędne kable pod oraz nad rozdzielnicami, aż do drabinek (obecnej trasy kablowej). Dostarczyć zdemontowane rozdzielnice na WRT;
c. Zamontować nową rozdzielnicę firmy Hensel w wskazanym miejscu na oryginalnej ramie; dedykowanej przez firmę Hensel
d. Zakupić i zabudować drabinkę kablową 300mm w kolorze RAL 7016, około 1,5 metra, nad nową rozdzielnicą .
e. Przebudować wystające elementy uziemienia nie przerywając jego ciągłości. Uzupełnić ewentualne braki, odmalować bednarkę, podłączyć uziemienie do rozdzielnicy.
f. Uformować i podłączyć wszystkie wypięte i czynne kable. Do mocowania kabli należy zastosować: przy rozdzielnicach uchwyty kablowe UKR-1, na drabinkach pionowych należy zastosować uchwyty kablowe, na drabinkach poziomych można zastosować paski kablowe.
g. Wykonać opisy na nowej rozdzielnicy 3RM11/4, zgodnie z przyjętą na zakładzie specyfikacją- literki na folii transportowej. Treść do uzgodnienia z służbami GPT z wyłonionym Wykonawcą.
5. Remont rozdzielnicy 3R15-18/I w budynku Obróbka końcowa - nawa B:
a. Zakupić, dostarczyć, ułożyć na wskazanej trasie pomiędzy OPT III a rozdzielnicą 3R15-18/I kabel YAKY 4x240, około 90 metrów (dokładną długość określa sam wykonawca w trakcie wizji lokalnej) a następnie podłączyć obustronnie kabel do wyłączników (w nowej rozdzielnicy 3R15-18/I oraz w polu nr 18 rozdz. 500V w OPT III). Dostarczyć około 6 metrów kanału kablowego, wzmocnionego z pokrywą (ocynkowanego w kolorze RAL 7016 na dach biur) oraz około 3 metry drabinki kablowej 300mm (ocynkowanej w kolorze RAL 7016 z dachu biur do trasy kablowej, poziomej na ścianie nawy B). Zdemontować stary kabel pod remontowaną rozdzielnicą oraz w OPT III (na całej długości, w kanałach i przetransportować w wskazane miejsce przez służby zakładowe).
b. Zakupić i dostarczyć nową rozdzielnię firmy Hensel (według projektu). W rozdzielni należy zastosować oryginalną aparaturę dedykowaną przez firmę Hensel: Hensel, Wohner (np. rozłączniki NH00 czy NH1).
c. Zdemontować starą rozdzielnicę żeliwną 3R15-18/I łącznie z ramą i wszystkimi zbędnymi elementami metalowymi na całej ścianie biur w nawie B (nieczynne kable, puste rurki kablowe, zbędne kable pod rozdzielnicą). Dostarczyć zdemontowaną rozdzielnicę na WRT. Zdemontowane kable i rurki do utylizacji.
d. Zamontować nową rozdzielnicę firmy Hensel w wskazanym miejscu na oryginalnej ramie;
e. Zakupić i zabudować drabinkę kablową 300mm w kolorze RAL 7016, około 1,5 metra, nad nową rozdzielnicą.
f. Podłączyć wszystkie wypięte kable. Wykonawca sam określa ewentualne, dodatkowe materiały (mufy, dodatkowe kable, złączki) do podłączenia kabli zgodnie z normami i sztuką podczas wizji lokalnej). Należy przewidzieć przedłużenie kabla YKY 4x4 z odpływu do rozdz. 3R15/1.
g. Przebudować wystające elementy uziemienia nie przerywając jego ciągłości. Uzupełnić ewentualne braki, odmalować bednarkę, podłączyć uziemienie do rozdzielnicy.
h. Przepiąć kabel zasilający z rozdz. 3R8-20/I (AsXSn 4x120) do nowej rozdzielnicy 3R15-18/I. W tym celu należy zakupić i zabudować drabinki kablowe 200mm, ocynkowane w kolorze RAL 7016 na wskazanej na wizji lokalnej trasie: 1 trasa to około 7 metrów drabinki; 2 trasa to około12 metrów drabinki. Wypiąć wskazany kabel w rozdz. 3R8-20/I, wycofać po trasie kablowej, ułożyć na nowej trasie w kierunku rozdz. 3R15-18/I i wpiąć do rozdz. 3R15-18/I. Do wyliczeń proszę przyjąć dłuższą trasę.
i. Wszystkie przepinane kable należy umocować, przy rozdzielnicach zastosować uchwyty kablowe UKR-1. Na drabinkach pionowych należy zastosować uchwyty kablowe, na drabinkach poziomych można zastosować paski kablowe.
j. Zdemontować rozdz. 3R8-20/I z ramą oraz wszystkie wystające elementy metalowe i kable. Dostarczyć zdemontowane elementy na WRT(obok GPT).
k. Wykonać wszystkie opisy na nowej rozdzielnicy 3R15-18/I oraz w OPT III (rozdz. 500V, pola nr 18 i 20), zgodnie z przyjętą na zakładzie specyfikacją (literki na folii transportowej, treść do uzgodnienia z służbami GPT).
6. Remont rozdzielnicy 2R27-12b/II w budynku Młynownia I:
a. W OPT II
i. Zakupić wyłącznik wysuwny NS 800N (w panelu z napędem).
ii. W rozdz. 400V; pole 12c - wymontować stary wyłącznik, zabudować nowo zakupiony wyłącznik NS800N.oraz podłączyć obwody pierwotne i wtórne. Na nowo, estetycznie uformować końcówki (żyły) kabli.
iii. Wypiąć jeden kabel w pola 12c (wskazany przez inwestora) należy przedłużyć kabel (zmufować) i na nowo podłączyć w polu 12b. Zaktualizować wszystkie opisy w celce oraz dane w aplikacji ASIX.
b. W Młynowni I:
i. Zakupić nową rozdzielnicę firmy Hensel, wyposażoną w oryginalne części firmy Hensel lub Wohner, zgodnie z dostarczonym projektem. Prąd znamionowy rozdzielnicy to 400A. Rozdzielnica powinna być zamontowana na oryginalnej ramie rekomendowanej przez firmę Hensel. Rozdzielnica powinna posiadać certyfikat CE oraz wykonane wszelkie niezbędne pomiary z protokołami. Na rozdzielnicy należy wykonać wszelkie opisy, zgodnie z przyjętymi na zakładzie standardami i zaleceniami pracowników inwestora oraz umieścić naklejki ,,Wyłącznik główny" (w kolorze niebieskim 7x12 cm) oraz CE (w środku rozdzielnicy). Na rozdzielnicy zabudować połączeń PEN pomiędzy szynami.
ii. Zdemontować starą rozdzielnicę, zasilającą kolejki na Młynowni I oraz wszystkie zbędne elementy znajdujące się na ścianie w pobliżu rozdzielnicy (drabinki rury kablowe, haki). Zdemontowaną rozdzielnicę dostarczyć na WRT(obok GPT).
iii. W miejsce zdemontowanej rozdzielnicy zabudować nową i wpiąć wszystkie wypięte wcześniej kable,
iv. W szafie 2R18-12c/II wypiąć jeden z trzech zasilających kabli (podłączony do pola 12b, rozdz. 400V w stacji OPT II). Powyższy kabel powinien zostać przedłużony (zmufowany) i podłączony do wyłącznika głównego w nowej rozdzielnicy, jako kabel zasilający. Dokładnie zabezpieczyć otwór po kablu, przed przedostawaniem się pyłu do szafy. Dodatkowo w szafie 2R18-12c/II należy podłączyć do jednego z wyłączników kabel YAKY 4x240 z OPT V a do systemu szyn kabel YKY 4x120 zasilający kolejki. W celu podłączenia kabli do nowej rozdzielnicy należy zakupić i zamontować około 4 metry trasy kablowej (pionowej - 300mm) w miejscu zdemontowanej wcześniej drabinki oraz 3 metry trasy (poziomej - 200mm). Drabinki powinny być wykonane z blachy ocynkowanej i pomalowanej w kolorze RAL 7016, 300 mm szerokości.
7. Remont rozdzielnicy 4RM2-1a/I w budynku Piece kręgowe - Piec 6:
a. Zakupić i zabudować w polu nr 1, rozdzielni 400V w OPT IV (sekcja I) wyłącznik NSX 400F (w kasecie). Wyłącznik połączyć z systemem szyn za pomocą izolowanych przewodów elastycznych. Pole należy dodatkowo wyposażyć w przekładniki prądowe 400A, analizator sieci DIRIS 30, sparametryzować go i wpiąć do aplikacji ASIX. Wykonać wszelkie, niezbędne opisy, zgodnie z zaleceniami pracowników inwestora. Wszelkie elementy metalowe po wykonaniu obróbki należy zakonserwować w tym samym kolorze. Wykonać niezbędne opisy w celce.
b. Zakupić i zabudować (w wskazanym na wizji lokalnej miejscu) nową rozdzielnicę firmy Hensel, wyposażoną w oryginalne części firmy Hensel lub Wohner, zgodnie z dostarczonym projektem. Prąd znamionowy rozdzielnicy to 400A. Rozdzielnica powinna być zamontowana na oryginalnej ramie rekomendowanej przez firmę Hensel. Rozdzielnica powinna posiadać certyfikat CE oraz wykonane wszelkie niezbędne pomiary z protokołami. Na rozdzielnicy należy wykonać wszelkie opisy, zgodnie z przyjętymi na zakładzie standardami i zaleceniami pracowników inwestora oraz umieścić naklejki ,,Wyłącznik główny" (w kolorze niebieskim 7x12 cm) oraz z certyfikatem CE (w środku rozdzielni). Na rozdzielnicy zabudować połączeń PEN pomiędzy szynami.
c. W OPT IV; rozdz. 500V, sekcja I, pole nr 18 - wypiąć kabel YAKY 4x240, przełożyć go w kanale kablowym i ułożyć do rozdz. 400V, sekcja I, pole 1. Wpiąć w/w kabel do zabudowanego wcześniej wyłącznika NS. Na rozdz. 500V 4R8-8/II, wypiąć kabel zasilający z pola nr 18, przełożyć go na korytkach kablowych w kierunku nowej rozdzielni i podłączyć w nowej rozdzielnicy. Na rozdz. 4R8-8/II, wymienić płytę przepustową po usuniętym kablu na nową, szczelną. Na piecu 6, pomiędzy rozdzielnicami należy wymienić lub dobudować drabinkę 200mm, ocynkowaną, w kolorze RAL 7016. Należy uwzględnić przedłużenie(mufowanie) kabla obustronnie, po około 10 m.
d. Do nowej rozdzielnicy należy przepiąć, następujące kable / odpływy z rozdzielnicy 400V 4RO5-4/I: 4RO5/1, 4RO5/2 oraz 4RO5/3, YAKY 4x35 (należy przewidzieć ich przedłużenie). Na rozdzielnicy oraz na przepiętych rozdzielnicach (znajdujących się na stacjach elektrofiltrów nr 1-4; 5-6 i 7) należy wykonać lub zmienić opisy, zgodnie z przyjętymi na zakładzie standardami i zaleceniami pracowników inwestora. Należy przewidzieć mufowanie kabli dla połączenia z elektrofiltr 1-4 oraz elektrofiltr 5-6.
8. W zakresie dla Wszystkich rozdzielnic wyłoniony Wykonawca:
a. Wybrany Wykonawca przed prefabrykacją rozdzielnicy prześle do akceptacji projekt.
b. Odpowiada za sprawdzenie kierunku wirowania oraz fazowanie urządzeń,
c. Wszystkie kable podłączone od dołu do rozdzielnicy należy zabezpieczyć peszlami ochronnymi. Przymocować uchwytami UKR-1, dobudować szynę mocującą.
d. Dostarczy wszystkie materiały potrzebne do wykonania zadania (peszle kablowe, korytka, drabinki, uchwyty kablowe, końcówki kablowe itp), wszelkie informacje na temat potrzeb i oczekiwań będą przedstawione na wizji lokalnej,
e. Kable zasilające oraz odpływowe ułoży w sposób staranny i odpowiednio zamocuje oraz zabezpieczy,
f. Wszelkiego typu ubytki w ścianach po zdemontowanej rozdzielnicy uzupełnić, ściany przemalować w kolorze i typie zgodnym z istniejącą strukturą ściany.
g. Inwentaryzacja kabli po stronie wyłonionego Wykonawcy.
h. Stosować producenta koryt BAKS.
i. Opisy drobnych odpływów na rozdzielnicach należy wykonać jako drukowane.
j. Dostarczy dokumentację techniczną dla nowej rozdzielnicy, protokoły pomontażowe z wykonanych robót i pomiarów, ksera świadectw kwalifikacyjnych wykonujących pomiary oraz kserokopie kalibracji użytego sprzętu pomiarowego. Dokumentacja w wersji papierowej(3 kopie) oraz elektronicznej.
k. Dostarczy dokumentację pomontażowa która powinna zawierać również schematy elektryczne ideowe stanu istniejącego oraz projektowanego w wersji papierowej i elektronicznej.
l. Wykona pomiary oporności uziemienia dla każdej z rozdzielnicy.
m. Dostarczy certyfikat CE z protokołem weryfikacji wyrobu na całość dla danej rozdzielnicy w wersji papierowej(ksero w formie elektronicznej) oraz w postaci naklejki umieszczonej w środkowej części rozdzielnicy. Naklejka ,,Wyłącznik główny" w kolorze niebieskim" 7x12 cm.
9. Ogólne informacje:
a. Prace mogą być prowadzone po wcześniejszym ustaleniu terminu z dozorem GPT i nie mogą w żaden sposób utrudniać funkcjonowania zakładu. Należy przyjąć potrzebę wymiany rozdzielni w dni wolne od pracy.
b. W trakcie wykonywania pracy jak i w przypadku przerwy należy w miejscu pracy utrzymywać porządek.
c. Wykonawca odpowiada za prawidłowe działanie podłączonych urządzeń.
d. Prace należy wykonywać zgodnie Ogólną Specyfikacją Techniczną Tokai COBEX oraz pod względem organizacyjnym zgodnie z dokumentem Ogólne zasady wykonywania prac przez firmy zewnętrzne.
10. W ramach oferty proszę przedstawić proponowany harmonogram płacowy.
11. W ramach oferty proszę przedstawić wstępny harmonogram realizacji.
12. W przypadku pojawienia się pytań od potencjalnego Wykonawcy, odpowiedzi na to pytanie zostanie załączone do arkusza Excel i przekazane firmom obecnym na wizji lokalnej.
13. Zamawiający zastrzega sobie możliwość odrzucenia oferty np. w przypadku niespełnienia przez ofertę wymogów powyższych specyfikacji.
14. Zamawiający zastrzega sobie możliwość realizacji części z pełnego zakresu prac(pozycje 1-7).
15. Sposób ustalenia ceny oferty:
a. Wyceny zamówienia należy dokonać uwzględniając ww. zakres. Wyliczona cena ma zawierać w sobie wszystkie nośniki kosztów dla okresu wykonania zamówienia, które Wykonawca ma obowiązek opłacić w związku z realizacją niniejszego zamówienia,
b. Wykonawca ponosi wszelkie koszty związane z przygotowaniem i złożeniem oferty,
c. Jeśli przy sporządzaniu wyceny Wykonawca stwierdzi brak w niniejszej specyfikacji lub w wyniku przeprowadzonej wizji w terenie jakiegokolwiek elementu uniemożliwiającego realizację zamówienia w całości, winien o tym niezwłocznie i na pisemnie powiadomić Zamawiającego.
d. Wykonawca, w oparciu o własną kalkulację kosztów, obowiązany jest wyliczyć cenę końcową (netto) zamówienia. Tak obliczoną cenę netto oferty należy powiększyć o podatek VAT wg obowiązujących przepisów (w formularzu oferty).
W załączeniu szkic rozdzielnic.
Ofertę należy złożyć za pośrednictwem platformy zakupowej Logintrade po zalogowaniu się na stronie Tokai COBEX Polska sp. z o.o. udostępnionej przez platformę.
Oferta powinna zawierać :
- cenę netto dla poszczególnych pozycji tj . :
a) remont rozdzielnicy 3RM3-2b/I w budynku Młynownia III - 2 piętro:
- Koszty materiałów,
- Koszty robocizny, pomiarów, przygotowania dokumentacji.
b) remont rozdzielnicy 3RM4-4b/I w budynku Młynownia III - 2 piętro:
- Koszty materiałów,
- Koszty robocizny, pomiarów, przygotowania dokumentacji.
c) remont rozdzielnicy 1R2/1 w budynku Młynownia I - Zespół 2:
- Koszty materiałów,
- Koszty robocizny, pomiarów, przygotowania dokumentacji.
d) remont rozdzielnicy 3RM11/4 w budynku Obróbka końcowa - nawa B:
- Koszty materiałów,
- Koszty robocizny, pomiarów, przygotowania dokumentacji.
e) remont rozdzielnicy 3R15-18/I w budynku Obróbka końcowa - nawa B:
- Koszty materiałów,
- Koszty robocizny, pomiarów, przygotowania dokumentacji.
f) remont rozdzielnicy 2R27-12b/II w budynku Młynownia I:
- Koszty materiałów,
- Koszty robocizny, pomiarów, przygotowania dokumentacji.
g) remont rozdzielnicy 4RM2-1a/I w budynku Piece kręgowe - Piec 6:
- Koszty materiałów,
- Koszty robocizny, pomiarów, przygotowania dokumentacji.
- warunki płatności
- termin realizacji
- referencje w zakresie dotyczącym zapytania.
Wszelkich dodatkowych informacji ze strony Zamawiającego udziela pan Paweł Zając tel. 32 4595 481 tel. kom. 695 745 384 e-mail : pawel.zajac@tokaicobex.com Spotkanie na którym zostanie omówiony szczegółowy zakres prac odbędzie się w poniedziałek tj. 24.01.2022 roku o godz. 11.00 w budynku głównym Dyrekcji ( spotkanie w holu Dyrekcji )
Warunkiem otrzymania szczegółowych informacji oraz dostępnych projektów jest podpisanie i dostarczenie na spotkanie umowy o zachowaniu poufności, która stanowi załącznik do zapytania ofertowego.
Uwaga : warunkiem możliwości poruszania się po naszym zakładzie ze względu na specyfikę produkcji jest posiadanie sprzętu ochrony osobistej tzn. kasku ,okularów ochronnych, butów roboczych oraz fartucha
Warunki realizacji przedmiotu zapytania ofertowego (zamówienia) oraz wymagania wobec Wykonawcy zawierają: Ogólne zasady wykonywania prac przez firmy zewnętrzne ,Ogólna specyfikacja techniczna w przypadku zastosowania , wzór umowy w przypadku zastosowania (Zamawiający dopuszcza niewielkie zmiany w zapisach umowy dostosowując umowę do charakteru wykonywanej usługi , zapisy dotyczące dokumentacji i projektowania pozostają bez zmian)
Termin, do którego Oferent będzie związany złożoną ofertą, wynosi 60 dni od wyznaczonego terminu składania ofert.
ZASTRZEŻENIA ZAMAWIAJĄCEGO:
1.Przekazane materiały jeżeli takie występują są objęte klauzulą poufności. Kopiowanie i rozpowszechnianie dla celów nie związanych z zakresem prac niezbędnych do złożenia oferty, bez zgody Zamawiającego, jest zabronione. Naruszenie zastrzeżenia będzie dochodzone zgodnie z przepisami Kodeksu Cywilnego i Handlowego.
2.Zamawiający zastrzega sobie prawo odrzucenia oferty bez podania przyczyny takowego postępowania.
3.Koszty przygotowania i złożenia oferty ponosi wyłącznie Oferent.
4.Złożenie oferty w postępowaniu przetargowym jest równoznaczne z akceptacją zapisów ze wzoru umowy, ogólnej specyfikacji technicznej oraz ogólnych zasad wykonywania prac przez firmy zewnętrzne na terenie COBEX Polska sp. z o.o.
5.Zamawiający zastrzega sobie prawo modyfikacji lub uzupełnienia treści warunków realizacji przedmiotu zapytanie (zamówienia).
6. Warunkiem rozpatrzenia oferty jest obecność na spotkaniu informacyjnym celem przeprowadzenia wizji lokalnej przedmiotowego zapytania ofertowego.
7.Zamawiający zastrzega sobie prawo do swobodnego wyboru ofert, przesunięcia terminu przeprowadzenia przetargu, negocjacji ceny oraz możliwość unieważnienia postępowania na każdym jego etapie bez podania przyczyn.
8. Wykonawca zobowiązuje się do przestrzegania wszelkich regulacji wewnętrznych obowiązujących u Zamawiającego odnośnie COVID - 19 i zaleceń związanych z pandemią COVID - 19 oraz zapewnienia indywidualnych środków ochrony zdrowia swoim pracownikom na czas realizacji umowy
Produkty:
Lp. Nazwa produktu Ilość Jednostka Załącznik/Link Uwagi
1. Remont rozdzielnicy 3RM3-2b/I w budynku Młynownia III - 2 piętro ( koszty materiałów ) 1 Sztuka
2. Remont rozdzielnicy 3RM3- Koszty robocizny, pomiarów, przygotowania dokumentacji. 1 Sztuka
3. Remont rozdzielnicy 3RM4-4b/I w budynku Młynownia III - 2 piętro ( koszty materiałów ) 1 Sztuka
4. Remont rozdzielnicy 3RM4 - Koszty robocizny, pomiarów, przygotowania dokumentacji. 1 Sztuka
5. Remont rozdzielnicy 1R2/1 w budynku Młynownia I - Zespół 2 ( koszty materiałów ) 1 Sztuka
6. Remont rozdzielnicy 1R2/1 - Remont rozdzielnicy 3RM4 - Koszty robocizny, pomiarów, przygotowania dokumentacji. 1 Sztuka
7. Remont rozdzielnicy 3RM11/4 w budynku Obróbka końcowa - nawa B ( koszty materiałów ) 1 Sztuka
8. Remont rozdzielnicy 3RM11/4 -Koszty robocizny, pomiarów, przygotowania dokumentacji. 1 Sztuka
9. Remont rozdzielnicy 3R15-18/I w budynku Obróbka końcowa - nawa B ( koszty materiałów ) 1 Sztuka
10. Remont rozdzielnicy 3R15-18/I - Koszty robocizny, pomiarów, przygotowania dokumentacji. 1 Sztuka
11. Remont rozdzielnicy 2R27-12b/II w budynku Młynownia I ( koszty materiałów ) 1 Sztuka
12. Remont rozdzielnicy 2R27-12b/II - Koszty robocizny, pomiarów, przygotowania dokumentacji. 1 Sztuka
13. Remont rozdzielnicy 4RM2-1a/I w budynku Piece kręgowe - Piec 6 ( koszty materiałów ) 1 Sztuka
14. Remont rozdzielnicy 4RM2-1a/I - Koszty robocizny, pomiarów, przygotowania dokumentacji. 1 Sztuka
Pytania do postępowania w ramach zapytania ofertowego "Wykonanie remontu 7 rozdzielnic energetycznych na terenie Tokai COBEX Polska zakład w Raciborzu "
Lp. Tytuł pytania Data wysłania pytania Status
Brak wyników do wyświetlenia
Tytuł pytania:
Treść pytania:
Odpowiedź:

Dokument nr: Z2392/58444

Składanie ofert:
Składanie ofert odbywa się za pośrednictwem platformy elektronicznej, dostępnej pod adresem:
https://platforma.logintrade.net/zapytania_email,1283908,ba5f2680b2396284e787fc50f6d6918e.html

Data i godz. rozpoczęcia przyjmowania ofert:
18- 01- 2022 15: 00
Data i godz. zakończenia przyjmowania ofert:
31- 01- 2022 14: 00
Data i godz. zakończenia zadawania pytań:
31- 01- 2022 13: 00
Składanie ofert odbywa się za pośrednictwem platformy elektronicznej, dostępnej pod adresem:
https://platforma.logintrade.net/zapytania_email,1283908,ba5f2680b2396284e787fc50f6d6918e.html

Uwagi:
Uwaga:
1. Nasza firma wykorzystuje Platformę zakupową Logintrade jako narzędzie do kontaktów z dostawcami.
2. Oferty handlowe przyjmowane są tylko przez platformę zakupową.
3. Rejestracja w bazie dostawców naszej firmy, przeglądanie zapytań ofertowych oraz składanie ofert handlowych jest bezpłatne.
4. Jeśli nie posiadasz konta na platformie zakupowej Logintrade zarejestruj się w bazie dostawców w celu otrzymania loginu i hasła do swojego konta. Jedno konto dostawcy umożliwia otrzymywanie zapytań ofertowych od wielu kupców.
5. Aby przeglądać zapytania ofertowe od firmy, która je złożyła, musisz być zarejestrowany w jej bazie dostawców.
6. Regulamin Platformy zakupowej jest dostępny w panelu rejestracyjnym.

Kontakt:
Kupiec:
Dariusz Domagała
tel:
e-mail: dariusz.domagala@tokaicobex.com

Podobne przetargi

Przetargi z podobnych kategorii

© eurobudowa.pl 2004-2022

Współpracujemy z:

  • Money.pl
  • Gratka.pl
  • tabor24.pl
  • trader
  • rynekinstalacyjny.pl
  • InvestMap.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.